Brawl Stars Renk Kodları [2021]

 Brawl Stars Renk Kodları [2021]
Okunuyor Brawl Stars Renk Kodları [2021]

Brawl Stars Renk Kodları arayan oyuncular için tüm renkleri bir arada görebilecekleri bir içerik ürettik. 2021 yılı boyunca isim, klan açıklaması ve sohbette yazı yazarken kullanabileceğiniz renk kodlarının tamamını güncel şekilde göreceksiniz. Günümüzün en popüler mobil aksiyon oyunlarının başında gelen Brawl Stars hakkında araştırdığınız içerikleri güncellemeye özen gösteriyoruz. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca oyuncuya sahip bir mobil oyun olmasına rağmen oyuncular araştırdıkları bir çok şeyi bulamıyorlar. Genel de mobil oyuncular oyunlarda kafalarına takılan şeyleri araştırırlar. Fakat haber siteleri daha gündem yaratabilecek konulara yoğunlaştıkları için bu tür oyunlarda oyuncuların araştırdıkları içerikleri üretmekten kaçınıyorlar. 2021 yılının başından beri Brawl Stars oyuncuları renk kodları araştırması yapmaktadır. Bunun en büyük sebepleri arasında yabancı yayıncılar ve sosyal medyada yapılan paylaşımlar oluyor. Veya bir maça girdiğinizde başka oyuncuların renkli isimler, renkli yazılar veya renkli klan açıklamalarının olması da sizin dikkatinizi çekmiş olabilir.

Sizlerle yalnızca burada renk kodlarını paylaşmakla kalmayacağınız, aynı zamanda bu konuyla ilgili bilmeniz gereken tüm önemli bilgileri de açıklayacağız. Karnımız acıktı ve bir yemek yemek için bir mekana girdik. Orada bizi karşılayan kırmızı rengi dükkanı ilk fark etmemizi sağlayan unsurdu. Daha sonrasında yemek yemek için masaya oturduğumuzda etrafta bulunan sarı renk ise iştahımızı açıyor. Aslında düşününce mantıksız gibi gelse de o an da bu aklınıza geldiğinde aslında nasıl bir büyünün içerisinde olduğunuzu anlayacaksınız. Bu örneği vermemizin sebebi günümüzdeki popüler mobil oyunlarda da bu tür renk oyunları çok kullanılmaktadır. Brawl Stars renk kodları sonradan bulunan bir açıkla keşfedildi, fakat bunun neden tüm kullanıcılara açık olan bir özellik olarak eklenmediğini düşündünüz mü?. Dediğimiz gibi sizlere bu konu hakkındaki tüm bilgileri veriyoruz. Aynı zamanda 2021 yılı boyunca Brawl Stars Renk Kodları hakkındaki içeriğimizi de güncel tutmaya özen göstereceğiz.

İlk olarak Asyalı oyuncular tarafından bir deneme yönetimiyle bulundu. Oyun içerisindeki sohbet ve yazı pencerelerinin klasik kodlarla çalıştığını fark eden bir oyuncu renk kodları deneyerek yazmaya çalıştığında bunun olduğunu gördü. Tabi ki bu konuyu hiç kimseye duyurmadan kendi başına oynamaya başladı. Kısa sürede bu oyuncuyla ilgili bilgiler Aysa forum sitelerinde konuşulmaya başladı. Popüler bir yayıncı bu oyuncuyu ikna ederek nasıl yaptığını öğrendi ve bunu bir içerikle YouTube platformunda paylaştı. İşte bu durum sonrasında etki çığ gibi büyüyerek tüm dünyadaki oyuncuların bildiği bir bilgi haline geldi. Bütün renk kodlarını bulamıyoruz, oyunda aslında sistem veya uyarı gibi tanımlanana ayrı renklerin kodlarını keşfetmiş durumdayız.

Brawl Stars oyununda kullanabileceğiniz renk kodları sınırlıdır. Bütün renkleri kullanarak bir kod oluşturduğunuzda bunlar çalışmayacaktır. Oyun içerisinde yer alan sistem mesajı veya uyarı mesajları gibi sohbet pencerelerinde görünen renklerin kodlarını kullanabilmekteyiz. Oyun içerisinde bir özellik olarak yer almasa da bu sistemin geliştirilirken kullandığı yöntemden yola çıkarak siz oyuncular da manuel bir şekilde bu renkli yazma işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Brawl Stars renk kodları uzun zamandır devam eden bir açıktır. Bu durumun bilinmesine rağmen oyuncuların gösterdiği yoğun ilgiden dolayı düzeltilmedi. Fakat düşüncelerimize göre yakında bu durum kalkacak ve oyun içerisine belirli ücretlerle alınabilecek renkli yazı özelliği eklenecektir. Fakat o zaman kadar verilen kodları kullanarak renkli yazma işlemlerini bu şekilde bedava gerçekleştirebilirsiniz.

Brawl Stars Renk Kodları Nasıl Kullanılır?

Brawl Stars Renk Kodunu kullanabilmek için aşağıdaki veriğimiz yöntemi kullanmanız gerekmektedir. Renk kodunu nerede kullanmak istiyorsanız aşağıdaki tekniği orada uygulamalısınız. Mesaj yazarken renkli olması için pencereye yazmanız veya isim yazarken renkli olması için o pencereye bu işlemi uygulamanız gerekiyor. Genellikle klan açıklaması olarak renkli yazma işlemleri sık kullanılmaktadır. Sohbet veya isim yazma sırasında renkli yazabilmek oldukça zordur. Bunun için sizlere ayrı bir video da hazırlayacağız.

<cSAYI> Buraya Renkli Olacak Yazınızı Yazacaksınız </c>

Yukarıdaki kodun başında gösterdiğimiz Sayı aslında renk kodunu belirlemektedir. Aşağıda sizlere bir birinden farklı renk kodlarını da açıkladık. Oyunda yer alan bazı renk kodlarını listeliyoruz, hoşunuza giden renk için kodu kopyalayabilir ve daha sonrasında orta alana renkli olmasını istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz.

Brawl Stars Renk Kodları Nasıl Kullanılır?
Brawl Stars Renk Kodları Nasıl Kullanılır?
 • Kırmızı
 • Yeşil
 • Mavi
 • Açık Mavi
 • Pembe
 • Sarı
 • Mor
 • Bordo

Brawl Stars Renk Kodları:

Brawl Stars oyununda yer alan 8 farklı renk kodunun güncel hali aşağıda yer almaktadır. Hoşunuza giden rengi belirledikten sonra “Renk Kodu” yazan yere isminizi yazarak oyun içerisinde renkli hale getirebilirsiniz. Kodlarda bir değişiklik veya aşağıda olmayan farklı sayılarda yazmayınız. Aksi halde çalışmaz.

Brawl Stars Renk Kodları
Brawl Stars Renk Kodları
 1. <c2>Kırmızı Renk Kodu</c>
 2. <c3>Yeşil Renk Kodu</c>
 3. <c4>Mavi Renk Kodu</c>
 4. <c5>Açık Mavi Renk Kodu</c>
 5. <c6>Pembe Renk Kodur</c>
 6. <c7>Sarı Renk Kodu</c>
 7. <c8> Mor Renk Kodu</c>
 8. <c9>Bordo Renk Kodu</c>


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın