Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor Hatası 2020

 Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor Hatası 2020
Okunuyor Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor Hatası 2020

Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor Hatası alanlar için 2020 yılındaki güncel çözüm yöntemini anlatıyoruz. URL, Error Code ve Torrent Güncelleme hataları gibi. Bu can sıkıcı hatadan kurtulmak istiyorsanız aşağıda anlattığımız çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor sorunuyla karşılaşıyorsanız bu hatadan kurtulmak çok kolay olmuyor. Çevrim içi oyunlarda görülen çoğu hatalar getirilen yama ile ortadan kalkabiliyor. Fakat bu hata uzun yıllardır tekrarlanan ve kurtulmak için hatayı alan kullanıcının çözüm yöntemini uygulaması gereken bir türü.

Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor Hatası Çözümü

Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor, kullandığınız cihazın İnternet ayarlarından kaynaklanan bir sorun. İnternet ayarları, oyunun sunucuları ile iletişiminde yaşadığı problemler yüzünden doğru çalışamıyor. Bunun için aşağıda anlattığımız 2020 yılına ait güncel çözüm yöntemini uygulayın.

  • DNS Ayarlarınızı Değiştirin,
  • 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 
Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor
Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor

Bilgisayarınız üzerinden DNS ayarlarınızı yukarıdaki gibi değiştirdikten sonra tekrar oyuna giriş yapmayı deneyin. Bu sefer kısa bir güncelleme yaptıktan sonra oyun açılacaktır.

DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir?

Metin2 İndirme İsteği Açılamıyor hatası alan oyuncular için yukarıda anlattığımız 2020 güncel çözüm yönteminde bahsettiğimiz DNS ayarlarını aşağıdaki şekilde değiştirebilirsiniz. DNS Ayarları Değiştirmek İçin:

  1. Denetim masasını açın. Ağ durumunu ve görevleri görüntüle simgesine tıklayın.
  2. Mevcut internet bağlantınızın üzerine tıklayın.
  3. Özellikler butonuna tıklayın.
  4. İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)’ü seçin. Özellikler butonuna tıklayın.
  5. Yeni DNS adresini girin. Tamam’a tıklayın. Karşınıza çıkan alternatif DNS’ler listesinden bir seçim yapın.

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata (2020)

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata sorunu 2020 yılında farklı durumlarda oyuncuların başına sıklıkla gelmeye başlayan hata mesajını sizler için inceledik.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çalışırken karşılaştıkları Sunucuya Bağlanırken Hata uyarısı ile yaşadıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar.

Metin2 seven takipçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını araştırmamız için bize çok mesaj atmaya başladılar. Bizde bu sorunu araştırdık ve uzun süredir ara sıra bu hatanın tekrarladığını gördük. Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde diğer tüm kaynakları araştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik.

Daha önce Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata Oluştu başlığıyla açtığımız içerikte bu konuyu anlatmaya çalışmıştık fakat bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir içerik oluşturmak istedik.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın