Call of Duty: Warzone Rekor Kırmaya Başladı

Call of Duty: Warzone Rekor Kırmaya Başladı

Call of Duty: Warzone Rekor Kırmaya Başladı, ilk rekorunu canlı oyun yayınları yapan Twitch platformunda ilk günde yüz binlerce izleyicisi ile yaptı.

Call of Duty: Warzone bilgisayar platformuna özel hayatta kalma temasıyla hazırlandı. Grafikleri, işleyişi ve kendine özel bir çok özelliği ile tüm oyuncuların beğenisi topluyor. Oyun çıkış yaptıktan bir kaç saat sonra Twitch.TV üzerinden oyunu oynayan yayıncıların toplam izlenme sayısı 460.000 kişiye ulaşarak bir rekor kırmış oldu.

Çıkışından kısa bir süre sonra bu kadar fazla kitleyi kendisine çekmeyi başaran yapımı çok güzel günler ve yeni rekorlar bekliyor gibi görünüyor. Oyun eleştirmenleri tarafından başlarda çok eleştiriler alsa’da oyun çıktığı zaman herkes hayranlıkla oynamaya başladı. Görülen ufak tefek hatalarında gelecek güncellemelerle birlikte ortadan kalkacağını biliyoruz.

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri
Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone bilgisayar platformunda oynayabileceğiniz hayatta kalma oyunu. Şuandaki popülerliği ile her oyuncu bunu denemek istiyor ve denemeden önce tabi’ki bilgisayarlarının oyun için uygun olup olmadıklarını kontrol etmeleri gerekiyor.

Call of Duty: Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit veya Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB / GTX 1650 4 GB veya AMD Radeon HD 7950
  • Depolama: 175 GB

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri ile ilgili daha önce bir konu açmıştık fakat bunu görmeyenler için birde bu haber aracılığıyla merak eden oyunculara duyurmuş olalım.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.