CS GO Görünmezlik Kodu Yapma Yöntemi

 CS GO Görünmezlik Kodu Yapma Yöntemi
Okunuyor CS GO Görünmezlik Kodu Yapma Yöntemi

CS GO Görünmezlik Kodu arayanlar için bunu oyun içerisinde nasıl yapacağınızı 2022 yılına özel anlatıyoruz. Oyunda kaybolmak bu sayede çok kolay olacak. Tek yapmanız gereken size anlattıklarımızı eksiksiz uygulamanız sonrasında takım arkadaşlarınız dahil hiç kimse sizi göremeyecek.

Özellikle YouTube ve Twitch gibi platformlarda arkadaşlarıyla özel maçlar oynayarak görünmezlik kodu sayesinde eğlenen çok fazla insan görüyoruz. Bunu yapmak çok zor değil, bizde size anlatacağımız şekilde basit işlemler ile CS:GO oyununuzda görünmez olabilir ve farklı bir eğlence kapısını aralayabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

CS:GO Görünmezlik Kodu

CS:GO Görünmezlik Kodu, oluşturduğunuz özel oyunlarda konsola yazacağınız kod ile karakterinizin diğer oyuncular tarafından gözle görülmemesini sağlar.

CS:GO Görünmezlik Kodu
CS:GO Görünmezlik Kodu

sv_cheats 1

CS:GO Görünmezlik Kodu ile yapılan işlem bir hile değildir ve oyundan ceza alma gibi bir durumu doğurmaz. Oluşturduğunuz özel maçlarda ve katıldığınız odalarda izin verilmesi durumunda kullanılabilir. Dereceli ve normal maçlarda görünmezlik kodunu kullanamazsınız.

İlginizi Çekebilir: CS:GO Görünmezlik Kodu

Nasıl Yapılır?

CS:GO Görünmezlik Kodu için yapmak istediğiniz odanızı oluşturun veya bir odaya katılın, sonrasında konsolu açarak sv_cheats 1 kodunu yazın. Kodu yazdıktan sonra oyunda karakteriniz görünmez olacak. Tekrar görünür olabilmek için konsola sv_cheats 0 yazmanız yeterlidir.

CS:GO Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux üstünde çalışmaktadır.

CS:GO Görünmezlik Kodu gibi merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
604 okunma
okunma6373
0 yorum