e
sv

Battlegrounds Mobile India (Hindistan) APK İndir

1069 Okunma — 23 Mayıs 2021 15:17
Battlegrounds Mobile India (Hindistan) APK İndir
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Battlegrounds Mobile India APK İndir ile oyunun Hindistan sürümünü cihazlarınıza yükleye bilisiniz. PUBG Mobile oyununun yeni Hindistan sürümüne ait son sürüm dosyalarıyla ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. İOS ve Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınızın uygulama mağazalarında yer alan Hayatta Kalma kategorisindeki en popüler oyun PUBG Mobile tüm dünyada milyonlarca oyuncuya sahip. Kurduğu sunucularla her bölgeye özel etkinlikler ve geliştirmeler yaparak oradaki oyuncuların sevecekleri yenilikleri getiriyor ve böylelikle kitlesini elinde tuttuğu gibi büyütmeye de devam ediyor. Hindistan hükümeti geçtiğimiz yıllarda PUBG Mobile oyununun yarattığı kötü etkiden dolayı (Siyasi Meseleler) oyunu ülkesinde yasaklamıştı.

Bu yasağın üzerinden geçen yıllar nihayet PUBG Mobile oyununun geliştiricisi Tencent Games şirketinin Hindistan ile anlaşmasıyla son buldu. Böylesine bir oyunun ülkeye zarar verebileceği söylentisi sadece siyasi amaçlardan dolayı yapılmıştı ve bu krizde nihayet aşıldı. Battlegrounds Mobile India ismiyle PUBG Mobile Hindistan sürümü uygulama mağazalarına eklenecek. Tabi ki biz Avrupa veya Türkiye üzerinden bu oyunu uygulama mağazalarından indiremeyiz, yalnızca İndia bölgesine özel açılacağı için oradaki oyuncular indirebilecekler. Fakat bu zevkten mahrum kalmamanız için sizlere Battlegrounds Mobile India APK İndir bağlantılarını sunacağız. PUBG Mobile sever olarak Hindistan sürümünü oynamak istiyorsanız aşağıda verilen son sürüm APK dosyalarını incelemenizi önermekteyiz. PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek? soruları merak edilirken bir anda yeni bir sürümün ortaya çıkması herkesi heyecanlandırmayı başardı.

Battlegrounds Mobile India APK İndir

Battlegrounds Mobile India APK İndir seçenekleri oyunun haberlerinin yapılmasının ardından oyuncuların oynama isteğini karşılayabilecek bir içerik olma yolunda ilerliyor. Daha önce gelen bir çok güncelleme ve bir çok sürümle ilgili sizlere araştırma sonuçlarımızı sunmuştuk. Şimdilerde ise Battlegrounds Mobile India APK dosyalarının duyulması oyuncuları İndir seçeneklerinde bekleyecek olan yeni tehlikelerden dolayı yeni bir araştırma yapmamıza zorladı. Eğer Hindistan için geliştirilen bu sürümü oynamak istiyorsanız daha öncesinde nasıl dikkatli olmanız gerektiğini anlamanızı sağlayacağız.

Battlegrounds Mobile India APK İndir
Battlegrounds Mobile India APK İndir

2021 Yılına geldiğimizde PUBG Mobile geride bıraktığımız uzun yıllar boyunca kitlesini milyonlara katlayarak arttırmayı başardı. Artık yeni nesil hırsızlık vakalarının da duyulmaya başlaması artan dolandırıcılık olaylarını gösteriyor. Şuana kadar hizmet verdiği yüzlerce ülkede oluşturulan illegal sitelerde oyuncuları dolandırabilecek bir çok farklı tuzak bulunmaktadır. Ülkemizde sıkça görülen ve binlerce oyuncuyu mağdur eden bir kaç tane dolandırıcılık yöntemini Battlegrounds Mobile India APK İndir araştırması yapan oyuncuların da görebileceklerini düşünerek deşifre edeceğiz.

Klasik PUBG Mobile oyununun temasından ilerletilse de daha farklı kostümler ve grafiklerle daha eğlenceli bir oyun Hindistanlı oyuncuları bekliyor. Abartıyı seven sinema kesitlerini her ne kadar izlerken gülsek de, kültürlerinin çok geniş olması bu tür popüler çevrim içi oyunlarda da daha eğlenceli etkinlik ve ödüllerin onları beklemesine sebep oluyor.

PUBG Mobile (İndia) Hindistan APK İndir

PUBG Mobile İndia yani Hindistan sürümünü APK İndir ile cihazlarınıza hemen yükleyebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınızın uygulama mağazalarında bu oyunu bulamazsınız. Battlegrounds Mobile India ismiyle şuanda beta sürümü çıkan oyun yalnızca Hindistan sunucularında çalışmaktadır. Bunun için oyuncular çeşitli VPN programları ile Hindistan üzerinden bağlanıyormuş gibi gösterip oyunu indirmek ve oynamak için araştırmalar yapıyorlar. Fakat Battlegrounds Mobile India APK İndir seçenekleri bu oyunu oynamanız için gereken her şeyi size sunacaktır.

Bizim bu araştırmalarımıza dikkat çekmemizin sebebi siz oyuncuların güvenliklerini sağlamak. Daha önceki sürümlerde de olduğu gibi bunda da çeşitli dolandırıcılık yöntemli paylaşılmaktadır. Oyuncular PUBG Mobile Hindistan sürümünün çıktığını görünce APK İndir ile aramalar yaparak Battlegrounds Mobile India oyununu cihazlarınıza yüklemek istiyorlar. Karşılarına çıkan yabancı içerikli sitelerin sunduğu dosyalarda ise bu oyuncuları dolandırmaya yarayacak zararlı içerikler bulunuyor. Cihazlarınıza indireceğiniz dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu yüzden kesinlikle bu tür illegal dosyaları aramayın ve araştırmayın, aksi halde zarar görmeniz muhtemeldir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Battlegrounds Mobile India (Hindistan) APK İndir