CS:GO Karakteri: Osiris – Seçkin Tayfa (Fiyatı)

 CS:GO Karakteri: Osiris – Seçkin Tayfa (Fiyatı)
Okunuyor CS:GO Karakteri: Osiris – Seçkin Tayfa (Fiyatı)

CS:GO oyununda yer alan Osiris – Seçkin Tayfa isimli karakter hakkında rehber niteliği taşıyacak fiyatı gibi tüm özel ve güncel bilgilere burada yer veriyoruz. CS:GO Osiris – Seçkin Tayfa karakter fiyatları ve bilmeniz gereken tüm bilgilerden kısaca bahsediyoruz.

Oyunda bu karakterler ekstra özellikler katmasa bile silahlara aldığımız kostümlerden daha değerli olacağı kesin. Oyunda kontrol ettiğimiz karakterimizin şekli diğerlerinden daha farklı ve özel olunca bizde en az onun kadar kendimizi değerli hissediyoruz.

Osiris – Seçkin Tayfa

Ortalama Fiyatı: 3,23 TL

Osiris, bu lakabını hedefleriyle ilgili çok hızlı kararlar verdiği için kazandı. Arkasında yatan mantık basitti aslında: “İnsanın zamanı benimki kadar değerli olduğunda havadan sudan konuşmakla neden vaktimi harcayayım?” Kendinden emin, yetenekli ve hızlı davranan Osiris, düşmanlarını eşi benzeri görülmemiş bir verimlilikle ortadan kaldırmaya bayılır. İtirazı olan?

CS:GO Karakter Fiyatları

CS:GO Karakter Fiyatları ile ilgili açtığımız yazımızı inceleyerek oyun içerisinde yer alan ve satılan her özel karakterin güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın