LoL Wild Rift İfade Kullanma – Nasıl Kullanılır?

LoL Wild Rift İfade Kullanma – Nasıl Kullanılır?

LoL Wild Rift İfade Kullanma işlemlerinin nasıl yapılacağını merak edenler için nasıl kullanılır? sorusunu cevapladık. Oyundaki ifadeleri bu sayede kullanın. 2021 güncellemelerinden sonra League of Legends: Wild Rift oyununda yer alan İfade özelliğini kullanma seçenekleri daha kolaylaştırılacak. Fakat şuanda bunu nasıl gerçekleştirebileceğini bilmeyen oyuncular için anlatıyoruz.

İlginizi Çekebilir: LoL Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı Hatası

LoL Wild Rift İfade Kullanma

LoL Wild Rift İfade Kullanma, oyun içerisinde hem takım arkadaşlarınız hem de rakibin görebileceği şampiyonun kafasının üzerinde beliren simgelerin kullanımını içermektedir. LoL Wild Rift İfade Kullanma sayesinde bazen yazı yazmadan bir çok şeyi anlatabiliyoruz. Rakip veya takım arkadaşınız yaptığı güzel bir şey sonrasında olayı özetleyen ifadeler göstermek gibi mesela. Veya; rakipleri alt ettiğimizde onları kızdırarak kışkırtabiliriz. Tabi ki bunların hepsi stratejik hamleler değildir.

League of Legends oyununun bilgisayar versiyonunda ifadeleri kullanmak çok kolay fakat mobil versiyonu olan Wild Rift için bunu söyleyemiyoruz. Oyuna girmeden önce ayarladığımız ifadeleri istediğimiz zaman kullanmak mümkün olmuyor. LoL Wild Rift İfade Kullanma için resmi kaynaklar ve oyun içi incelemeleri gerçekleştirdik.

LoL Wild Rift İfade Nasıl Kullanılır?

LoL Wild Rift İfade Nasıl Kullanılır?
LoL Wild Rift İfade Nasıl Kullanılır?

LoL Wild Rift İfade Kullanma için gerekenleri aşağıda maddeler halinde anlatıyoruz. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız bize bildirebilirsiniz. Ayrıca konuyla ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızız varsa onları da bekliyoruz.

  • LoL: Wild Rifte Girin,
  • Ana lobiden İfadeleri düzenleyin,
  • İfade kutucuklarına dilediğiniz gibi yerleştirmeler iyapın,

Maça başladığınız zaman, öldüğünüzde veya birini öldürdüğünüzde ifadeler otomatik olarak gözükecektir.

32
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.