CS GO Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?

 CS GO Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?
Okunuyor CS GO Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Kan Silme Kodu arayanlar için nasıl kullanacağınızı detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Bu kod ile birlikte FPS değerlerinizi’de yükseltebilirsiniz. FPS Oyunlarında olmazsa olmaz grafiklerden bir tanesi’de kan efektleri oluyor. Karakteriniz hasar gördüğünde veya karşı karaktere hasar verdiğinde çıkan kanların çevresindeki diğer yerlere’de bulaşmasına oldukça alıştık. Hatta bu tür oyunlarda kan efektlerinin geliştirilmesi’de oyuncuların çok sevdiği bir gelişme haline geldi.

Fakat CS:GO gibi bir oyun oynuyorsanız, oyunun oyuncular üzerinde yarattığı rekabet ve hırs duygusundan dolayı bir çok özelliği kullanmak istemiyorsunuz. Ne kadar iyi bir cihazınızın olursa olsun grafik ayarlarını düşürerek FPS arttırma işlemini herkes yapıyor. Birde oyunda fark edilmeden FPS düşüşünü sağlayan bir kaç tane özellik bulunuyor. Oyun içerisinde kanların haritada durması, veya çatışma halinde gözükmesi az da olsa FPS değerlerinizi etkiliyor. Bundan tamamen kurtulmak için bir kod yazabilirsiniz.

CS GO Kan Silme Kodu

CS:GO Kan Silme Kodu için Steam dosyalarına giriş yapın ve oyunun klasörlerinin içerisindeki config dosyasının içerisine bind x+speed; r_cleardecals” kodunu yazarak kaydedin.

CS GO Kan Silme Kodu
CS GO Kan Silme Kodu

Bu kod sayesinde oyun içerisinde “x” tuşuna bastığınız zaman biriken kan efektleri silinecek. Dilerseniz kodu yazarken “x” yerine farklı bir harf’de yazabilirsiniz.

bind Kan Silme Tuşu +speed; r_cleardecals

bind Kan Silme Tuşu +speed; r_cleardecals, kodunu config dosyasının içerisine yazmanız gerekmektedir. Kod’da verdiğimiz “Kan Silme Tuşu” yazısını bir harf ile değiştirin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın