Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktikleri (2022)

 Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktikleri (2022)
Okunuyor Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktikleri (2022)

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktikleri arayanlar için 2022 yılında işinize yarayacak tüm yöntemleri burada bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda hazırladığımız rehber ile çok istediğiniz özel karakterleri dahi tek seferde çıkartma olasılığınızı arttırabileceksiniz. Günümüzün en popüler mobil aksiyon oyunlarının başında gelen Brawl Stars oyundaki rekabeti her güncellemede arttırmayı başarıyor. Yarattığı evrende yer alan karakterler sayesinde oyuncular hem farklı deneyimler yaşıyor hem de eğlencelerini arttırırken yeni karakterleri çıkartmaya çalışarak maç haricinde sistemsel bir rekabete dahi girebiliyorlar. Nulls Brawl APK İndir yazımızda gerçek oyunda alamadığınız ve oynayamadığınız karakterleri nasıl deneyebileceğinizi anlatmıştık. Fakat bu sefer 2022 yılında sizi uyguladıktan sonra şaşırtacak karakter çıkarma taktiği ile baş başa bırakacağız.

Oyunda yer alan Spike, Leon, Crow veya Amber gibi karakterleri uygulayacağınız taktiklerle 1 kerede nasıl çıkartacağınızı öğreneceksiniz. Sosyal medya uygulamalarında içerikler üreten Babi Oyunda ve Laz Ali gibi isimlerin de bazı karakter çıkartma taktiklerini sizlere yazılı olarak anlatmaya çalıştık. Mega Kutudan veya Büyük Kutudan Efsanevi karakterleri çıkartma taktiği işinize yarayacağı gibi küçük kutulardan dahi çok özel karakterleri çıkartabileceksiniz. 2022 yılı boyunca verdiğimiz tüm teknikler ve taktikler güncellenecektir.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği 2022

Brawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği için aşağıda sizlere sunulan 2022 yılına özel içerikte Mega kutudan yeni karakterleri çıkartmayı öğrenecek ve düşük kutulardan dahi özel karakterleri çıkartabileceksiniz. Tabii ki burada verilen taktiklerin bir garantisi yoktur, tamamen oyunun yapısı incelenerek şansınızı arttıracağını düşündüğümüz taktikleri sizlere sunuyoruz.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği 2021
Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği 2022

Spike çıkartmak isteyen oyuncular için farklı taktiklere de yer ayırdık, bunun gibi oyundaki her karakteri ve en çok sevilen karakterleri çıkartmanızı sağlayacak taktiklere yer ayıracağız. Brawl Stars Karakter Çıkarma Hilesi İndir ile 2022 yılında çok fazla dolandırılma olayı yaşanmış durumdadır. Bu tür hilelerin varlıklarına inanarak yapacağınız araştırmalar sonucunda nasıl dolandırılabileceğinizden de bahsediyoruz.

Spike Çıkarma Taktiği 2022

Spike Çıkarma Taktiği 2022 yılı için aşağıda maddeler halinde anlattığımız adımlarla yapılmaktadır. Geride bıraktığımız yıllar içerisinde de Brawl Stars oyuncuları ilk günden beri Spike karakterine sahip olabilmek için çıkarma taktiklerini araştırıyorlardı. Bu denemelerde en çok işe yarayan taktiği sizlere sunduk. Yeni ve farklı taktikler bulundukça sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir.

  1. Kutunuz her ne kadar büyürse şansınız da o kadar artar
  2. Karakterlerden Spike karakterine bir kere tıklayın
  3. Ardından açacağınız kutuya gelin ve tıklayın
  4. Tekrar Spike karakterine geçin ve tıklayın
  5. Son olarak açacağınız kutuya gelin ve kutunuzu açın

Brawl Stars Karakter Çıkarma Hilesi 2022

Brawl Stars Karakter Çıkarma Hilesi adı altında 2022 yılında bir çok yabancı kaynak paylaşım yapmıştır. Burada yapılan paylaşımlarda oyunculara bir dosya sunulmaktadır. Bu dosyalar içerisinde yer alan zararlı yazılımlar aslında oyunculara zarar verme amacı taşır. Yani siz Brawl Stars oyununda Karakter Çıkarma Hilesi yapmaya çalışırken 2022 yılında türeyen bu dolandırıcılar sizin gizli bilgilerinizi çalma amacı güderler. Kesinlikle bu tür illegal dosyalardan uzak durunuz ve hile kullanmayınız.

Mega Kutudan Karakter Çıkarma Taktiği 2022

Mega Kutudan Karakter Çıkartma Taktiği geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da oyuncuların en çok merak ettikleri arasında yer alıyor. Öncelikle mağazadan oyundaki tüm karakterlere erişin, hesabınızda elmas olmasa dahi çıkarmak istediğiniz karakterinizi satın almaya çalışın. Tabi ki hesabınızda elmas olmadığı için satın alamayacaksınız, daha sonrasında mega kutunuzu açın ve sevdiğiniz bir karakterin çıktığını göreceksiniz. Popüler bir Rus Brawl Stars yayıncısının uyguladığı bu karakter çıkartma taktiği ile 2022 yılında çok sayıda olumlu geri dönüş alınmış durumda.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Hilesi İndir

Brawl Stars Karakter Çıkartma Hilesi İndir seçenekleri daha önce da bahsettiğimiz dolandırıcıların oyuncuları kandırmaya yönelik oluşturdukları içeriklerden kaynaklanıyor. Paylaşılan dosyaların arkasına gizlenmiş zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Hile denemeyin, verilen taktiklerle karakterleri legal yollardan almaya çalışın.

Karakter Çıkarma Taktiği 2022

Brawl Stars oyuncularının 2022 yılında en çok tercih ettikleri Karakter Çıkarma Taktiği hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Tabi ki bu taktikler istediğiniz karakteri hemen çıkarmanızı sağlamaz. Fakat batıl inançtan çok daha ötesi vardır. Oyun algoritmaları takip edilerek uygulanan bu taktikler sayesinde önemli ölçülerde istediğiniz karakterleri çıkartma olasılığınızı arttırabilirsiniz.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Leon

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Leon
Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Leon

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği arayanların en çok istediği Leon karakterine nasıl sahip olabileceğinizi anlattık. 2022 yılına özel verilen bu taktikler sayesinde çok hızlı ve basit bir şekilde leon karakterini çıkartabileceksiniz. Eğer çıkmazsa üzülmeyin çünkü bir sonraki denemeleriz de karaktere sahip olma şansınız daha da artacaktır.

Brawl Stars oyununa gelen herhangi bir güncelleme sonrasında oyuna giriş yaptığınız anda açmak için beklediğiniz kutuyu açın. Büyük ihtimalle Leon karakterine sahip olabilirsiniz. Eğer güncellemeden sonra vakit kaybederseniz taktik işe yaramaz.

Brawl Stars Leon Çıkarma Hilesi 2022

Brawl Stars Leon Çıkartma Hilesi oyunda istedikleri karakterlere sahip olamayanların arattığı bir anahtar kelimedir. 2022 yılında bu tür aramalar yaparak bir çok yabancı sitenin ürettiği içeriğe ulaşabilirsiniz. İşin içerisine hile girince karşınızda indirmeye müsait bir de dosya göreceksiniz. İşte yabancıların amacı da tam olarak bu oluyor.

Brawl Stars Efsanevi Çıkarma Hilesi

Brawl Stars Efsanevi Çıkarma Hilesi de tıpkı yukarıda bahsettiğimiz gibi yabancıların ürettikleri ve yaymaya çalıştıkları zararlı yazılımlardan ibarettir. Oyunda böyle bir hile olmasa dahi oyunculara böyle bir hilenin varlığına inandırırlar. Daha sonrasında ise bu dosyaları yayarak onların cihazlarındaki önemli bilgileri çalmaya çalışırlar. Eğer güvenliğinize önem veriyorsanız kesinlikle efsanevi veya leon çıkarma hilesi yazarak bulduğunuz dosyaları indirmeyiniz.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Crow

2022 yılında Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği arasında Crow karakterine sahip olmak isteyenlerin sayısı çok artmaya başladı. Bazı basit adımlarla açacağınız kutulardan Crow karakterini çıkartabilirsiniz. Daha önce canlı yayınlarda bu taktiği uygulayarak Crow çıkartmayı başaran bir çok ünlü Brawl Stars oyuncusu bulunuyor.

Açmak istediğiniz kutuya tıklayın ve basılı tutun içinizden 18 saniye saydıktan sonra elinizi çekin ve kutu açılsın. Bu taktik oyundaki algoritmanın okunması ve şansınızın o saniyede Crow karakterine denk gelmesini ön görmektedir.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Crow
Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Crow

Brawl Stars Crow Çıkarma Kodu

Brawl Stars Crow Çıkarma Kodu gibi bir şey bulunmamaktadır. Yani elinize geçen bir kodu oyun içerisinden dönüştürerek herhangi bir karaktere sahip olamazsınız. Yabancı kaynaklı haber siteleri oyuncuları kandırmak ve haksız kazanç sağlamak adına uydurdukları bir yalandan ibarettir. Ülkemizde de bu tür yalanlar hızla yayıldığı için oyuncular karakter çıkartma taktiği haricinde çıkartmak istediği karakterlerin kodlarını da arıyorlar.

Crow Çıkarma Taktiği 2022

  • Crow karakteri ile bir deneme maçı yapın
  • Maç bittikten hemen sonra kutunuzu açın

Oyun en son Crow karakteriyle oynadığınızı gördüğü için tekrar karşınıza çıkarma olasılığını arttırdığı iddia edilmektedir.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Amber

Brawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği araştırmalarında Amber isteyen oyunculara özel olarak İskoçyalı bir oyuncunun taktiğini sizlere anlatacağız. 2022 yılında denenen ve deneyenlerin büyük bir çoğunluğunun amber karakterini çıkartmayı başardığı bu taktik ülkemizde kullanılmadı. Deneyerek sonucunu yorumlara yazabilirsiniz.

Elinizde 2 kutu olması gerekiyor. İlk kutuyu açarken çok hızlı olun, kutuya tıkladığınız gibi açın. Daha sonra hemen ardından ikinci kutuyu hızlı bir şekilde açın. Arka arkaya hızlıca açılan kutular Amber gibi önemli karakterlerin düşme oranını arttırdığı iddia edilmektedir.

Brawl Stars Amber Çıkarma Kodu

Brawl Stars Amber Çıkarma Kodu oyuncuların bizden de çok fazla istediği bir koddur. Oyunda böyle bir koda yer verilmemiştir. Brawl Stars yönetim ekibi kod girerek karakter alımına izin veremez ve bu yüzden yazacağınız herhangi bir kod ile herhangi bir karakter sahibi olamazsınız.

Brawl Stars Gizemli Çıkarma Hilesi

Brawl Stars Gizemli Çıkarma Hilesi istediğiniz gizemli karaktere bağlı olarak değişmektedir. Bu oyundaki kutuları açarak karakter çıkarma taktikleri olasılıkları yükseltmek amacıyla düşünülür ve uygulanır. Fakat efsanevi gibi zor çıkabilecek karakterlerde olasılık daha da düşeceği için verilen taktikler bol denemelerle meydana gelebilir. Bunun için herhangi bir hile arayışına girmeyiniz. Oyunda sizin kutu açarak gizemli karakter çıkarmanızı sağlayacak bir hile yoktur. Eğer böyle bir şey olduğunu iddia edenleri görürseniz kaçın, çünkü sizi dolandırmaya çalışır.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Spike

Spike çıkartmak isteyenler için özel hazırlanan Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği ile ilgili adımlar aşağıda maddeler halinde verildi. Daha iyi anlamanız maksadıyla maddeler şeklinde anlattığımız adımları uygulayarak Spike karakterine sahip olma şansınızı arttırabilirsiniz.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Spike
Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği: Spike
  • Kutuya tıklayın ve kapatın
  • Bu işlemi 3 kere tekrarlayın
  • 4. seferinde kutuyu açın

Babi Oyunda Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Babi Oyunda Brawl Stars oyunuyla ilgili içerikler üreten önemli bir kanal. Takipçileri için karakter çıkarma taktiği adı altında birden fazla video paylaşmış durumda. En çok sevilen videolarından bir tanesini sizlere sunuyoruz.

Babi Oyunda Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği İşe Yaradı

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği adı altında video paylaşılırken İşe Yaradı diye ekstra bir yazı görebilirsiniz. Günümüzde bir çok içerik üreticisi bu taktikle videolar paylaşıyorlar. Kesinlikle verilen hiç bir taktiğin %100 başarı oranı yoktur. Tamamen deneme ve yanılma yöntemleriyle elde edilen olasılıkları yükselterek karakter çıkarma imkanınızı arttıracak taktiklerden oluşmaktadır.

Laz Ali Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Laz Ali Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiğ Büyük Kutudan

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği için açacağınız kutu Büyük Kutu olursa düşüreceğiniz karakterler de kutuya özel bir olasılık artışına getirilir. Yani küçük kutudan bir karakter çıkarma olasılığınız büyük kutuya göre daha azdır. Bu yüzden istediğiniz önemli bir karakter çıkarma taktiği denerken büyük kutu tercih etmek daha önemli olacaktır. Yukarıda verilen 2022 yılına ait tüm teknikleri ve taktikleri deneyebilirsiniz. Yıl sonuna kadar yeni taktikler de aktarılacaktır.

Brawl Stars 1 Büyük Kutudan Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars 1 Büyük Kutudan Karakter Çıkarma Taktiği son zamanlarda sosyal medya uygulamalarında paylaşımları yapılan bir konudur. Oyuncular bir anda elinde bulundurduğu büyük kutuyu açarak şansa bir karakter düşürmeyi hedeflerler. Öncelikle bunu yaparken bir maçın hemen sonrası veya oyundan çıkmadan hemen önce gibi çeşitli taktiklerle de açılabilir.

Brawl Stars ta Nasıl Karakter Çıkarılır?

Brawl Stars ta Nasıl Karakter Çıkarılır? şuanda yeni başlayan oyuncuların aklını karıştıran bir sorudur. Oyunda bir kaç farklı yöntemle karakter sahibi olabilirsiniz. Bunlardan ilki yeşil elmas ile alınabilen karakterler, bir diğeri ise kupa yoluyla düşen karakterlerdir. Bizim bu yazımızda anlattığımız karakter çıkarma taktiği ise kutulardan çıkan karakterleri içermektedir.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği Kanıtlı

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği Kanıtlı olarak çeşitli YouTube videoları hazırlanmış ve paylaşılmış durumda. Taktiklerin %100 işe yaraması durumunun olmadığını size söylemiştik. Bazı acemi ve yeni içerik üreticileri izleyici kazanmak maksadıyla bu tür içerikler üretebiliyorlar. Kanıtlı bir şekilde böyle bir taktik bulunmamaktadır.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği Yazılı

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği Yazılı bir şekilde anlattığımız rehberimizin sonuna geldik. 2022 yılı boyunca yeni taktikleri yine sizlere yazılı bir şekilde anlatacağız. Oyundaki tüm karakterleri nasıl çıkartabileceğinize dair yeni taktikler geldikçe buradan güncel şekilde erişebileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın