e
sv

Nulls Brawl APK İndir R-T ve Willow 48.304 (2024)

3040 Okunma — 01 Ocak 2024 07:15
Nulls Brawl APK İndir Buzz ve Griff 36.218
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl APK İndir seçenekleri sayesinde R-T ve Willow isimli yeni karakterleri, 48.304 olan son sürüm ile oynayabileceksiniz. Ayrıca Nulls Brawl Stars evreninde bedava elmasın yanı sıra ve her karakterde sizleri bekliyor. Supercell tarafından geliştirilen aksiyon oyununa gelecek güncelleme tüm oyuncuların beklediği bir haberdi. Android ve İOS işletim sistemli akıllı telefonlarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Aynı zamanda Bilgisayar (PC) aracılığıyla da bu oyunu oynamanız emülatör programlarıyla mümkündür. Brawl Talk ile Brawl Stars oyununa gelecek güncellemeler duyurulmaktadır. Eğer yapılacak olan güncelleme büyük yenilikler içeriyorsa bu aracılığıyla duyuyoruz. Oyunculara son videoda R-T ve Willow isimli yeni 2 karakter tanıtıldı. Bu karakterleri gerçek oyunda oynayamıyorsanız Nulls Brawl Stars sayesinde oynamanız mümkündür. Herhangi bir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde karakterlerin sahibi olun. Yine gerçek oyuncularla gireceğiniz mücadeleler gerçek oyun kadar rekabetli geçmese de, karakteri tanımanızı sağlayacaktır.

Nulls Brawl Stars APK İndir (R-T ve Willow)

Nulls Brawl Stars oyununa eklenen R-T ve Willow karakterlerinin yanı sıra oyundaki diğer tüm karakterleri de oynayabilmek için APK İndir seçeneklerini gözden geçirin. 36.128 Güncellemesine dair detayları da aşağıdan anlattık, bilmeyenler okuyabilirler. Henüz daha ülkemizde hiç adı geçmezken biz sizlere ilk olarak Nulls Brawl Stars APK dosyalarını paylaşmıştık. Daha sonrasında tüm dünya da bunların yayılması ve ülkemizde de popüler hale gelmesi ile biraz geri çekildik. Bunun sebebi Nulls Brawl APK İndir seçeneklerinde dolandırıcılık olaylarının artmasıydı.

Nulls Brawl Stars APK İndir (Buzz ve Griff)
Nulls Brawl Stars APK İndir (R-T ve Willow)

Artık günümüzdeki dolandırıcılar insanların ceplerindeki cüzdanları çalmak yerine onları kandırıyor ve cihazlarına sızıyorlar. Telefonunuza veya Bilgisayarınıza indireceğiniz bir dosyanın içerisinde yer alan zararlı yazılımlar bu hırsızlık vakalarının görünmesine sebep olacaktır. Bu yüzden Nulls Brawl Stats Buzz veya Griff konularına oldukça dikkatli yaklaşın. Bizim amacımız kesinlikle illegal dosya paylaşmak veya özendirmek değildir. Tek bir amacımız var, o da sizlerin güvenliklerini sağlamak. Bunun için yaptığımız araştırma sonuçlarını da buradan paylaşıyoruz.

36.128 güncellemesiyle oyuna eklenen yeni harita, yeni oyun modu, yeni kostümler ve oyuncuların en çok ilgilisini çeken 2 yeni karakter bulunmaktadır. Buzz isimli karakteri oyun içerisinde alabilmek oldukça zor olacak. Bu yüzden karakteri alamayan oyuncular bunu deneyebilmek için can atıyorlar. Bizde sizlere yardımcı olabilmek için Nulls Brawl APK İndir ile R-T ve Willow karakterlerini nasıl oynayabileceğinizi anlatıyoruz. Bu dosyalarla oyunu oynamak mümkündür fakat dolandırılmaktan kaçınamadığınız durumlar da olabilir. Bu yüzden güvenilir olmayan sahte bağlantılardan uzak durunuz.

