Firavun Sandığı Anahtarı PUBG Mobile

Firavun Sandığı Anahtarı PUBG Mobile

Firavun Sandığı Anahtarı PUBG Mobile, hangi haritada ve nerede bulunduğunu açıklıyoruz. Biriktirdiğiniz sandıkları bu anahtarlar ile açıp ödülleri kazanın. Daha önce PUBG Mobile Firavun Tahtı ile ilgili bir içerik oluşturmuştur. Şimdide’ size Firavun Sandığı Anahtarı kazanmanız için nerede bulabileceğinizi göstereceğiz.

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı Nedir?

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı, şuanda devam etmekte olan etkinlik içerisinde oyunculardan istenilen görev sonrasında ödül olarak verilen firavun sandığını açıp ödüller kazanmanızı sağlar. PUBG Mobile etkinliği daha uğraş verici hale getirmek ve ödülleri kazanmak isteyenlerin emek harcaması için firavun sandığı anahtarı nasıl kazanılır? gibi bilgileri açıklamadı.

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı Nedir?
PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı Nedir?

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı Nerede Bulunur?

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı, oyun içerisinde hangi haritada, bölgede ve tam olarak nere bulunduğunu aşağıda görseller ile açıklıyoruz.

PUBG Mobile oyunundaki Erangel Haritasında bulunan School, Pochinki ve Sosnovka Military Base bölgelerinde firavun sandığı anahtarı bulunmaktadır.

PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - School Bölgesi
PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı
PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - Pochinki Bölgesi
PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı
PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - Sosnovka Military Base
PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı Yerleri Nerede? (Videolu Anlatım)

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı Yerleri Nerede?

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı Yerlerinde Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı almak için yukarıda verdiğimiz bölgelere giderken dikkatli olun. Erangel haritası bilindiği gibi cehennem ormanlarına dönüşebiliyor. Oyun içerisindeki tüm anahtarları toplamadan ölmek istemezsiniz.

School Bölgesine iniş yaparken hemen anahtar bulunan çatıya inmenizi önermiyoruz. Bir çok oyuncu erken davranıp çatıya inebilir ve bir çok oyuncu’da çatıya inenleri öldürmek için silah arayacaktır. Bunun için çevre yerlere gidip bir süre izleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Erangel haritasındaki en popüler bölgelerden bir tanesi olan Pochinki yine bildiğimiz gibi. Bir çok evin olması, bir çok insanın orada olması anlamına geliyor.

Sosnovka oyunun başlarında çok oyuncu alabilir fakat bir süre geçtikten sonra buradaki oyuncular ilerlemeye başlarlar. Yinede dikkatli olun.

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

42
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.