e
sv

Call of Duty Mobile Bağlantı Hatası

1798 Okunma — 02 Ekim 2019 09:43
Call of Duty Mobile Bağlantı Hatası
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile Bağlantı Hatası çözümünü en güncel şekliyle uygulamalı olarak gösteriyoruz. Oyunda karşılaşılan güncelleme ve bağlantı hatası gibi oyuncuların canını sıkan her soruna çözüm yolları ürettik. Call of Duty Mobile Bağlantı Hatası gibi karşılaştığınız daha farklı hatalar ve sorunlar varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Oyun dün resmi olarak çıktığı andan itibaren milyonlarca kişi tarafından indirildi. Grafikleri ve oynanışının çok başarılı olması oyunun efsane CoD temasını bozmadan FPS ve Battle Royale tarzında aksiyon, savaş oyunu oldukça fazla beğeni aldı.

Call of Duty Mobile İndir yazımızda anlattığımız ve güncel linklerini paylaştığımız şekilde indirirseniz herhangi bir hata ile karşılaşmayacaksınız.

Call of Duty Mobile Bağlantı Hatası almaya devam ediyorsanız öncelikle modeminizin güç tuşuna basarak kapatın ve açın sonrasında tekrar deneyin. Eğer hala bu sorun devam ediyorsa modemin fişini çekin ve yaklaşık 5 dakika bekledikten sonra tekrar takın.

Bu işlemin amacı modeminizin ıp değiştirmesi ve sonrasında bu tür İnternet bağlantı hatası tarzındaki sorunlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bu çözüm yolu Call of Duty Mobile Bağlantı Hatası alan bir okurumuz tarafından denenerek onaylanmıştır.


etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Yusuf
  4 yıl önce

  Google play indirirken ne yazikki bir sorun olustu lütfen düzgün bir ag baglantisi oldugunda tekrar deneyin diyor kendi internetim acikkende bunu diyo wifi ye baglanirkende bunu diyor daha dun oynuyodum bu gun bu hatayi verdi lutfen yardim edin

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile Bağlantı Hatası