Brawl Stars Kupa Hilesi (2020)

Brawl Stars Kupa Hilesi yapmak isteyen veya bu hileyi duyan oyuncular için 2020 yılında tespit ettiğimiz uyarılarda ve çok önemli tavsiyelerde bulunduk. Brawl Stars Kupa Hilesi adı altında piyasaya yayılan tüm APK dosyalarının ve İOS programlarının amaçlarını öğreneceksiniz.

Milyonlarca oyuncusu bulunan böyle bir oyunda Brawl Stars Kupa Hilesi yapma işleminin nasıl gerçekleştiğini arayan yani hile kullanmak isteyen oyuncuların sayısı oldukça yüksek. Bu hileyi APK İndir gibi çeşitli arama terimleri ile arama motorlarında arayarak yabancı kaynaklardan buldukları dosyaları cihazlarına indiriyorlar.

Fakat bu dosyaların hiç birisi herhangi bir hile için tasarlanmadığını tespit ediyoruz. Zaten hile kullanımının çok büyük cezaları olduğundan dolayı böyle bir şeyin kullanılmasını’da tavsiye etmiyor ve önermiyoruz. Burada vurgulamak istediğimiz ve haber yaptığımız konu Brawl Stars Kupa Hilesi adı altında 2020 yılında piyasaya yayılan APK dosyaların nasıl dolandırıcılığın bir parçası olduğunu anlatmak.

Reklam Alanı

Brawl Stars oyununun mobil platformlarda çok büyük ilgi görmesi ve oyuncusunun fazla olmasından dolayı hile adı altında bir çok dosyanın içerisine zararlı yazılımlar yerleştirerek oyuncuları dolandırmaya çalışıyorlar.

Brawl Stars Kupa Hilesi

Brawl Stars Kupa Hilesi
Brawl Stars Kupa Hilesi

Brawl Stars Kupa Hilesi yapma gibi masum başlıklar ile oyuncuları dolandırmaya çalıştıklarını tespit ettiğimiz andan itibaren bu içeriği hazırlamaya başladık. Dikkatli ve akıllı oyuncuların bizlere bulundukları bu uyarıları dikkate alarak bizlerde araştırmaya başladık.

Araştırmalarımızın sonunda Brawl Stars Kupa Hilesi adı altında piyasada bulunan APK dosyalarının içerisinde bu hileyi kullanan oyuncuların kişisel bilgilerini çalacak çok zararlı yazılımlar tespit edildi. Yani böylelikle banka hesapları gibi tüm gizli bilgileri ellerine geçirerek oyunculara zarar vermeyi hedefliyorlar.

Reklam Alanı

Özellikle yabancı kaynaklar tarafından çıkartılan ve dünyaya yayılmaya çalışılan bu hilelere güvenmeyin ve kullanmayın. Hem size zarar vereceği gibi oyun içerisinde haksız bir rekabet ortamı oluşturarak tüm oyuna’da zarar verecektir. Umarız bu tür hileler hiç bir zaman oyunda olmaz ve çalışmaz.

Daha Önce Brawl Stars Hileleri 2020 konumuzda sizlere çok önemli önerilerde bulunmuş ve bu tür dolandırıcılar hakkında uyarılar vermiştik. Bu yararlı içeriğimizi okumadıysanız okumanızı tavsiye ediyoruz.

Brawl Stars Kupa Hilesi Yapma

Brawl Stars Kupa Hilesi Yapma çünkü bu dosyaların size nasıl zararlar verebileceğini yukarıda detaylıca anlatmaya çalıştık. Tüm kişisel bilgilerinizi ele geçirerek size geri dönüşü olmayacak büyük zararlar verebilir.

37
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 10 Yorum
 1. Canavar dedi ki:

  2000 tas

  1. sahican62 dedi ki:

   Çok işime yaradı salum

 2. Canavar dedi ki:

  Canavar

 3. Armut8000 dedi ki:

  Harika

 4. Armut8000 dedi ki:

  Djdisldbhddiswb

 5. mr.p dedi ki:

  Muşteşem bir hile

 6. Mubariz dedi ki:

  30.000 kupa

 7. Ilkin dedi ki:

  Saqolun

 8. Can dost dedi ki:

  Ne olursun kupa ver nolur

 9. Can dost dedi ki:

  Ne olursun