PUBG Lite Sistem Gereksinimleri (2020)

 PUBG Lite Sistem Gereksinimleri (2020)
Okunuyor PUBG Lite Sistem Gereksinimleri (2020)

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri merak eden oyuncular için hangi cihazlarda hangi donanımlarla oyunu sorunsuz oynayabileceğinizi açıklıyoruz. 2020 yılında oyunu oynarken hiç bir sıkıntı yaşamamak için cihazınızın nasıl olması gerektiğini PUBG Lite Sistem Gereksinimleri yazımızı okuyarak öğreneceksiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds adlı oyun piyasaya çıktığı zaman hayatta kalma temalı oyunlar az çok biliniyordu fakat bu oyun tasarımı, grafikleri ve oynanışı ile bir devrim yaratmayı başardı. Kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşması ve hala o oyunculara kendisini oynatıyor olması oyunun kalitesini ve başarısını gösteriyor. Bu yazımızda serinin bir farklı sürümü olan PUBG Lite Sistem Gereksinimleri hakkında bilgi vereceğiz.

Oyunu milyonlarca oyuncu oynamaya başladı fakat bir süre sonra oyunun geliştiricileri daha düşük donanımı olan oyuncuların isteklerini fark edip onlara özel daha düşük gereksinimler isteyecek PUBG Lite sürümünü 9 Şubat 2018 tarihinde çıkarttılar. Bu sürümün çıkmasının sebebi daha düşük bütçeli Bilgisayarı olan kullanıcılarında oyunu oynayabilmesi fakat yinede oyunu indirmeden önce PUBG Lite Sistem Gereksinimleri araştırması yaparak emin olmak isteyebiliyoruz.

Önerilen gereksinimlerde oyunu büyük ihtimalle oynayabilirsiniz fakat çok daha düşük bir donanıma sahip cihazınız varsa minimum ayarlarda oyunu sorunsuz şekilde oynayabilmeniz için gereken sistem gereksinimlerini’de paylaştık. Ayrıca oyunu indirip kurabilmeniz için gereken boşluğu merak eden oyuncular PUBG Lite Kaç GB? sorusunu sıklıkla soruyor, bu yazımızda ona’da yer verdik.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri
PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri için günümüz oyunları gibi çok ahım şahım bir donanıma sahip olmanız gerekmiyor, ayrıca gerçek sürümünün daha düşük bir versiyonu olduğu için gereksinimleri oldukça azda tutmuşlar.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri için kesinlikle olması gereken bazı özellikler mevcut. Bilgisayarınızın işletim sistemi 64 bit ve Windows 7, 8,1 veya 10 olması gerekiyor. Önerilenler’de Core i5 2.8GHz işlemci istenirken minimum ayarlara düşürdüğünüzde Core i3 2.4GHz bir işlemci işinizi görecektir.

PUBG Lite Kaç GB? Diye soran oyuncuların sayısı çok fazla oyunu bilgisayarınıza kurabilmek için 4 GB boş alan gerekmektedir. Oyunu indirip, kurduğunuz zaman 4 GB boşluk yeterli olacak.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri: Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64 Bit)
 • İşlemci: Core i5 2.8G Hz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 orAMD Radeon HD 7870
 • DirectX: 11
 • Depolama: 4 GB boş alan.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri: Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64 Bit)
 • İşlemci: Core i3 2.4 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
 • DirectX: 11
 • Depolama: 4 GB boş alan.

Bilgisayarım PUBG Lite Sistem Gereksinimlerini Karşılıyor mu?

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri yukarıda güncel olarak verildi fakat kullandığınız bilgisayarın bunları karşılayıp karşılamadığını bilmiyorsanız sizler için biz kontrol edebiliriz.

PUBG Lite, daha düşük donanımı olan oyun sevenlerinde bu efsane hayatta kalma oyununu oynayabilmesi için özel hazırlanan sürümü olduğunu biliyorsunuzdur. Fakat her ne kadar düşük sistemler isteseler bile ülkemizdeki çoğu oyuncunun bilgisayarı yetmeyebiliyor. PUBG Lite Sistem Gereksinimleri konusunda sizlere yardımcı olmak adına bize sistem özelliklerinizi yazdığınız zaman oyunu hangi ayarlarda en iyi verimde oynayabileceğinizi söyleyeceğiz.

PUBG Lite Kaç GB?

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri merak eden oyuncuların çoğunluğu PUBG Lite Kaç GB? sorusunun cevabına’da ayrı bir önem gösteriyor. Bilgisayarların oyunlar ve uygulamalar ile tıklım tıklım dolmasını çok doğal karşılıyoruz, bende artık bir oyun indirirken bir oyunu kaldırmak zorunda kalıyorum.

PUBG Lite Kaç GB? sorusu bu yüzden çok önemli fakat bu tarz oyunlar için istenen alandan daha az bir alan istediğini bilmeniz gerekiyor. Oyunu bilgisayara kurabilmeniz için 4 GB Boş Alan gerekmektedir.


Yapılan Yorumlar
 • Avatar for Ahmet Ahmet dedi ki:

  Abi a2 telefon su anda desteklenmiyor hemen şimdi a2 pubg desteklensin bekliyorum şuanda A2 core samsun

Bir Yorum Yapın