CS:GO Karakteri: Prof. Şahmat – Seçkin Tayfa (Fiyatı)

 CS:GO Karakteri: Prof. Şahmat – Seçkin Tayfa (Fiyatı)
Okunuyor CS:GO Karakteri: Prof. Şahmat – Seçkin Tayfa (Fiyatı)

CS:GO oyununda yer alan Prof. Şahmat – Seçkin Tayfa isimli karakter hakkında rehber niteliği taşıyacak fiyatı gibi tüm özel ve güncel bilgilere burada yer veriyoruz. CS:GO Prof. Şahmat – Seçkin Tayfa karakter fiyatları ve bilmeniz gereken tüm bilgilerden kısaca bahsediyoruz.

Oyunda bu karakterler ekstra özellikler katmasa bile silahlara aldığımız kostümlerden daha değerli olacağı kesin. Oyunda kontrol ettiğimiz karakterimizin şekli diğerlerinden daha farklı ve özel olunca bizde en az onun kadar kendimizi değerli hissediyoruz.

Prof. Şahmat – Seçkin Tayfa

Ortalama Fiyatı: 3,23 TL

Yüksek şeref derecesiyle mezun olan Prof. Şahmat, öğrendiği bilgileri yaymak için onları öğretmeye başladı. Şahmat, her geçen dersle birlikte öğrencilerinin, kendisiyle aynı devrimci idealleri paylaşmadığını fark etmeye başladı. Zihninin körelmeye başladığını idrak ettikten sonra kendisi için yeni bir amaç buldu: Savaş sanatında ustalaşmak. İzle ve öğren.

CS:GO Karakter Fiyatları

CS:GO Karakter Fiyatları ile ilgili açtığımız yazımızı inceleyerek oyun içerisinde yer alan ve satılan her özel karakterin güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
212 okunma
okunma1097
0 yorum