Hepsiburada Satıcı Destek Hattı (2022)

 Hepsiburada Satıcı Destek Hattı (2022)
Okunuyor Hepsiburada Satıcı Destek Hattı (2022)

Hepsiburada Satıcı Destek Hattı arayanlar için destek ve sipariş işlemleriniz için yetkililere ait iletişim numaraları burada. Bu sayede en kolay şekilde ulaşın. Geçtiğimiz yıl hizmete geçirilen Sarıcı Destek Hattı sayesinde Hepsiburada üzerinden alışveriş yapan tüketiciler hem destek hem de sipariş için hizmetten yararlanabiliyorlar.

Türkiye’de hemen hemen her akıllı cihaz kullanıcının tercih ettiği ücretsiz mesajlaşma uygulaması üzerinden böyle bir işlemi gerçekleştirebilmek oldukça güzel karşılandı. Hepsiburada yaptığı bu adım ile Türkiye’de bir ilke’de imza atmış oldu. Müşteriler bu durumu oldukça sevmiş olacak’ki oldukça tercih edilen müşteri hizmetleri hattı haline geldi.

Hepsiburada Satıcı Destek Hattı

Hepsiburada Satıcı Destek Hattı için aşağıda verdiğimiz numarayı kullanabilirsiniz. 2020 yılında aktif olarak hizmet veren numara ile hem destek hemde sipariş bilgileri gibi her konuda yardım alacaksınız. Aynı zamanda WhatsApp uygulamasında kullanılan fotoğraf paylaşma özelliği’de destek hattı için tercih ayrıca kullanılabiliyor.

Hepsiburada WhatsApp Hattı
Hepsiburada Satıcı Destek Hattı

Telefonunuzun rehberine 0850 252 40 00 numarasını kaydedip WhatsApp uygulamasına giriş yaparak kaydettiğiniz numaraya mesaj atabilirsiniz. Bu sayede Hepsi Burada müşteri hizmetlerine ulaşacaksınız. Onların yapacakları yönlendirmeler ile her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hizmet Saatleri: 08.00-24.00

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Toplu Mesaj Atma 2020

WhatsApp üzerinden 08:00 ile 24:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı ve merak ettiklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda hizmet ile ilgili görüşlerinizi’de bekliyoruz. Tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın