İnstagram Hesap Kapatan Foto

 İnstagram Hesap Kapatan Foto
Okunuyor İnstagram Hesap Kapatan Foto

İnstagram Hesap Kapatan Foto son zamanlarda çok yayılmaya başladı. Eğer İnstagram hesabınızın palyaço fotoğrafı ile kapanmasını istemiyorsanız dikkatli olun. Haber siteleri ve sosyal medya mecralarında sıkça duyduğumuz bir olaydır kendileri. Palyaço fotoğrafını profil fotoğrafı olarak ayarlayanların İnstagram hesapları kapatılıyor. İnstagram Hesap Kapatan Foto hakkındaki tüm gerçekleri burada öğreneceksiniz.

İnstagram Hesap Kapatan Foto Nedir?

İnstagram Hesap Kapatan Foto, bir kaç yıldır mavi balina gibi çocukları kötü etkileyen ve intihar sürükleyen bir oyunda yöneticinin kullandığı bir palyaço fotoğrafıdır.

İnstagram Hesap Kapatan Foto Nedir?
İnstagram Hesap Kapatan Foto Nedir?

Mavi Balina gibi intihara sürükleyen oyunların tespit edilip yasaklanmasıyla birlikte ünlü sosyal medya mecraları da bu konularla ilgili bazı tedbirler almaya başladı.

Bu tedbirlerin arasında en dikkat çekeni ise bu oyunlarda sıkça görülen Palyaço fotoğrafının yasaklanmasıydı. İnstagram hesabınızda o oyunlarda kullanılan palyaço fotoğrafını profil fotoğrafı yaparsanız sistem otomatik olarak hesabınızı kapatıyor.

İnstagram Hesap Kapatan Foto (GERÇEK)

İnstagram Hesap Kapatan Foto çok merak ediliyor. Bizde sizin için ünlü sosyal medya uygulamalarında yasaklanan bu fotoğrafın hangisi olduğunu sizlere sunuyoruz. İşte merak edilen İnstagram Hesap Kapatan Foto;

İnstagram Palyaço Fotoğrafı İndir
İnstagram Hesap Kapatan Foto

İlginizi Çekebilir: İnstagram Palyaço Fotoğrafı Nedir? – İndir


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın