e
sv

Gerçek Hayatta Manna ve Verdiği Güçler

1062 Okunma — 16 Eylül 2019 02:58
avatar

ATEŞ ACAR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Manna konusu hakkında herkesin merak ettiği ve yanlış bildiği bağzı konular mevcut. Sadece oyunlarda değil gerçek hayattada Manna bulunmaktadır ve birçok insan bunu bilir. Tabiki bizde kullanmadık ama manna hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır.

Manna yı kullanan, insanların her şeyi görebilecek yeteneğe kavuşacağı, veya  uçacağı gibi bir düşünce aklınıza gelmemeli.

Manna’nın Kullanımlarından sonra oluşan ilk etkiler 1. ay gördüğümüz renklerin daha canlı görmemize sesleri
daha iyi duymamiza ve kokuları daha iyi almamıza etki eder. Manna etkisi daha sonra daha iyi odaklanmaya, daha iyi algılamaya, IQ EQ yü yükselmeye, durugörüntünün açılmasına, ve kademeli olarak her ay daha ileri seviyelere gelmeyi sağlar.

Doğa üstü sayılabilecek yetenekler ise tam olarak burada başlıyor. Aslında insanın özelliklerinde yer alan, ama kullanamadığı yetenekler ön plana çıkar.

Gözdeki perde ile Kalp gözünü, kalp gözümüz ile durugörüntüyü bir birine sakın karıştırmamalısınız.

Göz deki perde bir tek ilim ile açılır
Kalp Gözü ilim ile Açılır
biz burada bunlardan bahsetmiyoruz bahsettiğimiz konu
Algılama
Odaklanma
işitsel
Görsel
Hızlı öğrenme
Her ay IQ EQ de Yükselme beyini hafıza kartı olarak düşünürsek 8 Gb tan her ay kademeli olarak yükselmeye başlar her ay yüzde 15 le yüzde 20 arasında yükselme olur
Duru Görüntü
Parapsikoji
Uzun süreli kullanımda
Frekans boyutunu aşmayı sağlar
Sağlık ile ilgisi.
Zorlu Sağlık problemlerini tedavi ederek beden yaşını küçültür vucuda yaptığı işlemler vucudumuza taze oksijen pompalar hücreleri yeniler ve çoğaltır vucuttan ödem potasyum kireclenmesi zararlı bakteri ve virüsleri temizleyerek vucuttan ağır metalleri Alüminyum kurşun cıva gibi metalleri temizler Aura yı parlaklastirir
Ana Çakralari açar Telepati boyutunu geliştirir IQ EQ yü yükseltir Foton kanallarını temizler kozmik enerji ile beslenmemizi sağlar. Peki Manna nasıl elde edilir? Nereden bulunur veya nasıl yapılır? Bunu merak ediyorsanız konu altına yapılan yorum yoğunluğuna ve konuya olan ilgiye göre, konunun devamını getireceğim.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Gerçek Hayatta Manna ve Verdiği Güçler