Ördek View in 3D (Google Kamera)

 Ördek View in 3D (Google Kamera)
Okunuyor Ördek View in 3D (Google Kamera)

Ördek View in 3D ile birlikte akıllı telefonunuzun kamerasında çevrenizde gerçekçi Ördek görmenizi sağlar. 3D Olarak Göster özelliği nasıl kullanılır anlattık. Teknolojinin gelişmesi artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Hayatımızda hiç görmediğimiz hayvanları bile artık View in 3d özelliği ile yanımızda varmış gibi 3 boyutlu olarak görüntüleyebileceğiz.

Ördek view in 3d hakkında aslında söylenecek çok söz var fakat dünyanın en büyük arama motoru Google getirdiği 3D olarak göster özelliğiyle fazla konuşmaya gerek yok görüyorsunuz diyor. Gerçeğe uygun boyutta yakından bir Pand görün.

Aşağıda Duck view in 3d görüntüsünü nasıl yapacağınız hakkında detaylı bir içerik ekliyoruz. Sormak istediğiniz, aklınıza takılan tüm soruları aşağıdan yorum olarak yazın.

Ördek View in 3D ile Görüntüle ve Göster

Ördek View in 3D ile görüntüle ve göster hakkında yerli bir kaynak bulamadığımız için size yardımcı olacak rehber niteliğinde bir içerik hazırlamak istedik. Hala geliştirilme aşamasında olan yeni bu özellik ile birlikte arama motorunda araştırdığını hayvanları telefonunuzun kamerası ile yakından görebileceksiniz.

Ördek View in 3D ile Görüntüle ve Göster
Ördek View in 3D ile Görüntüle ve Göster

İlginizi Çekebilir: Panda View in 3D

İlginizi Çekebilir: Kurt View in 3D

İlginizi Çekebilir: Kaplumbağa View in 3D

İlginizi Çekebilir: Yılan View in 3D

İlginizi Çekebilir: Kedi View in 3D

İlginizi Çekebilir: Penguen View in 3D

İlginizi Çekebilir: Köpek View in 3D

İlginizi Çekebilir: Kaplan View in 3D

İlginizi Çekebilir: Ayı View in 3D

İlginizi Çekebilir: Aslan View in 3D

Yukarıdaki butona basarak telefonunuzda 3 Boyutlu görebileceğiniz Ördek düzenlemesine geçiş yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular, takıldığınız noktalar ve bu teknoloji hakkındaki görüşlerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,343 okunma
okunma2529
0 yorum