PUBG Lite Sistem Gereksinimleri 2019

 PUBG Lite Sistem Gereksinimleri 2019
Okunuyor PUBG Lite Sistem Gereksinimleri 2019

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri ile oyunu yüklemeden önce cihazınızın oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağını öğrenebilirsiniz. Ülkemizin ve diğer ülkelerin oyun sevenleri tarafından çok büyük ilgi gören PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Lite PC versiyonunun çıkmasından sonra düşük bütçeli bilgisayar sahibi milyonlarca kişi bu oyuna geçiş yaptı.

Daha düşük grafikler dediğimize bakmayın PUBG Lite Sistem Gereksinimleri her ne kadar oyunculardan daha düşük donanım istese’de oyunun kalitesi oldukça yüksek. Doların yüksek olmasından dolayı yeni donanım parçaları almak, PC değiştirmek oldukça pahalı oluyor. Türkiye’deki oyun sevenlerin bilgisayarları ülkemizde pahalı görünse’de dünyada orta sınıf bir sistemi karşılamakta.

Oyun duyurulduğu andan itibaren çok ses getirmişti ve resmi olarak çıkışını yaptığı zaman PC sürümü milyonlarca kullanıcı tarafından indirildi. PUBG Lite Sistem Gereksinimleri PC versiyonuna uygun 2019 verilerini sizlere sunuyoruz.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri, milyonlarca kullanıcının aktif olarak oynadığı bu ücretsiz ve gerçeğinden daha düşük bütçeli bilgisayarların sorunsuz çalıştırabildiği sürümünün istediği minimum ve önerilen gereksinimleri açıklayacağız. Bu oyunu oynayabilmemiz için bize tavsiye edilen gereksinimler ile oyunu en iyi şekilde çalıştırabilecek bilgisayarları tarif ediyor. Minimum olarak adlandırılan gereksinimler ise oyunu çalıştırabilecek en düşük bilgisayar donanımlarını oyunculara anlatıyor.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri 2019
PUBG Lite Sistem Gereksinimleri 2019

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri 2019 PC, kullanıcılarına ve oyun sevenlere özel olarak en güncel haliyle sizlere sunuyoruz.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri 2019 PC

  • PUBG Lite Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim sistemi:Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci:Intel Core i3 2,4 GHz
Bellek:4 GB
Ekran Kartı:Intel HD Graphics 4000
Depolama alanı:4 GB
DirectX sürümü:DirectX 11
  • PUBG Lite Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci:Intel Core i5 2,8 GHz
Bellek:8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 6600 veya AMD Radeon HD 7870

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri: PUBG Lite Nedir?

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri konumuzda oyunu duymadan veya bu sürümünü henüz öğrenmemiş oyun sevenler için PUBG Lite Nedir? onu kısaca açıklayacağız. Oyunun ilk çıktığı sürümündeki yüksek grafikler ve donanım isteğini karşılayamayan oyun sevenlerin çoğunluğunun farkına varan oyun geliştiricisi, PUBG Lite sürümünü geliştirerek, düşük bütçeli PC kullanıcıları için oyunun ücretsiz sürümünü geliştirdiler.

PUBG Lite PC versiyonunda indirilme rakamları milyonlara ulaşınca bu hamlenin çok doğru olduğunu görebiliyoruz.

PUBG Lite Hangi PC Sistem Gereksinimleri İstiyor?

PUBG Lite sürümünün daha düşük sistem gereksinimleri istediğini biliyoruz fakat PC kullanıcılarının nasıl bir bilgisayara sahip olmaları gerektiğini kısaca anlatalım.

PUBG Lite Hangi PC Sistem Gereksinimleri İstiyor yazımızda oyunu çalıştırabilecek yüzlerce farklı bilgisayar markasının modeli olduğundan dolayı onları bir bir yazmak bir hayli zaman alır. Alacağınız bilgisayar veya kullandığınız bilgisayarın donanımı yukarıda verdiğimiz Sistem Gereksinimlerini karşılıyorsa oyunu sorunsuz çalıştırabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın