Microsoft Flight Simulator PC İndir [2020]

Microsoft Flight Simulator PC İndir [2020]

Microsoft Flight Simulator PC İndir ile 2020 yılındaki yeni oyunu bilgisayarlarınıza yükleyin. Bu sayede sorunsuz ve hatasız bir şekilde bedava oynayın. Bu eşsiz simülasyon deneyimini yaşamak istiyorsanız hiç bir ücret ödemeden bilgisayarlarınıza oyunu yükleyebilirsiniz, bunun için Microsoft Flight Simulator 2020 oyununa ait dosyaları full İndir ile yüklemeniz gerekiyor.

Bu tarzda yerli ve yabancı kaynaklarda yapılan yüzlerce içerik kafanızı karıştırabilir. Bizde sizler için hem oyunu hemde bu tarz içerikleri inceledik. Aşağıda aradıklarınızı bulacak ve kafanızı karıştıran soruların cevaplarını göreceksiniz.

Microsoft Flight Simulator 2020 İndir (PC)

Microsoft Flight Simulator 2020 İndir ile oyunun en yeni ve kaliteli sürümünü PC cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Bir tek dosyayı yükleyin ve kurun sonrasında oyunun deneyimini yaşamaya başlayın. Bilgisayar kullanıcıları için daha önce hiç yaşamadıkları bir uçak simülasyon deneyimi geliyor.

Microsoft Flight Simulator 2020 İndir (PC)
Microsoft Flight Simulator 2020 İndir (PC)

Özellikle yabancı kaynaklardan yayıldığını tespit ettiğimiz Microsoft Flight Simulator 2020 İndir başlıklı içerikleri inceledik. Bu içeriklerde sunulan oyun dosyaları kesinlikle sahtedir. Oyuna ait gerçek dosyalara şuanda erişmeniz mümkün değil. Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi isimli haberimizde oyunun 18 Ağustos 2020 tarihinde çıkacağı bilgisini vermiştik. Bu tarihlerde Steam veya Xbox üzerinden oyunu satın alarak cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Hiç bir siteden paylaşılan sahte oyun dosyalarına güvenmeyin.

Microsoft Flight Simulator 2020 PC İndir
Microsoft Flight Simulator 2020 PC İndir

Microsoft Flight Simulator İndir ismindeki 2020 dosyalarının içerisinde zararlı yazılımlar tespit edildi. PC cihazlarınıza yüklediğiniz bu dosyalar tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bundan dolayı hiç bir şekilde full indir tarzındaki dosyaları önermiyoruz. Oyunu satın alarak oynamanız güvenliğiniz açısından çok önemli.

Microsoft Flight Simulator 2020 Nedir?

Yeni nesil Microsoft Flight Simulator’da hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar en ayrıntılı ve gerçek uçakları uçurun. Dinamik ve yaşayan bir dünyada gece uçuşlarında, gerçek zamanlı atmosfer simülasyonuna sahip canlı hava durumunda zorluklara karşı uçuş yeteneklerinizi test edin. Dünyada istediğiniz bir yere kendi uçuş rotanızı oluşturun. Dünya parmaklarınızın ucunda.

Microsoft Flight Simulator Nedir?
Microsoft Flight Simulator Nedir?

HDR: HDR işlevi, desteklenen oyunlar ve TV’ler ile kullanılabilir.

Dünyayı Keşfedin:

2 milyondan fazla şehrin, 1,5 milyar binanın, gerçek dağların, yolların, ağaçların, nehirlerin, hayvanların, trafiğin ve daha fazlasının bulunduğu şaşırtıcı derecede detaylı dünyada gezinin.

Kanatlanın:

Hafif uçaklardan ticari jetlere kadar çok çeşitliliğe sahip uçaklarla, etkileşimli ve vurgulu araç rehberi ve kontrol listeleriyle seviyenize göre ölçeklenen deneyim sayesinde pilotluk yeteneklerinizi güçlendirin.

Yeteneklerinizi Test Edin:

Doğru rüzgar hızı ve yönü, sıcaklık, nem, yağmur ve şimşek dahil olmak üzere gerçek zamanlı canlı hava durumuyla gece veya gündüz uçun.

Bu eşsiz deneyimi yaşamak istiyorsanız Microsoft Flight Simulator PC İndir [2020] konumuz tam size göre. Yükleme bağlantıları ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri

Microsoft Flight Simulator 2020 PC İndir, konumuzu okuyan oyuncular oyunu yüklemeden önce sistem gereksinimleri kontrolü yapabilirler. Bu yüzden sizlere aşağıdaki güncel verileri açıklıyoruz.

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri
Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri

Microsoft Flight Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 3100 veya Intel i5-4460
  • Ekran kartı: AMD Radeon RX 570 veya NVIDIA GTX 770
  • RAM: 8 GB
  • Boş Alan: 150 GB

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 1500X veya Intel i5-8400
  • Ekran Kartı: AMD RX 590 veya NVIDIA GTX 970
  • RAM: 16 GB
  • Boş Alan: 150 GB
Microsoft Flight Simulator 2020 İndir (PC)

Microsoft Flight Simulator 2020 PC İndir ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli oyunlar diliyoruz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.