GTA 5 Hileleri 2023 (Para ve Daha Fazlası)

GTA 5 Hileleri 2023 (Para ve Daha Fazlası)

GTA 5 Hileleri 2023 Tamamı için çok fazla bilgi olmasına rağmen hakkında güncel ve doğru bilgilerin bulunmaması sebebiyle içeriğimizi oluşturduk. Amacımız sizlere hem bu konuda en doğru bilgileri sunabilmek, hem de işinize yarayacak olan bilgileri bir başlık altında toplayabilmek.

GTA 5 Hileleri arayanlara özel olarak PC, PS3, PS4 ve Xbox platformlarında kullanabilecekleri para hilesi gibi önemli tüm özel kodları burada bulacaksınız. GTA 5 Hilesi ile oyundan daha fazla zevk alarak dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz en özel şifrelere yer verilmiştir. Her platform için apayrı bir rehber hazırladık.

GTA 5 ilk çıktığı zamanlardan bu zamana kadar art arda defalarca kere oyunu hiç bir hile kullanmadan bitirmiş olabilirsiniz. Oyunun çıkışının üzerinden yıllar geçti fakat grafiği ve hikayesi ile günümüz oyunları ile eş tutulabilecek başarılı bir yapım olmasından kaynaklı hala milyonlarca oyuncu oyunu oynamaya devam ediyor.

Özellikle çevrim dışı olarak GTA 5 oynarken oyunun izin verdiği çeşitli hileleri ile açık dünyada dilediğimiz gibi at koşturabiliyoruz. Genellikle GTA 5 oyuncularının aradığı para hilesi hakkında daha önce açtığımız konular mevcut fakat bu yazımız içerisinde bunlardan tekrar bahsedeceğiz.

GTA 5 PC Hileleri arayanların sayısı oldukça fazla fakat bu oyunu diğer platformlarda oynayan oyuncuları’da görmezden gelmemek adına oyunu oynayabildiğiniz her platforma özel kodları bir arada hazırladık.

2023 yılında çalışan güncellikte GTA 5 Hileleri aslında çoğu yerli sitede bulunabiliyor fakat gelen kullanıcıyı farklı konulara çekerek onları uğraştırıyorlar. Yabancı kaynaklardan ilham alınan bu tür hareketleri haber sitelerinden alışığız fakat hızı seven oyuncuları böyle şeyler hemen sıkıyor.

PS3 ve PS4 platformu üzerinden GTA 5 oynayanlar hileleri yapmak için konsoldaki kompozisyonları karıştırıp istediklerini hemen yapamıyorlar. Aynı zamanda ezberlenmesi biraz zor olduğu için her hilenin akıllarında kalması’da zorlaşıyor. Bundan dolayı PlayStation 4 & 3 kullanıcılarına özel GTA 5 Hileleri güncel olarak sayfamızda yer alacak. Aynı şekilde Xbox One ve 360 kullanıcıları’da tüm hileleri burada bulacaklar.

Daha önce GTA Hileleri konumuz içerisinde bu güne kadar çıkan tüm serilerde kullanılacak en özel hileleri bir arada paylaşmıştık. GTA 5 Hileleri için özel hazırladığımız rehber yazımız başlıyor.

GTA 5 Hileleri

GTA 5 Hileleri dediğimiz zaman çoğu oyuncunun aklına hemen PC sürümüne ait kodlar geliyor fakat bu rehber yazımızın içerisinde PS3, PS4, Xbox One ve Xbox 360 platformu kullanıcıları için geçerli olan her şifreyi yerleştirdik.

Oyunu oynayan ve bizi takip eden çoğu oyuncu GTA 5 Hileleri toplu şekilde paylaşmamız için mesajlar attılar. Bizde bu yoğun isteği geri çevirmedik, sizler için yerli ve yabancı kaynaklardan bulduğumuz en özel kodları bir araya getirip büyük bir rehber yazısı hazırladık.

Eğer özellikle arayıp’da bulamadığınız GTA 5 Hilesi varsa bize yorum olarak bildirebilirsiniz, en kısa sürede onu bulup sizlere sunmak için ekip olarak elimizden gelen çalışmayı yaparız.

Daha önce açtığımız GTA 5 PC Hileleri içerisinde sizlere kullanabileceğiniz en güncel ve çalışan şifreleri sunmaya çalışmıştık fakat 2023 yılında yenilenen oyunla birlikte tüm bunları yenileme gereği duyduk. Yani daha önceden hazırladığımız bir konuyu ısıtıp önünüze koymayacağız.

GTA 5 PC Hileleri

GTA 5 PC Hileleri en güncel haliyle aşağıda verildiği gibi oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Sol tarafta hilenin ne işe yaradığı, sağ tarafta’da şifresi bulunmaktadır.

