e
sv

Johnny Trigger APK (2020)

1336 Okunma — 01 Ocak 2020 16:18
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Johnny Trigger APK versiyonunu telefonlarında oynamak isteyen Android işletim sistemine sahip oyunculara özel 2020 yılının en güncel apk sürümü hakkında konuşacağız. Johnny Trigger son zamanların en popüler mobil oyunu unvanını kolay kolay kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor.

Mobil oyunlar artık oyun sevenleri daha kolay cezbedilmesinden kaynaklı daha kolay büyüye biliyorlar. Johnny Trigger oyunu’da kendisine öz yapısıyla bir anda milyonlarca indirme almaya başladı, çoğu oyuncu oyunu oynayabilmek için apk sürümlerini indirmesine rağmen 10 milyon barajını aştı.

Genellikle çerez adını koyduğum bu tarzdaki mobil oyunlar seyahat ederken veya canım sıkıldığı zamanlarda oynadığım oyunlar. Johnny Trigger oyunu hem zorlayıcı hemde uğraştırıcı olması bendeki bölümleri geçme hırsını arttırdığı için fark etmeden saatlerce oynayabiliyorum. SayGames stüdyolarından çıkan bu oyunun efsaneleşmesi ve ilerleyen zamanlarda farklı versiyonlarının çıkması bekleniyor.

Android işletim sistemine sahip telefonu olan oyun sevenlerin çoğu bir kere bile olsa bu oyunu indirmiş ve oynamış olduğunu biliyoruz. Eğer indirmediyseniz oyun severler arasında değilsiniz demektir çünkü denenmesi gereken bir oyun.

Johnny Trigger APK, 2020 ile ilgili daha detaylı bilgilere ayrı bir başlık açmak istedik. Aşağıyı okumaya devam ederek hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları sakın unutmayın, hepsine cevap vereceğiz.

Johnny Trigger APK

Johnny Trigger APK
Johnny Trigger APK

Johnny Trigger APK dosyası hakkında bilgilerden önce oyunun yapısı ve nasıl oynandığı hakkında bilgisi olmayan kullanıcıları düşünerek kısaca anlatacağız. 2020 yılının ilk çeyreğine damga vuracak en favori mobil oyunları listemizde yer alan Johnny Trigger oyununa ait APK versiyonlarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Aslında oyundaki amacımız oldukça basit, yönettiğimiz silahlı karakterimiz ile bulunduğumuz ortamdaki tüm düşmanları etkisiz hale getirmemiz gerekiyor. Oyunu APK olarak indirmek isteyen her oyuncu illede hile kullanmak için indirmiyorlar. Android sürümleri uyuşmayan veya cihazlarının uygulama mağazasında sıkıntılar olan oyun sevenler maalesef çözümü temiz APK dosyaları indirmekte buluyor.

Johnny Trigger APK 2020 güncel versiyonu haricinde daha önce para hilesi hakkında bir içerik oluşturmuştuk. Bu yazımızı okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Konu hakkında sormak istediğiniz her konuyu aşağıdan yorum olarak sorabilirsiniz.

Johnny Trigger APK Kurulumu

Johnny Trigger APK Dosyalarını cihazlarına indirip kurulumunun nasıl yapacaklarını bilmeyen oyuncular için bunu anlatıyoruz. Sizlere bu konu içerisinde böyle yasak veya hileli bir şey sunmadan tamamen legal yolları gösterdik. Fakat bu tür apk dosyalarını indirenler için kurulumu yapacakları yolları anlatma gereği duyduk.

Yerli ve yabancı kaynaklı sitelerden indiriğiniz tüm dosyaları virüs taramasından geçirmeyi unutmayın. Çünkü çoğu kötü yazılımcı bu dosyaların içerisine yerleştirdikleri yazılımlar ile kullanıcıların kişisel bilgilerini çalıyorlar.

Kimse karşılıksız iş yapmak yapandan’da şüphe duyun. Özellikle teknolojinin gelişmesi ve mobil oyun pazarının büyümesi bu tür dolandırıcılık işlemlerini çok arttırdı.

Johnny Trigger APK dosyasını cihazınıza indirdikten sonra ana sayfanızda oyunun ikonunu göreceksiniz. Tıpkı diğer oyunlar gibi tıklayıp giriş yapabilirsiniz. Böyle basit bir işlemse madem niye anlattın diyebilirsiniz fakat çoğu oyuncu bize bu soruyu soruyor. Bizde bu başlık altında cevaplamak istedik.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Johnny Trigger APK (2020)