Among Us Nasıl Oynanır? (Türkçe)

Among Us Nasıl Oynanır? (Türkçe)

Among Us Nasıl Oynanır? sorusu cevaplayan yabancı sitelerden sıkıldıysanız Türkçe içeriğimizi okuyun. Rehber niteliğinde bir içerik hazırladık. Among Us Nasıl Oynanır Türkçe için gereken her ayrıntıyı göreceksiniz. Bu sayede sorunsuz ve en iyi şekilde oynayarak hem zevk alın hem de başarılı olun.

Among Us Nasıl Oynanır Türkçe

Among Us Nasıl Oynanır Türkçe
Among Us Nasıl Oynanır Türkçe

Among Us Nasıl Oynanır Türkçe, oyuna ait bu güne kadar tüm merak edilen soruların cevaplarını aşağıda göreceksiniz. Bu sayede merak ettiğiniz ve aradığınız şeylere kolay erişim sağlayabilirsiniz. Among Us bildiğiniz gibi gemide görevleri yapan oyuncuların arasına sızan bir katilin hikayesini anlatıyor. Oyun içerisinde belki sizde katil olabilirsiniz. Tek yakalanan oyuncular katilin kurbanı oluyor. Oyuncular katili bulabilmek için şüphelendikleri oyuncuları oy birliğiyle öldürebiliyorlar. Katilin amacı yakalanmadan herkesi öldürmek ve son kalan oyuncu olmak. Katil olmayan diğer oyuncularda hem görevleri yapacaklar hem de katili bulmaya çalışacaklar.

Among Us Steam üzerinden satın alınarak Bilgisayar (PC) cihazlarında oynanabilmektedir. Aynı zamanda Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazların uygulama mağazalarında da ücretsiz indirilebiliyor. Among Us Nasıl Oynanır Türkçe için detayları aktarmaya devam ediyoruz. Merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Among Us Nasıl Türkçe Yapılır?

Among Us Nasıl Türkçe Yapılır?
Among Us Nasıl Türkçe Yapılır?

Menüyü Türkçeye çevirme işini oyun içi ayarlardan yapamazsınız çünkü yapımcılar tarafından eklenmemiş. Türkçe yama kurabilirsiniz elbette ama bunu sadece Steam içerisinden 10 TL’ye satın aldığınız bilgisayar sürümünden yapabilirsiniz.

İnternetten Türkçe yama indirdikten sonra steam kütüphanenizde Among Us oyununa sol tık yapıp özellikler kısmını açıp. Sonrasında yerel dosyalar kısmından dosya konumunu açınız. Devamında ise exe halinde indirdiğiniz Türkçe yamayı oraya atıp yönetici olarak çalıştırınız. İşlemin sonunda oyuna girdiğinizde oyun Türkçe olmalıdır.

Among Us Sesli Sohbet Nasıl Yapılır?

Bilgisayar veya Telefonunuza Discord Uygulamasını Yükleyerek Among Us oyununda Sesli Sohbet yapabilirsiniz. Oyunu oynadığınız diğer arkadaş ve oyunculara oluşturduğunuz Discord kanalının linkini gönderin.

Among Us Sesli Sohbet Nasıl Yapılır?
Among Us Nasıl Oynanır Türkçe

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Arkadaşlarla Among Us Nasıl Oynanır? sorusunun cevabı aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  1. Sizinle birlikte oynayacak tüm Oyuncular “Online” yazısına tıklasın,
  2. Host kategorisinin altında bulunan Create Game butonuna basın,
  3. Oda ayarlarınızı dilediğiniz gibi düzeltin,
  4. Oda kodunuzu diğer arkadaşlarınızla paylaşın,

Yukarıdaki 4 adımı uyguladıktan sonra oda kurmuş olacaksınız. Diğer oyuncuların kurulan odaya girebilmeleri için yapmaları gerekenler;

  1. Online yazısına tıklayın,
  2. Private kategorisindeki Oda kodunu girin,
  3. Kodu girdiğiniz yerin sağ tarafındaki ok işaretine basın,

3 adımda da Arkadaşınızın kurduğu odaya rahatlıkla bu sayede giriş yapabilirsiniz.

Among Us Saklambaç Ayarları

Among Us Saklambaç Ayarları yaparken neyin nasıl olması gerektiğini sizlere anlatıyoruz. Bu sayede oyun içerisinde en iyi saklambaç ayarlarını yapabilirsiniz. Aşağıda tablo halinde verilen Among Us Saklambaç Ayarları gelecek güncellemeler ile düzenlenmeye devam edilecektir. Bu sayede en güncel ve en iyi saklambaç ayarlarını sizlere sunacağız.

Among Us Saklambaç Ayarları
Among Us Nasıl Oynanır Türkçe
AyarNasıl Olmalı?
Oyuncu Sayısı1 Katil ve 5 Oyuncu (6 Kişi)
HaritaThe Skeld
Emergency MeetingKapalı
Emergency CooldownKapalı
Kill Cooldown15 – 25 Saniye
Visual TasksKapalı
Common tasks2
Long tasks2
Impostor Vision0.25
Crewmate Vision5
Player Speed3
Among Us Nasıl Oynanır Türkçe

Among Us Nasıl Oynanır Türkçe için işinize yarayacak bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.