GTA 5 Hileleri içerisinde ilgi yoğunluğuna ve oyuncuların isteklerine göre sürekli güncellenerek devam edecek. PC Platformunda kullanabileceğiniz her hile ve şifresi GTA 5 oyuncuları için aşağıdaki listededir.

Oyuncu ve Dünya:
Aranma Seviyesini Arttır FUGITIVE
Aranma Seviyesini Düşür LAWYERUP
Ölümsüzlük (5 Dakika) PAINKILLER
Yetenek Sayacını Doldur POWERUP
Ağır Çekim SLOWMO
Ağır Çekim Nişan DEADEYE
Hızlı Koşu  CATCHME
Hızlı Yüzme GOTGILLS
Süper Zıplama HOPTOIT
Gökyüzünden Aşağı SüzülmeSKYFALL
Yerçekimini Azalt FLOATER
Kayan Araçlar SNOWDAY
Sarhoş Modu  LIQUOR
Havayı Değiştir MAKEITRAIN
Yönetmen Modu JRTALENT

GTA 5 Gece Yapma Hilesi en çok merak edilen dünya hileleri arasında yer alan bir konu hakkında içerik hazırlamıştık. Okumamış veya merak edenler inceleyebilirler.

Araçlar:
Buzzard Saldırı Helikopteri BUZZOFF
Stunt Uçağı BARNSTORM
Duster Uçağı FLYSPRAY
omet Arabası COMET
Rapid GT Arabası RAPIDGT
Limuzin VINEWOOD
Çöp Kamyonu TRASHED
Golf Arabası HOLEIN1
Bisiklet BANDIT
Sanchez Motoru OFFROAD
PCJ-600 Motoru ROCKET

GTA 5 Motor Hilesi oyuncuların oyun içerisinde sürerken en zevk aldıkları ve farklı heyecanlar yarattıkları önemli bir araç için özel kodlar hakkında bir içerik oluşturmuştuk.

Silah, Eşya ve Savaş:
Paraşüt SKYDIVE
Silahlar TOOLUP
Can & Zırh Doldur TURTLE
Patlayıcı Mermiler HIGHEX
Ateşli Mermiler INCENDIARY
Patlayıcı Yumruklar HOTHANDS

GTA 5 Para Hilesi oyuncuların en sık aradıkları hileler arasında yer alıyor, hala çalışan bir taktiği bunan yaklaşık 2 sene önce açıklamıştık fakat yeni taktiklerin varlığı hakkında aşağılarda açıklamalarda bulunduk.

En Özel GTA 5 Hileleri:
Duke O’Death Arabası DEATHCAR
DenizaltıBUBBLES
Deniz Uçağı EXTINCT

GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi arayan oyuncular için yukarıda aktif edebilecekleri kodu paylaştık fakat ölümsüzlüğün 5 dakika ile sınırlı olmasını istemeyenler için özel bir konuda oluşturmuştuk.

GTA 5 PS3 ve PS4 Hileleri

GTA 5 Hileleri aşağıda PS3 ve PS4 kullanıcılarının oyun içerisinde yapabilecekleri tüm hileleri görseller ile anlatıyoruz.

Oyuncu ve Dünya:

GTA 5 Hileleri: PS3 ve PS4 için Oyuncu ve Dünya

Araçlar:

GTA 5 Hileleri: PS3 ve PS4 için Araçlar

Silah, Eşya ve Savaş:

GTA 5 Hileleri: PS3 ve PS4 için Silah, Eşya ve Savaş

Ölümsüzlüğü sınırsız yaşamanızı sağlayacak GTA 5 PS4 Ölümsüzlük Hilesi yazımızda bu durumu nasıl gerçekleşeceğini anlatmıştık.

GTA 5 PS3 ve PS4 Hileleri Xbox platformlarında’da çalışmaktadır. Takıldığınız veya yapamadığınız yerlerde aşağıdan yorum atarak yardım isteyebilirsiniz.

GTA 5 Para Hilesi

GTA 5 Para Hilesi için diğer hile kodları gibi herhangi bir şifrelemeye sahip değil, fakat oyun içerisinde yapabileceğiniz özel teknikler ile kısa sürede çok zengin olabiliyorsunuz.

Dilediğiniz evi, arsayı, işletmeyi, arabayı, kıyafeti ve silahları alabilmenizi sağlayacak Para Hilesi ile GTA 5 oyununda yapabileceğiniz yüzlerce farklı şey mevcut.

GTA 5 Hileleri yazımız içerisinde oyunda para haricinde neler ile lüks bir hayat yaşayabileceğimizi anlatmış ve ipuçlarını sizlerle paylaşmıştık.

GTA 5 Para Hilesi Detaylı Anlatım hakkında daha önce yazdığımız konumuzu okumadıysanız okuyabilirsiniz.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.