Pasha Fencer Hediye Kodu (2021) Bedava Elmas

 Pasha Fencer Hediye Kodu (2021) Bedava Elmas
Okunuyor Pasha Fencer Hediye Kodu (2021) Bedava Elmas

Bedava bir şekilde elmas ve ekipman kazanmanızı sağlayacak kodları sizlere sunuyoruz. Pasha Fencer Hediye Kodu olarak 2021 yılı boyunca hizmet sunacağız. Oyun içi ücret yatırmadan dahi kısa sürede büyüyebileceğiniz bir oyunda sizlere hizmet sunacağız. Yani oyun içerisinde daha güçlü ekipmanlar ve SG puanına sahip olmanızı sağlayacak eşyalar için hediye kodu takviyesi yapacağız.

Bilindiği gibi Pasha Fencer sosyal medyada çok reklam paylaşıyor. Bu reklamlarındaki en büyük etki ise oyunculara sunduğu hediye kodları. Fakat çoğu oyuncu bu hediye kodlarını bilmiyor ve etkisini küçümsüyor. Pasha Fencer oyununda para yatırarak dahi satın alamayacağınız çok özel ekipmanları sizlerle paylaştığımız hediye kodu ile sahip olabilirsiniz. Konuyla ilgili detayları 2021 yılı boyunca paylaşmaya devam edeceğiz.

Pasha Fencer Hediye Kodu

Kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan son dönemin en popüler oyunlarından bir tanesi. Pasha Fencer uygulama mağazalarında en çok oyun içi alış veriş yapılan oyunlar arasında yer alıyor. Bu durumda oyunu oynayanlar yatırdıkları paralarla çok güçlü hesaplara ulaştığını düşünebilirsiniz. Fakat oyuna para yatırmış ve hiç para yatırmamış bir oyuncu oynama sürelerine bağlı olarak eşit güçlere sahip olabiliyorlar. Bu ince denge olayını başarılı şekilde uygulayan Pasha Fencer geliştiricileri bu yönde çok övgü topluyorlar.

Pasha Fencer Hediye Kodu
Pasha Fencer Hediye Kodu

Sizlere sunacağımız hediye kodu da oyuna para yatırmış oyunculara yetişmenizi sağlayacak. 2021 yılı sonuna kadar tüm kodlar güncellenecek ve yeni kodlara da yer verilecektir. Pasha Fencer Hediye Kodu tanımlarken aklınıza takılabilecek sorular ve merak ettiklerinizi de cevaplayacağız.

Pasha Fencer Hediye Kodları (2021)

Pasha Fencer Hediye Kodları isimli yazımızda daha önce paylaşılan bazı hediye kodlarından bahsetmiştik. Şimdi hem o eski hem de yeni kodları sizlere sunacağız. Bu kodlar içerisinde bedava elmas ve ekipmanlar sizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde tanımlayarak tüm bu özel hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Pasha Fencer Hediye Kodu
Pasha Fencer Hediye Kodu
  • Pasha Fencer Hediye Kodu 1: happy2021
  • Pasha Fencer Hediye Kodu 2: pasha4399
  • Pasha Fencer Hediye Kodu 3: pf4399
  • Pasha Fencer Hediye Kodu 4: cy4399
  • Pasha Fencer Hediye Kodu 5: pf7777

Pasha Fencer Hediye Kodundan Önce Oyunu İyi Anla

Pasha Fencer Hediye Kodunu kullanmadan önce oyunun açıklamalarını detaylı okuyun. Bu sayede oyunla ilgili çok daha iyi bilgiye ulaşarak daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Hadi oyun dostlarınızı çağırın, birlikte büyülü dünyada macera edin! Omuz omuza kılıç ile savaş edin, vahşi düşmana karşı cesur olun!

Pasha Fencer Hediye Kodları (2021)
Pasha Fencer Hediye Kodları (2021)

[Türk oyuncular için özel hediye]
Sadece Türk oyuncular bunlar hediyeye sahip olabilir. Oyuncu giriş yapınca Türkiye için hazırlanan özel kostümü elde edebilir. Ön kayıt yaptıktan sonra Kostüm-Hayat Kostümü de elde edilebilir. Bunların yanı sıra özel ön kayıt hediyesi , hediye kodu ve 10 devamlı çekme şansına da sahip çıkacaksınız.

[Kolay ve dikey operasyon]
Ellerinizi kurtarıyoruz! İlk dikey RPG olarak bu oyunun özel ve dikey kullanıcı sayfası sizlere tek elle oynayabilmenizi sağlayacak. Ne zaman isterseniz o zaman oyun oynayabilirsiniz!

[Sunuculararası Savaş Alanı]
Oyuncu, sadece kendi sunucuda değil başka sunucudaki oyuncularla da PK yapabilir.

[İttifak kurarak arkadaşlık edin]
İttifaktan çeşitli oynanış ve ödülün tadını çıkarabilirsiniz.
İttifaktan gerçek arkadaşı bulabilirsiniz. Oyun dünyasında unutulmaz bir dostluğa sahip çıkacaksınız.

[Görkemli Kostüm, Kendiniz Olun]
Çeşitli ve görkemli kostüm, havalı binekler ve kanatlar, şirin evcil hayvanlar ve güçlü silahları istediğinize göre seçebilirsiniz.

[Yüksek grafik, mükemmel görsel deneyim]
Nitelikli grafik, gerçek 3D ve mükemmel ayrıntılar sizlere mükemmel görsel deneyimi sağlayacak.

[Büyük çevrim dışı kazanç]
Akılı Yapay Zeka Sistemi sizlere çevrim dışı olsa da büyük kazancı sağlayacak! Kolayca seviyenizi yükseltebilirsiniz ve silahlarınızı güçlendirebilirsiniz. Günlük ödevin ödüllerini kaçırmayacaksınız!

Pasha Fencer Hediye Kodu 2021 Mart

2021 Yılı boyunca Pasha Fencer Hediye Kodu dağıtımına devam edeceğimizi söylemiştik. Mart ayı içerisinde kullanabileceğiniz özel elmas ve ekipman kodlarını da paylaşacağız.

Pasha Fencer Hediye Kodları (2021)
Pasha Fencer Hediye Kodları (2021)

Nasıl Kullanılır?

  1. Pasha Fencer oyununa giriş yapın,
  2. Sol taraftan hediye kutusu şeklindeki Avantaj yazısına tıklayın,
  3. Alt taraftaki menüyü en sağa kaydırın ve Hediye Takası yazısına tıklayın,
  4. Hediye Kodunu girin ve Ödül al butonuna basın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın