Brawl Stars Renk Kodları Listesi (2022)

 Brawl Stars Renk Kodları Listesi (2022)
Okunuyor Brawl Stars Renk Kodları Listesi (2022)

Brawl Stars Renk Kodları için 2022 yılına özel hazırlanan listemizde en çok tercih edilen Siyah, Beyaz, Sarı ve Fosforlu olarak bilinmeyen tüm renklere yer ayırdık. Hem İsminizi hem de Klan adınızı bu kodlarla renkli hale getirebileceksiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi ve ne işe yaradığını bilmeyenler için yazımızda bu bilgilere de yer ayırdık. Günümüzün en popüler çevrim içi aksiyon oyunu olan Brawl Stars oyuncularının merakla aradıkları renk kodları yerli içeriklerle detaylı bir şekilde sunulmamaktadır. Yabancı kaynaklar bu tür konularda oyunculara önemli ve işe yarar içerikler oluştursalar da ülkemizde buna ilginin az olması yapılan içeriklerin de kalitesinin düşük olmasını sağlıyor. Fakat biz ne sebeple ve kitleye bakmadan merak edilen her içeriğe aynı büyük önemi göstererek sizlerle paylaşıyoruz. Brawl Stars Renk Kodları için paylaşımlarımız devam edecektir.

Brawl Stars Renk Kodları Nedir ve Ne İşe Yarar?

Brawl Stars Renk Kodları
Brawl Stars Renk Kodları

Brawl Stars Renk Kodları, oyun içerisinde karakterinizin ismini veya klan isminizi klasik renk haricinde farklı renklerde görülmesini sağlamaktadır. Oyun içerisinde isim yazarken veya sohbetten yazı yazarken tüm oyuncular aynı klasik renkte yazabilmektedir. Oyun bu yazıları renkli hale getirecek bir özellik eklememiştir. Fakat deneme ve yanılma yöntemleriyle şans eseri fark edilen bu açık sayesinde isimlerinizi, klan isimleri ve hatta sohbet yazılarınızı dilediğiniz renk kodunu kullanarak renkli hale getirebilirsiniz. Tüm bu duruma ve olaya Brawl Stars Renk Kodları denmektedir.

Brawl Stars Renk Kodları

Brawl Stars Renk Kodları güncel olarak aşağıdaki listeye eklenmeye devam edilecektir. Oyuncuların en çok ilgisini çeken Bilinmeyen ve Fosforlu Renkler şuanda eklenmiştir. Ayrıca Sarı renk kodunu da aşağıda <c7> ile bulabilirsiniz. En çok arananlar arasında yer alan Siyah ve Beyaz renk kodlarına erişim şuanda bulunmamaktadır, fakat yakın bir zamanda bu kodları da sizlerle paylaşacağız.

  • Kırmızı Renk Kodu: <c2> YAZI </c>
  • Yeşil Renk Kodu: <c3> YAZI </c>
  • Mavi Renk Kodu: <c4> YAZI </c>
  • Açık Mavi Renk Kodu: <c5> YAZI </c>
  • Pembe Renk Kodu: <c6> YAZI </c>
  • Mor Renk Kodu: <c8> YAZI </c>
  • Sarı Renk Kodu: <c7> YAZI </c>
  • Bordo Renk Kodu: <c9> YAZI </c>
  • Bilinmeyen Renk Kodu: <c10> YAZI </c>

Nulls Brawl APK İndir yazımızda oyuncuların en çok ilgisini çeken ve arattığı bir içeriği sizlerle paylaşmıştık. Eğer klasik oyundan artık sıkıldıysanız ve biraz aksiyon arıyorsanız


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın