E3 2020: Corona Virüsü Yüzünden Ertelendi!

 E3 2020: Corona Virüsü Yüzünden Ertelendi!
Okunuyor E3 2020: Corona Virüsü Yüzünden Ertelendi!

E3 2020, Corona Virüsü yüzünden ertelendi, hem çalışanların hemde ziyaretçileri tehlikeye sokmamak adına bu etkinliği bir süreliğine ertelediklerini duyurdu.

Electronic Entertainment Expo bu yıl Los Angeles’de 9 – 11 Haziran tarihleri arasında düzenleyeceği E3 2020 etkinliğini dünyada hızla yayılan ve tehlikeli olan Corona Virüsü yüzünden bir süre ertelenmesini uygun gördüklerini söyledi.

Dünyanın bir çok yerinde toplu insanların katılacağı etkinliklerin tamamı kısıtlanmış veya ertelenmiş durumda. Yakın zamanda ülkemizde’de görülen bu virüsün tüm dünya için önemli bir tehdit olduğunun bilinci herkeste oluşmaya başladı.

E3 2020 Şaşırtıyor

1996 yılından bu yana hiç aksamayan fuar bu yıl corona virüsü yüzünden maalesef ertelenmiş oldu. Her ne kadar gitmeye imkanımız olmasa’da fuarda gelişen olaylar ve açıklanan haberler tüm dünyayı ve oyun sektörünü etkiliyordu.

Corona Virüsü Yüzünden Okullar Tatil Olabilir yazımız’da Corona Virüsü yüzünden ülkemizde okulların tatil olabileceği yönünde önemli haberler’de yapılmaya başlandı. Şuan için daha kesin hiç bir şey olmasa’da haberin devamını bizden okuyabilirsiniz.

Etkinliğe katılacak olan Devolver Digital corona virüsü tehlikesinden dolayı iptal haberlerinden sonra oraya gitmeyi planlayan herkesin otel ve uçak rezervasyonlarını iptal etmesi gerektiğini söyledi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
527 okunma
okunma5989
0 yorum