e
sv

Call of Duty Mobile Ses Sorunu

2478 Okunma — 07 Ekim 2019 20:25
Call of Duty Mobile Ses Sorunu
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile, Ses Sorunu son zamanlarda oyunu oynayan Android ve İOS işletim sistemi sahiplerinin ortak sıkıntıları arasında. Ses Sorunu çözümü için Call of Duty Mobile geliştirici ekibin çalışmaları hala sürüyor. Bu hatanın nasıl giderileceği ve oyuncular olarak bizim neler yapmamız gerektiğinden kısaca bahsedeceğim.

Bir hafta içerisinde 30 milyondan fazla indirilen Call of Duty Mobile, çevrim içi savaş ve aksiyon oyunu alanındaki diğer FPS oyunları gerisinde bırakmayı başardı. Oyun kurulurken yaşanan aksaklıklar veya güncelliğinin tam koruyamamasından kaynaklanan bu tip sorunlar yaşanabiliyor.

Call of Duty Mobile İndir yazımızda sizlere oyunu sorunsuz ve hatasız şekilde hem cihazlarınıza hemde bilgisayarlarına nasıl kuracağınızı anlatıyoruz. Ayrıca oyun içerisinde üstün olmanızı sağlayan Call of Duty Mobile Hile gibi konulardan’da daha önce bahsettik.

CoD: Mobile Ses Sorunu
CoD: Mobile Ses Sorunu

Oyunda çeşitli hatalarla karşılaşıyorsanız hemen suçu kendi cihazlarınızda aramayın. Oyun daha yeni olduğu için böyle büyük yapımlarda ilk zamanlar bu tür sorunlarla karşılaşmak çok doğal karşılanması gerekiyor. Oyun kısa süre içerisinde her ayrıntısıyla birlikte tam oturmuş olacaktır. Call of Duty Mobile ses sorunu sizden kaynaklanan bir hata kesinlikle değil ve çözümü’de sizin elinizde değil.

Bu tip sorunları çözecek olan oyun geliştirici ekibidir, gelecek güncellemeleri ve yamaları bekleyerek oyunda karşılaşılan hataların çoğunun kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz. Call of Duty Mobile Ses Sorunu için Android veya İOS cihazlarınızda değiştirebileceğiniz ayarlar veya yükleyeceğiniz programlar etkili olmayacaktır. Güncellemeleri bekleyin.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile Ses Sorunu