CoD: Warzone Oyundan Atıyor Hatası

 CoD: Warzone Oyundan Atıyor Hatası
Okunuyor CoD: Warzone Oyundan Atıyor Hatası

CoD: Warzone Oyundan Atıyor Hatası alan kullanıcılar için 2020 yılında hataya sebep olan ve bunu ortadan kaldırmanızı sağlayacak çözüm yollarını anlatıyoruz. CoD: Warzone Oyundan Atıyor sorunu oldukça can sıkan bir hata olduğunu bildiğimiz için oyun sevenlere yardımcı olmak adına bu konuyu araştırdık.

Call of Duty Warzone, hayatta kalma oyunu üstün grafikleri ve oyun mekaniği ile tüm oyun sevenlerin beğenisini toplamayı başardı. Fakat oyun her ne kadar başarılı olsa’da yeni çıkmasından dolayı bazı sorunlar ile karşılaşılabiliyor. Bu tip hatalar gün geçtikçe gelecek güncellemeler ile birlikte sorunsuz hale gelecektir.

Şuanda oyundan atma sorunu gibi bir çok farklı hata türüyle karşılaşabilirsiniz. Oyunun yapacağı güncellemeyi beklemek uzun süreceği için geçici çözüm yolları bularak oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Korona virüsü yüzünden evden çıkamadığımız bu günlerde oyunlarda hatalar ile karşılaşmakta oldukça can sıkıyor.

Bizi bilen ve takip edenler CoD: Warzone Oyundan Atıyor diyerek şikayette bulundular ve bunun için bir çözüm yolu bulmamızı istediler. Bizde sizler için hem resmi kaynaklardan hemde yerli ve yabancı kaynaklardan derin bir araştırma yaptık.

Call of Duty Warzone Oyundan Atıyor

Yazı Başlıkları:

Call of Duty Warzone Oyundan Atıyor
Call of Duty Warzone Oyundan Atıyor

Call of Duty Warzone Oyundan Atıyor hatası ile karşılaşan oyuncular PS4 platformunda çok az sayıdalar fakat PC Platformu üzerinden oyunu oynayanlar bu hatayla daha sık karşılaşıyorlar. CoD: Warzone Oyundan Atma sorununu ortadan kaldırmak adına kısa bir araştırma yaptık.

1- Oyunu oynadığınız cihazın oyunu kaldırıp kaldıramadığından emin olun. Yetersiz sistem gereksinimlerine sahip bir cihazınız varsa oyun açılmayacaktır. Bunun için karşılaştırma yapabilmeniz adına aşağıda sistem gereksinimlerini paylaşacağız.

2- Bilgisayarınızdaki ekran kartı gibi sürücülerin güncel olduğundan emin olun. Güncel olmayan sürücüler oyunun doğru işleyişini bozduğu için açılmayabilir.

3- Oyunun güncel ve eksiksiz yüklendiğini kontrol edin. CoD: Warzone Oyundan Atıyor hatasını alan kullanıcılar genellikle oyunu yanlış ve eksik yükledikleri için bu tarz hatalar ile karşılaşabiliyorlar.

4- Güvenlik duvarı gibi virüs koruma programlarınızın oyunu engelleyip engellemediğini kontrol edin. Bazen güvenlik duvarınız bu oyunda risk olduğunu düşünebilir ve oyunu oynamanızı engelleyebilir.

5- İnternet bağlantınızı kontrol edin. Eğer oyunu oynamaya çalıştığınız cihazda İnternet bağlantısı güçsüz veya kopukluklar yaşıyorsa oyunundan atabilir.

CoD: Warzone Oyundan Atıyor sorunu ile karşılaşanlar için yukarıda verdiğimiz 5 maddelik uyarıyı dikkate alarak kontrol etmelerini istiyoruz. Büyük ihtimalle bu oyundan atma hatası yukarıdakilerden bir tanesinden kaynaklanıyor olabilir.

CoD: Warzone Sistem Gereksinimleri

CoD: Warzone Sistem Gereksinimleri ile ilgili daha önce bir içerik oluşturmuştuk. Orayı kontrol ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit veya Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB / GTX 1650 4 GB veya AMD Radeon HD 7950
  • Depolama: 175 GB

CoD: Warzone Oyundan Atma sorununa sebep olacak maddeler sıralamamızda yer alan sistem gereksinimleri kontrolü için burayı ekledik. Eğer hala oyundan atıyor hatasını yaşıyorsanız yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for Enes Enes dedi ki:

    Oyunu sorunsuz şekilde 50-60fps oynuyordum 16gb ram gtx1050 2gb ekran kartı var fakat bugün oyun oynarken durduk yere oyundan atıyor oyun oynarken yarıda atıyor

Bir Yorum Yapın