Nulls Brawl Stars APK İndir seçeneklerinin bu kadar ilgi görmesindeki en büyük neden çoğu şeyin sınırsız olması. Bir karakteri dilediğiniz gibi hemen satın alıp deneyebiliyorsunuz. Karakterlerin kostümleri ve tüm özel öğeler de burada ücretsiz. Sanki oyunu tanımanız ve anlamanız için yapılan resmi oyunun bir parçası gibi gözüküyor. Fakat olay sandığınız gibi değil. Bir oyunun dosyalarını izinsiz kullanmak suçtur. Brawl Stars oyun dosyalarının çalınması ve tekrar düzenlenmesi ile yapılan oyunlardır bunlar. Yani paylaşmak, dağıtmak ve hatta oynamak suç gerektirir. Eğer gerçekten Brawl Stars oyununu seviyorsanız bu tür Nulls dosyalardan uzak durunuz. Aynı zamanda bizde bir oyun sever olarak sizleri bu dosyalardan uzak tutmak adına içerikler oluşturuyoruz. Çünkü oyuncuların bu tür sahte oyunları yoğunlaşması oyun sektörünü de zora sokacaktır. Daha kaliteli ve iyi içerikler için oyuncuları gerçek oyunlarda tutmak bizim de görevimizdir.

Sadece Buzz ve diğer eklenen yeni karakter Griff için böyle bir aksiyona girmek isteyecek çok sayıda oyuncu vardır. Fakat bu oyuncular aslında neye bulaştıklarının dahi farkında değiller. İndirecekleri bir zararlı yazılım yüzünden başta banka hesap bilgileri olmak üzere tüm kişisel bilgileri çalınabilir. Nulls Brawl Stars APK dosyalarını paylaşan dolandırıcılar ise sosyal medya hesaplarını mesken tutmuşlar. Orada paylaştıkları videolar ile Buzz karakteri ve Griff başta olmak üzere tüm karakterleri bedava oynayabileceklerini söylüyorlar. Bu videoları izleyen oyuncular da neymiş bu diyerek bu tür dosyaları aratıyor. Daha sonrasında ise içerisi zararlı yazılım dolu dosyaların kurbanı oluyorlar. 36.128 güncellemesi şuanda oyundaki son sürüm dosyalarını içermektedir. Gelecek yeni güncelleme sonrasında aranacak ve paylaşılacak olan dosyaları da incelemeye devam edeceğiz. 2024 yılı boyunca bu tür araştırmalarla oyunculara yardımcı olmaya çalıştık ve bu çalışmalarımızda sürecek.

Eğer bize katkı sunmak ve diğer oyuncuların da bu konularda bilgilenmesini istiyorsanız yazımızı paylaşabilirsiniz. Yakın dostlarınıza da durumu anlatmayı unutmayın. Nulls Brawl Stars R-T ve Willow APK İndir bağlantılarının ne noktalara gelebileceğini daha iyi anlatmaya da çalışacağız. Ayrıca piyasa da dolaşan yeni dolandırıcılık yöntemleri de mevcuttur. İnternet siteleri üzerinden sizden telefon numarası bilgisi istiyorlar. Daha sonrasında ise bu telefon numaralarından fatura keserek sizleri borçlu çıkartıyorlar. Siz yeni karakter denemek isterken bir anda kendinizi borç batağında bulabilirsiniz. Bu gibi durumlara düşmemek için 2024 yılında 36.128 güncellemesi ve sonrası için R-T ve Willow gibi karakterleri kullanmak adına Nulls Brawl Stars APK İndir seçeneklerine dikkat ediniz.

Nulls Brawl Stars APK İndir: Son Sürüm 36.128

Nulls Brawl Stars APK İndir: Son Sürüm 36.128
Nulls Brawl Stars APK İndir: Son Sürüm 36.128

Oyuna bugün gelen güncellemeyle birlikte 36.128 bir çok yeniliği de getirdi, oyuncular Nulls Brawl Stars APK İndir seçeneklerini son sürüm olmasını istiyorlar. Bunun için aradığınız dosyaları bulamasanız da hakkında yapılan çok önemli araştırmaları bulacaksınız. Siber Star olarak sizlere bu tür araştırmalar yapmaya devam edeceğiz. Çünkü sizin güvenliğini sağlamak bir kamu meselesi haline gelmiştir. Her ay binlerce oyuncu bu tür tuzaklara düşüyor ve zarar görüyor. Nulls Brawl APK İndir aslında görüldüğü gibi masum bir oyun değildir. Gerçek oyun dosyalarının izinsiz kullanılmasından kaynaklı bu oyunları uygulama mağazalarından da indiremiyorsunuz. Aslında burada da dikkatinizi çeken bir şeyler oluyor fakat bir konuya odaklandığınız için kaçırıyorsunuz.

