CS:GO Karakteri: Markus Delrow – FBI Rehine Kurtarma Ekibi (Fiyatı)

 CS:GO Karakteri: Markus Delrow – FBI Rehine Kurtarma Ekibi (Fiyatı)
Okunuyor CS:GO Karakteri: Markus Delrow – FBI Rehine Kurtarma Ekibi (Fiyatı)

CS:GO oyununda yer alan Markus Delrow – FBI Rehine Kurtarma Ekibi isimli karakter hakkında rehber niteliği taşıyacak fiyatı gibi tüm özel ve güncel bilgilere burada yer veriyoruz. CS:GO Markus Delrow – FBI Rehine Kurtarma Ekibi karakter fiyatları ve bilmeniz gereken tüm bilgilerden kısaca bahsediyoruz.

Oyunda bu karakterler ekstra özellikler katmasa bile silahlara aldığımız kostümlerden daha değerli olacağı kesin. Oyunda kontrol ettiğimiz karakterimizin şekli diğerlerinden daha farklı ve özel olunca bizde en az onun kadar kendimizi değerli hissediyoruz.

Markus Delrow – FBI Rehine Kurtarma Ekibi

Ortalama Fiyatı: 2,80 TL

Markus Delrow için her detay önemlidir. Ekipman, savaş planları, karşı taktikler, kısaca aklınıza gelebilecek her türlü detay en ufak ayrıntısına kadar Delrow tarafından defalarca göz önünde bulundurulmuştur. İki adım önde olmak Delrow’un uzmanlığıdır, aynı zamanda kendisi operasyonun beyni olmaktan da büyük bir gurur duyar. Geriye kalan tek şey planı uygulamak.

CS:GO Karakter Fiyatları

CS:GO Karakter Fiyatları ile ilgili açtığımız yazımızı inceleyerek oyun içerisinde yer alan ve satılan her özel karakterin güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın