CS:GO Kan Silme Kodu ile FPS Arttırın

CS:GO Kan Silme Kodu ile FPS Arttırın

CS:GO Kan Silme Kodu arayanlar için FPS Artışı sağlayan bu özel şifre sayesinde Shift tuşu yardımıyla oyundaki kanları ortadan kaldıra bileceksiniz. Çıktığı günden bu zamana kadar CS:GO kendi türündeki çevrim içi savaş oyunlarına öcülük etmeye devam ediyor. Oyun içerisindeki rekabetin ve savaşın üst düzeyde yaşandığından dolayı oyuncular her zaman en iyi olmak için canla başla mücadele veriyorlar. Oyunda en iyilerden bir tanesi olabilmek için oyunu kesintisiz oynamanız gerektiğini bilen oyuncular kan silme kodu gibi şifreler ile performanslarını arttırmaya çalışıyorlar.

2020 yılında oyuncuların en çok merak edip arattıkları konular arasında gelen CS:GO Kan Silme Kodu ile ilgili yüzlerce farklı kaynak bulunuyor fakat biz oyunculara hem bu olayın sebebini açıklamak hemde bu kodu nasıl kullanabileceklerini anlatmak için rehber niteliğinde bir içerik hazırlamak istedik.

Oyundaki FPS Değerlerinizi arttırmanızı ve daha akıcı bir maç deneyimi yaşatmanızı sağlayacak bu kan silme kodu esasında basit gibi gözükse’de etkisi çok büyük. Maç boyunca haritanın genelinde kalan kanları ve ateş izlerinin oluşturduğu yüklerden sizi kurtarıyor.

CS:GO Maçlarında yeteneklerinizin ve stratejinizin önemli fakat kan silme kodu gibi yardımcı şifreler ile oyun akışınızı sorunsuz hale getirerek yeteneklerinizi daha iyi aktarmanızı sağlar. Bu kodu yazdıktan sonra Shift yuşu veya W tuşunu kullanarak aktif edebiliyorsunuz. Yani sürekli aktif kalmıyor. Aynı zamanda oyunu oynayan küçük yaşlarda çocuklar için bu tür kodlamalar ile oyunu daha oynanabilir hale getirebilirsiniz.

CS:GO Kan Silme Kodu

CS:GO Kan Silme Kodu
CS:GO Kan Silme Kodu

CS:GO Kan Silme Kodu arayanlara özel olarak sunacağımız Shift veya W tuşu ile aktif olan şifre bütününün size aşağıda güncel olarak sunduk. Tek yapmanız gereken kodu konsola yazmanız yeterli olacaktır.

CS:GO Kan Silme Kodu güncel olarak bind shift “+speed; r_cleardecals” olarak kullanılmaktadır. Bu verilen kodu oyun içerisinde konsola yazarak aktif edebilirsiniz. Kodu çalıştırmak için maç içerisinde SHİFT tuşuna basmanız yeterli olacak.

Daha önce CS:GO Kan Silme Kodu 2020 yazımızda oyuncuların bu konuda sordukları her soruya cevap vermiştik. Daha detaylı bilgi için bu yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Kapatmak için bir şey yapmanıza gerek kalmıyor, maç içerisinde biriken kan izleri yok etmek için shift tuşuna basın. Sonrasında maç içerisinde kan izleri birikmeye devam edecek yani kapatmak için bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece biriken bu kanları kaldırmak için tuşu kullanın. Kod çalışmıyor diyenler bazı şeyleri yanlış yapıyor olabilirler, böyle bir durumda olanlar bize yorum yaparak bildirmelerini rica ediyoruz.

CS:GO Kan Silme Kodu ile ilgili yaşadığınız sorunlar veya aklınızdaki soruları aşağıdan yorum yaparak bize bildirebilirsiniz.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.