Brawl Stars Gizemli Karakterler 2021 Rehberi

 Brawl Stars Gizemli Karakterler 2021 Rehberi
Okunuyor Brawl Stars Gizemli Karakterler 2021 Rehberi

Brawl Stars Gizemli Karakterler için araştırma yapanlara 2021’deki tüm mistik yani gizemli karakterlerin adını söylüyoruz. Aynı zamanda bunları nasıl çıkartabileceğiniz ile ilgili güncel taktikler ve daha bir çok bilgiyi buradan sizlerle paylaşıyoruz. Brawl Stars Gizemli Karakter Çıkarma Taktiği sayesinde sizlere saydığımız tüm bu mistik karakterlerin bedava olarak sahibi olabilirsiniz. Oyuncuların son zamanlarda çok sık aradıkları illegal fakat oldukça zararlı aramalar da bulunuyor. Brawl Stars Gizemli Karakter Hilesi gibi sonuçlar yalnızca size zarar vereceğini anlattığımız araştırma sonuçlarına da yer ayırdık.

Brawl Stars Gizemli Karakterler Nedir?

Brawl Stars Gizemli Karakterler oyunda çıkma oranı en az olan karakterler arasında yer almaktadır. Özellikle yeni karakterler olarak da bilinen mistik karakterler kendilerine özgü bir sınıfa ve yeni özelliklere sahip olurlar. Diğer karakterlere nazaran daha taktiksel ve stratejik özellikleri bulunan bu gizemli karakterler özellikle yüksek derecelerdeki profesyonel oyuncuların tercihidir.

Şuanda oyunda 7 farklı gizlemli karakter bulunmaktadır. Yakın zamanda gelecek güncellemeyle bu liste 10’a çıkacak. Eğer karakterlerle ilgili merak ettiğiniz ve burada cevaplanmamış sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Her bir Brawl Stars oyuncusunun gizemli karakterlerle ilgili sorularını cevaplamaya çalışacağız.

Brawl Stars Gizemli Karakterler 2021 Listesi

Brawl Stars Gizemli Karakterleri aşağıda güncel olarak liste halinde sizlere tanıtıyoruz. 2021 yılında karakter güncellemeleri veya yeni gizemli karakter eklendiği zaman bu listemiz tekrar güncellenecektir. Profesyonel oyunculuğa geçiş evresinde karakterler hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gerekenleri aktarmak amacıyla özellikleri verilmiştir.

Brawl Stars Gizemli Karakterler
Brawl Stars Gizemli Karakterler

Max

Maksimum bir olan Mythic kavgacı ılımlı sağlık ve çok hızlı hareket hızı ile. Hızlı yeniden doldurma ve boşaltma hızı, hızlı saldırı bekleme süresi ve dört mühimmat yuvası sayesinde çok tutarlı bir hasar çıkışı sağlayabilir. Birincil saldırısı, hafif bir yayılımla hızla 4 mermi atar. Süper gücü, menzildeki kendisinin ve müttefiklerinin hızını anlık olarak artırır. İlk Gadget’ı Phase Shifter, bu süre boyunca bağışıklık kazanırken, baktığı yöne doğru koşmasına izin verir. İkinci Gadget’ı Sneaky Sneakers, 3 saniye sonra geri döndüğü bir ışınlanma konumu oluşturur. İlk Yıldız Gücü Super Charged, hareket halindeyken Super’i otomatik olarak şarj eder. İkinci Yıldız Gücü Run n’ Gun, hareket halindeyken yeniden doldurma hızını artırır.

Mortis

Mortis bir olan Mythic kavgacı düşük hasar çıktı pahasına ve son derece yavaş yeniden hızında ortalama sağlığı ve büyük hareketlilik üstünde bulunur. Kürekini savurarak ve birkaç taşı ileri atarak saldırır ve yoluna çıkan düşmanlara hasar verir. Mortis’ Super, kendi sağlığını yenilerken, vurulan düşmanların sağlığını tüketen bir yarasa sürüsü çağırır. İlk Gadget’ı Combo Spinner, küreğini anında etrafında döndürerek yakındaki düşmanlara hasar vermesini sağlar. İkinci Gadget’ı Survival Shovel, yeniden yükleme hızını 4 saniyeliğine ikiye katlar. İlk Yıldız Gücü, Ürpertici Hasat, bir düşman Kavgacı yendiğinde onu iyileştirir. İkinci Yıldız Gücü Coiled Snake, ona 3 cephane aldıktan sonra birkaç saniye şarj olan bir çubuk verir ve tam şarj olduğunda bir sonraki saldırısının atılma menzilini artırır.

Mr. P

Bay P bir olan Mythic, kavgacı ılımlı sağlık ve hasar çıkışa sahiptir. Bir düşmana çarptığında sıçrayan ve ek hasar veren valizlerle saldırır ve Süper’i, düşmanları takip eden ve onlara saldıran robot taşıyıcıları periyodik olarak ortaya çıkaran bir ana üs kurar. İlk Gadget’ı Service Bell, mevcut hamalın hasarını ve sağlığını önemli ölçüde artırır. İkinci Gadget’ı olan Porter Reinforcements, Bay P’nin bir sonraki saldırı menzilinin sonunda daha zayıf bir hamal yaratır. Bay P’nin ilk Yıldız Gücü, Dikkatli Tutun, bir duvara çarpmazsa ana saldırısının menzilinin sonunda sıçramasına izin verir. İkinci Yıldız Gücü, Döner Kapı, mevcut olan yok edildiğinde hamallarının daha erken doğmasını sağlar.

Sprout

Sprout Efsanevi Bir Kavgacıdır orta derecede sağlık ve hasar ile. Duvarlardan sıçrayan ve zıpladıktan sonra yerde ileriye doğru ilerleyen duvarların üzerine bir tohum bombası atarak saldırır. Bomba düşmanlarla temas ederse veya belirli bir süre sonra, alan hasarı vermek için patlar. Süper özelliği, Sprout’un bir Süper Tohum atmasına izin vererek, yere düştüğünde duvar benzeri geçici bir bariyer oluşturur. İlk Gadget’ı Garden Mulcher, Sprout’un yakındaki bir çalıyı tüketmesine ve ondan orta derecede iyileşmesine izin verir. Sprout’un ikinci Gadget’ı Transplant, Süper’ini yeniden tam olarak doldurmak için Süper’inden bir çitleri yok eder. İlk Yıldız Gücü, Aşırı Büyüme, her beş saniyede bir sonraki ana saldırısının patlama yarıçapını artırır. İkinci Yıldız Gücü olan Fotosentez, ona çalılıklardayken ve oradan ayrıldıktan kısa bir süre sonra hasar azaltan bir kalkan verir.

Tara

Tara Efsanevi Bir Kavgacı makul miktarda sağlık ve hasar ile. Düşmanlarını delip yayılan üç tarot kartı atarak saldırır, böylece yakın mesafeden en fazla hasarı verir. Süper gücü için, kısa bir menzildeki düşmanları hızla çeken ve ardından patlayan ve orta derecede hasar veren bir kara delik fırlatır. İlk Gadget’ı Psişik Güçlendirici, Tara ve takım arkadaşlarının çalılıklarda saklanan tüm düşmanları görmelerini sağlar. İkinci Gadget’ı Support From Beyond, düşmanları kovalayan ve onlara saldıran, sağlığı düşük üç gölgeli figür çağırır. İlk Yıldız Gücü, Kara Portal, Süper’inin düşmanları kovalayan ve onlara saldıran gölgeli bir figür çağırmasına neden olur. İkinci Yıldız Gücü, Şifalı Gölge, Süper’sini kullanırken gölgeli bir figür çağırır, ancak bunun yerine Tara’yı ve takım arkadaşlarını iyileştirir.

Gene

Gen bir olan Mythic kavgacı sağlık ve hasar çıktı ılımlı miktarda vardır. Saldırısı için lambası, belirli bir mesafeden sonra parçalanan bir duman topu yayar. Gene’nin Süper’i bir düşmanı yakalar ve onları Gene’nin bulunduğu yere sürükler. İlk Gadget’ı Lamp Blowout, onu iyileştirirken yakındaki tüm düşmanları geri iter. İkinci Gadget’ı Vengeful Spirits, menzil içindeki düşmanlara isabet eden birden fazla değişken hasarlı mermi ateşler. İlk Yıldız Gücü Magic Puffs, müttefiklerini yanında oldukları her saniye için hafifçe iyileştirir. İkinci Yıldız Gücü, Spirit Slap, Süper’si tamamen şarj olduğunda ana saldırısının hasarını arttırır.

