Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum Çözümü

 Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum Çözümü
Okunuyor Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum Çözümü

Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum sorunuyla karşılaşanlar için hazırlanmıştır. Nasıl kayıt olabileceğinizi detaylarıyla buradan sizlere anlattık. Mobil uygulama veya İnternet sitesi üzerinden hes kodu gibi bilgilere ulaşmak ve daha fazlasını yapabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olmadan uygulamaya giriş yapamayacağınız gibi uygulama içerisindeki bir çok şeyi de yapamıyorsunuz. Fakat hayat eve sığar uygulamasını cihazlarına indirenlerin çoğu kayıt olamıyorum şikayetlerinde bulunuyorlar. Bizde sizler için bunun sebeplerini araştırdık ve nasıl kayıt olabileceğinizi anlattık.

Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum

Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum gibi derdiniz varsa sizin gibi binlerce kullanıcının da bu durumla karşılaştığını bilmeniz gerekiyor. Bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamış veya sorun yaşayanlara bir yol gösterilmemiş. Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum sorunuyla ilgili resmi açıklama ve yardım gelene kadar biz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum
Hayat Eve Sığar Kayıt Olamıyorum

Öncelikle uygulamayı indirip oradan kayıt olmaya çalışıyorsanız bazen sunuculardan kaynaklı kayıt olamama gibi problemler doğabiliyor. Bunun için resmi site üzerinden kayıt olmayı deneyebilirsiniz. Bunun için sizden T.C. Kimlik Numaranız gibi bilgiler istenilecek. Öncelikle sahte uygulamalar ve sitelerden uzak durun. Kesinlikle resmi kurumlarca açılan yerlerle bu bilgilerinizi paylaşın.

Hayat Eve Sığar Kayıt Ol

Yapmanız gerekenler aslında çok basit. Android veya İPhone bir cihazda artık ne kullanıyorsanız. Hayat Eve Sığar isimli mobil uygulamayı mobil market içerisinde aratarak indirebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken size sorulan bilgileri doldurmaktır.

Telefon ayarlarından konum ayarlarınızı açıp Hayat Eve Sığar uygulamasını yetkilendirirseniz. Kayıt olma işleminden sonra harita kısmından bulunduğunuz bölgede ne kadar Covid-19 hastasını bulunduğuna göre sizin tehlikeli bir bölgede olup olmadığınızı gösteriyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın