e
sv

Brawl Stars Jessie Kostümü – Bedava Al

1126 Okunma — 23 Kasım 2021 16:41
Brawl Stars Event: Jessie Kostümü Bedava Al
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Event ile birlikte Jessie kostümü bedava olarak almak isteyenler oldukça fazla. Sizlere vereceğimiz yöntem sayesinde kostümü kod aracılığıyla bedava olarak sahip olabilecek ve oyundaki hesabınıza aktarabileceksiniz. Hem karaktere hem de kostüme sahip olmak isteyenler aşağıda paylaşılan bağlantıları kullanabilirler. Detaylar aktarılmaya devam edilecektir.

Brawl Stars oyununa yeni gelen güncellemeyle eklenen Jessie karakterini ve onun efsanevi kostümünü nasıl bedava alabileceğinizi anlatıyoruz. Oyuna yeni bir karakter eklendiği zaman oyuncular bu karakteri bedava olarak nasıl oynayabileceklerini sürekli araştırıyorlar. Bizde sizler için 2021 yılı boyunca yeni çıkan bütün karakterleri bedava oynamanızı sağlayacak ola teknikleri açıklıyoruz. Aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak Jessie karakterini bedava olarak hesaplarınıza nasıl aktarabileceğinizi öğrenin. Sizlere daha önce oluşturduğumuz Brawl Stars Jessie Mod APK İndir yazısını da öneriyoruz. Bu dosyalar sayesinde Jessie karakterini hiç bir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde oynama fırsatınız olacaktır.

Brawl Stars Jessie Kostümü Bedava Nasıl Alınır?

Brawl Stars Jessie bedava olarak sahip olabilmeniz için şuanda yeni bir etkinlik veya çekiliş bulunmamaktadır. Genellikle Brawl Stars oyununa yen bir karakter getirildiği zaman o karakteri bedava bir şekilde dağıtan etkinlikler veya çekilişler yapılmaktadır. Özellikle yurt dışı kaynakların hazırlayıp paylaştığı bu çekilişlere katılarak bedava bir şekilde Jessie karakterine sahip olabilirsiniz. Şuanda aktif bir şekilde çekiliş bulunmuyor fakat bir kaç gün içerisinde başlayacak olan çekilişler var. Aşağıda paylaştığımız bağlantıdan farklı oyun dosyalarıyla Jessie karakterini Brawl Stars oyununda oynamanızı sağlayacak bir yöntemi aktardık.

Brawl Stars Jessie Kostümü Bedava Nasıl Alınır?
Brawl Stars Jessie Kostümü Bedava Nasıl Alınır?

Bilmeyenler için Brawl Stars oyununa yeni eklenen Efsanevi Jessie karakterinin özellikleri ve ne işe yaradığını açıklıyoruz. Bu sayede karakter hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Nulls Brawl APK İndir (Jessie) 40.150 içerikten güncel dosyalara da ulaşabilirsiniz.

 • Jessie, Brawl Stars’ın altıncı efsanevi Brawler’ı olacak. O bir otomat tamircisi ve Max ve Surge üçlüsünün son üyesidir.
 • Yumuşacık bir Kavgacı ve çok fazla HP’si yok.
 • Jessie, ana silahı için orta mesafeden “az hasar” veren bir cıvata tabancası kullanır.
 • Jessie, Super’ini kullanırken bir otomat tamir robotu kullanır. Bu durumda, çift telli lazer toplarını kullanarak sekiz mermiyi hızla ateşler. Bunlar çok zarar verir.
 • Ek olarak, süper düğmesi, menzildeki tüm düşmanlara hasar veren ikincil bir saldırı haline gelir.
 • Süper durumda, Jessie zamanla HP’yi yavaş yavaş kaybeder. Sıfıra ulaştığında ilk durumuna geri döner. Bu nedenle, Jessie süper durumunda öldürülemez.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Brawl Stars Jessie Kostümü – Bedava Al