Byron

Byron, düşük cana ve orta derecede yüksek hasara sahip, ancak ekibine sürekli iyileştirme sağlayabilen Efsanevi bir Kavgacıdır . Saldırısı, zamanla düşmanlara zarar veren ama aynı zamanda zamanla müttefikleri iyileştiren uzun menzilli bir darttır. Süper, çarpma anında sıçrama yarıçapındaki tüm düşmanlara ve takım arkadaşlarına hasar veren/iyileştiren bir şişe fırlatır. Shot in the Arm adlı Gadget’ı, onu kısa süreliğine iyileştirmek için bir cephane tüketir. İlk Yıldız Gücü Malaise, Süper’sinin vurduğu düşmanlar için herhangi bir iyileştirme kaynağını anlık olarak yarıya indirir. İkinci Yıldız Gücü, Enjeksiyon, saldırının her 3.5 saniyede bir Kavgacıyı delip geçmesini sağlar.

Squeak

Squeak, orta derecede sağlık ve hasara sahip Efsanevi bir Kavgacıdır . Hem duvarlara hem de Brawlers’a yapışan ve bir gecikmeden sonra bir yarıçap içinde patlayan bir yapışkan top atarak saldırır. Süper, Büyük Kabarcık, her biri patlayan ana saldırısına benzer şekilde altı küçük bloğa patlayan dev bir top fırlatır. Gadget’ı Windup, bir sonraki saldırısının menzilini iki katına çıkarır ve Yıldız Gücü, Zincirleme Tepki, saldırılarından biriyle vurduğu her düşman için saldırısının hasarını orta derecede artırır.

Brawl Stars Gizemli Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars Gizemli Karakter Çıkartma taktiği olarak sizlere daha önce hazırlamış olduğumuz “Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktikleri 2021” yazımızdan bir alıntı yapmak istiyoruz. Brawl Stars oyuncularının 2021 yılında en çok tercih ettikleri Karakter Çıkarma Taktiği hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Tabi ki bu taktikler istediğiniz karakteri hemen çıkarmanızı sağlamaz. Fakat batıl inançtan çok daha ötesi vardır. Oyun algoritmaları takip edilerek uygulanan bu taktikler sayesinde önemli ölçülerde istediğiniz karakterleri çıkartma olasılığınızı arttırabilirsiniz.

Brawl Stars Gizemli Karakter Çıkarma Taktiği
Brawl Stars Gizemli Karakter Çıkarma Taktiği

Mega Kutudan Karakter Çıkartma Taktiği geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da oyuncuların en çok merak ettikleri arasında yer alıyor. Öncelikle mağazadan oyundaki tüm karakterlere erişin, hesabınızda elmas olmasa dahi çıkarmak istediğiniz karakterinizi satın almaya çalışın. Tabi ki hesabınızda elmas olmadığı için satın alamayacaksınız, daha sonrasında mega kutunuzu açın ve sevdiğiniz bir karakterin çıktığını göreceksiniz. Popüler bir Rus Brawl Stars yayıncısının uyguladığı bu karakter çıkartma taktiği ile 2021 yılında çok sayıda olumlu geri dönüş alınmış durumda.

Brawl Stars Gizemli Karakter Hilesi

Oyuncular her ne kadar Brawl Stars oyununda gizemli karakter hilesi yapmaya çalışsalar da aslında böyle birşeyin olmadığını biliyorlar. Yabancı kaynaklar ülkemizdeki oyuncuları dolandırabilmek amacıyla bu tarz terimleri yaratıyorlar. Hazırladıkları içerikler ve videolar ile gerçekten de gizemli karakter hilesi olduğunu inandırtıp sonrasında bu terimleri aramalarını sağlıyorlar. Paylaştıkları dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlarda başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir.

Brawl Stars Gizemli Çıkarma Hilesi istediğiniz gizemli karaktere bağlı olarak değişmektedir. Bu oyundaki kutuları açarak karakter çıkarma taktikleri olasılıkları yükseltmek amacıyla düşünülür ve uygulanır. Fakat efsanevi gibi zor çıkabilecek karakterlerde olasılık daha da düşeceği için verilen taktikler bol denemelerle meydana gelebilir. Bunun için herhangi bir hile arayışına girmeyiniz. Oyunda sizin kutu açarak gizemli karakter çıkarmanızı sağlayacak bir hile yoktur. Eğer böyle bir şey olduğunu iddia edenleri görürseniz kaçın, çünkü sizi dolandırmaya çalışır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın