e
sv

#frankengromgiveaway Çekilişe Katıl (Brawl Stars)

916 Okunma — 23 Ekim 2022 13:00
#frankengromgiveaway Çekilişe Katıl (Brawl Stars)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

#frankengromgiveaway Çekilişe Katıl ile Brawl Stars kostümü bedava olarak almak isteyenler oldukça fazla. Sizlere vereceğimiz yöntem sayesinde kostümü kod aracılığıyla bedava olarak sahip olabilecek ve oyundaki hesabınıza aktarabileceksiniz. Hem karaktere hem de kostüme sahip olmak isteyenler aşağıda paylaşılan bağlantıları kullanabilirler. Detaylar aktarılmaya devam edilecektir.

Brawl Stars oyununa yeni gelen güncellemeyle eklenen frankengromgiveaway Çekilişe Katıl ile Brawl Stars karakterini ve onun efsanevi kostümünü nasıl bedava alabileceğinizi anlatıyoruz. Oyuna yeni bir karakter eklendiği zaman oyuncular bu karakteri bedava olarak nasıl oynayabileceklerini sürekli araştırıyorlar. Bizde sizler için 2021 yılı boyunca yeni çıkan bütün karakterleri bedava oynamanızı sağlayacak ola teknikleri açıklıyoruz. Aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak frankengromgiveaway Çekilişe Katıl ile Brawl Stars karakterini bedava olarak hesaplarınıza nasıl aktarabileceğinizi öğrenin. Sizlere daha önce oluşturduğumuz #frankengromgiveaway Çekilişe Katıl yazısını da öneriyoruz. Bu dosyalar sayesinde oyun karakterini hiç bir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde oynama fırsatınız olacaktır.

#frankengromgiveaway Çekilişe Katıl

#frankengromgiveaway Çekilişe Katıl (Brawl Stars) olarak sahip olabilmeniz için şuanda yeni bir etkinlik veya çekiliş bulunmamaktadır. Genellikle Brawl Stars oyununa yen bir karakter getirildiği zaman o karakteri bedava bir şekilde dağıtan etkinlikler veya çekilişler yapılmaktadır. Özellikle yurt dışı kaynakların hazırlayıp paylaştığı bu çekilişlere katılarak bedava bir şekilde Brawl Stars karakterine sahip olabilirsiniz. Şuanda aktif bir şekilde çekiliş bulunmuyor fakat bir kaç gün içerisinde başlayacak olan çekilişler var. Aşağıda paylaştığımız bağlantıdan farklı oyun dosyalarıyla #frankengromgiveaway Çekilişe Katıl (Brawl Stars) oyununda oynamanızı sağlayacak bir yöntemi aktardık.

Brawl Stars Gus ve Sam Kostümü Bedava Nasıl Alınır?
#frankengromgiveaway Çekilişe Katıl (Brawl Stars)

Bilmeyenler için Brawl Stars oyununa yeni eklenen Efsanevi oyun karakterinin özellikleri ve ne işe yaradığını açıklıyoruz. Bu sayede karakter hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız #frankengromgiveaway Çekilişe Katıl (Brawl Stars) içerikten güncel dosyalara da ulaşabilirsiniz.

MUTLU BİR YILBAŞI DİLERİZ!
– 12 – 26 Aralık arası günlük ÜCRETSİZ ödüller ve ekstra görevler!
– Yılbaşı mücadelesini tamamlayarak yeni destansı savaşçımız Grom’u ÜCRETSİZ açma fırsatı!
– Sezon kısaldı, ama içerik azalmadı!

YENİ BRAWL PASS SEZONU: KAPLAN YILI
– 10. Brawl Pass sezonu 17 Ocak’ta başlıyor!
– Yeni kromatik savaşçı: Fang (suikastçı)

KAPLAN ÇUKURU: DÜELLOLAR!
– 7 özel haritayla yeni, dönemsel bir oyun modu!
– Diğer oyuncularla 1’e 1 karşı karşıya gelip kupa kazan!


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

#frankengromgiveaway Çekilişe Katıl (Brawl Stars)