Sınırsız elmas ile oyun içerisindeki her karakteri bedava alma fikri kulağa çok hoş geliyor. Fakat bu tür dosyalar gerçek oyun dosyalarınızın dahi zarar görmesini sağlayacaktır. Eğer sonsuz rekabet ortamında çok iyi bir oyuncu ve hesap sahibi olmak istiyorsanız böyle şeylerden uzak durun. Vaktinizi çaldığı gibi gerçek hesabınıza olan ilginizi de düşürecektir. Aynı zamanda uzun oynama sürelerinde gerçek oyundaki performansını da ciddi oranda bozabilir. Hiç bir profesyonel oyuncu bu tür sahte oyunları oynamazlar. Bunun sebebi de orada kurulan yanlış düzenin gerçek oyununkiyle eşit olamayacağından kaynaklanıyor. Yani Nulls Brawl Stars APK İndir ile Android cihazlarınıza veya İOS cihazlara yükleyeceğiniz oyun. Sizi daha kötü oyuncu yapabilecek bir mekanizmaya sahip. Aslında bunun sebebi de gerçek oyunda olmayan hıza ve düzene sahip olmasından geçiyor. Daha sonrasında gerçek oyuna girdiğinizde alışkanlığınız yüzünden performansınızda kötü geçecektir.

Aynı zamanda bu dosyalarla oyunu, Bilgisayar (PC) üzerinden de oynayabilirsiniz. Masaüstü cihazlara kurulan emülatör programları Android işletim sistemlidir. Bu yüzden sizler APK dosyaları sayesinde Nulls Brawl oyununu bilgisayarlarınızdan da oynayabilmektesinizdir. Bunu anlatmamızın sebebi çok fazla sorulması. Bizde artık soruyu cevaplayarak biraz da sorumluluklardan kaçınmak istedik. Çünkü esas sorumluluğum siz değerli oyuncuları korumak ve oyunların haklarını savunmaktır.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Eymen
  3 yıl önce

  ??? tarafından

  yorum beğen
 • Eymen
  3 yıl önce

  ??? tarafından

  yorum beğen
 • Eymen
  3 yıl önce

  ???

  yorum beğen
 • Hamsik
  3 yıl önce

  Ben DE yükleme sitesi açılımiyo

  yorum beğen
 • Mira
  3 yıl önce

  Nasıl indiriliyor?

  yorum beğen
 • Bunton
  3 yıl önce

  Abone olup indirdim

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   İyi oyunlar

   yorum beğen
 • Yunus cnk
  3 yıl önce

  Arkadaşlarla da girdik hakkını helal et

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   Hepinize keyifli oyunlar, helal olsun, ne demek.

   yorum beğen
 • Yufnakan
  3 yıl önce

  Bende paylaştım arkadaşlarımda giricez şimdi

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   Keyifli oyunlar hepinize

   yorum beğen
 • Selin
  3 yıl önce

  Çok güzel

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   Keyifli oyunlar

   yorum beğen
 • Irmakakan
  3 yıl önce

  Admin bir kalp alırım paylaştım ve yeni favorim buzz

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   <3 keyifli oyunlar buzz ile nice maçlara

   yorum beğen
 • Hamza senrcan
  3 yıl önce

  Linkleri güncellemişsin kral adamsın

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   Evet 36.238 olarak güncelledik

   yorum beğen
 • Pundo
  3 yıl önce

  Keyifli ya

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   hem de çok keyifli

   yorum beğen
 • Serkan
  3 yıl önce

  36.238 bide bu sanırım sağol reis

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   Evet şuanda son sürüm dosyası 36.238 bu da öyle

   yorum beğen
 • Alperen
  3 yıl önce

  Güzel

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   Keyifli oyunlar

   yorum beğen
 • Sertun
  3 yıl önce

  Çok sağol reis

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   Keyifli oyunlar

   yorum beğen
 • Serpil can
  3 yıl önce

  Çok teşekkürler bunu arıyordum

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   iyi oyunlar dileriz

   yorum beğen
 • Vel
  3 yıl önce

  Oyun baya iyi

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   3 yıl önce

   Keyifli oyunlar dileriz

   yorum beğen

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl APK İndir R-T ve Willow 48.304 (2024)