CS:GO Kan Silme Kodu (2020)

CS:GO Kan Silme Kodu (2020)

CS:GO Kan Silme Kodu ile 2020 yılında oyun içerisindeki kanları kapatma şifresi ile kapatabileceksiniz. Shift tuşuna atayarak kan silme olayını hızlandırabilirsiniz. CS:GO Kan Silme Kodu oyuncuların performansını arttıracak ve çocuk oyuncuların psikolojisini koruyacak önemli bir detaya sahip. Shift tuşu gibi kısa yolları ile dilediğiniz zaman hızlıca kapatıp açabileceksiniz. Kodu tamamen kapatma işlemini isteyenler için’de özel kodu ayrıca paylaşacağız. Çalışmıyor sorunu yaşayanlar için 2019 yılında yapılan değişiklikler ile 2020 yılındaki güncel halini paylaşacağız.

CS:GO Oynarken rekabetçi maçlarda veya normal maçlarda başarı gösterebilmemiz için yalnızca yeteneğimiz yeterli olmuyor. Oyunu akıcı ve donmadan oynayarak rakiplerden daha avantajlı olabilir ve oyun yeteneğimizi daha iyi aktarabiliriz. Profesyonel oyuncular oyunu oynadıkları çok üst düzey bilgisayarlarda dahi daha düşük grafik ayarlarında oyunu oynuyorlar.

CS:GO Kan Silme Kodu ile FPS Arttırın isimli yeni yazımızda oyundaki performansınızı nasıl arttırmayı sağladığını anlatıyoruz.

CS:GO Kan Silme Kodu kullanarak gereksiz görüntü kirliliğinden ve tahmin edemeyeceğiniz fakat oyununuzun kaderini etkileyecek akış gecikmelerinden kurtulabilirsiniz. Counter-Strike: Global Offensive oyunu içerisinde Shift tuşuyla aktif edebileceğiniz kan silme kodu dahil olmak üzere her ayrıntıya aşağıda yer verdik.

CS:GO Kan Silme Kodu

CS:GO Kan Silme Kodu
CS:GO Kan Silme Kodu

CS:GO Kan Silme Kodu, hakkında merak edilen ve oyuncuların istedikleri her detayı aşağıda başlıklar halinde cevapladık. Oyun içerisinde sizin işinize yarayacak ve daha profesyonel bir oyun deyimi yaşatacak kodları nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz.

CS:GO Kan Silme Kodu Nasıl Yapılır?

Steam dosyalarınızın içerisine girerek config adlı dosyayı açın ve içerisine aşağıda sizlere verdiğimiz kan silme kodunu girin.

CS:GO Kan Silme Kodu + SHİFT

 CS:GO Kan Silme Kodu + SHİFT
CS:GO Kan Silme Kodu + SHİFT

CS:GO Kan Silme Kodu oyun içerisinde sürekli aktif olarak çalışan bir yapıya sahip değil. Fakat kan silme koduna bir tuş atayarak istediğiniz zamanlarda bunu aktif edebilirsiniz.

CS:GO Kan Silme Kodu: bind shift “+speed; r_cleardecals”

Yukarıdaki kodu config dosyasına yapıştırıp kaydetmeniz yeterli olacaktır. Oyun içerisinde Shift tuşuna bastığınız anlarda kanlar silinecek.

CS:GO Kan Silme Kodu ile ilgili soru sormak isteyenler ve daha farklı bir isteği olan oyuncular aşağıdan yorum olarak yazabilirler.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.