CS GO Ping Düşürme Kodu Nasıl Kullanılır?

 CS GO Ping Düşürme Kodu Nasıl Kullanılır?
Okunuyor CS GO Ping Düşürme Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Ping Düşürme Kodu arayan oyuncular için nasıl kullanacaklarını öğretiyoruz. Aynı zamanda bu kodlar sayesinde FPS artışı’da sağlaya bileceksiniz. 2020 yılında oyunu sorunsuz oynamak isteyen her oyuncunun ayarlarını daha’da çok iyileştirmek için aradığı önemli kodları sizlerle paylaşıyoruz. Bizde çoğu CS:GO Oyuncusunun aradığı ve merak ettiği Ping Düşürme Kodu hakkında bir içerik oluşturmaya karar verdik.

Sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. En kısa sürede işinize yarayacak cevabı alacaksınız.

CS GO Ping Düşürme Kodu Ne İşe Yarar?

CS GO Ping Düşürme Kodu, oyun içerisindeki ayarları oyunu oynadığınız bilgisayarınız ile uyumlu hale getirerek oyundaki Ping miktarınızı düşürmeyi sağlayan özel kodlardan oluşmaktadır. Bu kodlar hile veya illegal bir yöntem değildir. Oyunun izin verdiği ayarları konsol ve kod yardımıyla daha hızlı şekilde uygulamamızı sağlar.

CS GO Ping Düşürme Kodu
CS GO Ping Düşürme Kodu

CS GO Ping Nedir?

CS GO Ping, oyundan aldığınız performans oranını gösteren bir değerdir. İnternet hızınız ile bağlantılı bir değer olmasına rağmen çevrim içi oyunlarda yapılacak bazı iyileştirmeler sayesinde indirme hızını arttırmak mümkün.

CS GO Ping Düşürme Kodu

CS GO Ping Düşürme Kodu olarak sizlere kullanmanızı önerdiğimiz kodları aşağıda liste halinde veriyoruz. Oyun içerisinde konsola yazarak bu kodları kullanabilirsiniz.

  • cl_interp 0
  • cl_interp_ratio 1
  • cl_updaterate 128
  • cl_cmdrate 128
  • cl_predict 1
  • cl_predictweapons 1
  • cl_lagcompensation 1

Cihazınızın arka planında veya cihazınızın bağlı olduğu modeme bağlı diğer cihazlarda İnternet tüketecek tüm uygulamaları kapatmanızı öneriyoruz. Aksi halde Ping değerleriniz yükselecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın