PUBG Liyakat Puanı Yükseltme Teknikleri

 PUBG Liyakat Puanı Yükseltme Teknikleri
Okunuyor PUBG Liyakat Puanı Yükseltme Teknikleri

PUBG Liyakat Puanı Yükseltme için gerekenleri sizler için araştırdık. Mobile versiyonunu oynayan oyuncular için çok önemli teknikleri haberimizde anlatıyoruz. PUBG Mobile, Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazlarda en popüler hayatta kalma oyunu. Oyunun içerisinde dengeyi sağlayacak bir çok etken bulunuyor. Bunlardan en önemlisi olarak görülen liyakat puanı oyuncular tarafından nasıl yükseltilebileceğini araştırdık. Gelen güncellemeler ve yapılan düzenlemelerden sonra değişen yeni sistemi öğrenin. Eski içerikler ve bilgiler 2020 yılında işinize yaramayacak.

PUBG Liyakat Puanı Yükseltme

PUBG Liyakat Puanı Yükseltme, her oyuncunun oyun içerisindeki davranışları, hareketleri gibi 20 den fazla bilinmeyen kriteri yerine getirmeleri ile 100 tam puana ulaşmalarını sağlar. Oyuna yeni başlayan oyuncular 100 liyakat puanı ile başlarlar ve bilinmeyen 20 kriter arasında yaptıkları hatalarla puanları düşme tehlikesine girer. Bizde tüm PUBG Mobile oyuncularına bu liyakat puanını nasıl yükseltebileceğini anlatacağız.

PUBG Liyakat Puanı Yükseltme
PUBG Liyakat Puanı Yükseltme

Aynı zamanda konuyla ilgili oyuncuların bilmesi gerekenleri anlatıyoruz. Sık sorulan soruları yanıtlıyoruz. Yanıtlanmamış bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Liyakat Puanı: Yükseltmek Zor Değil Düşürmek Zor!

PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltmek aslında zor bir olay değil fakat bu puanı düşürmek çok daha zor bir olay. Farkında olmadan yaptığınız hatalar ve yanlışlar ile düşen bu puanı tekrar yükseltmek ve düşmesini engellemek için dikkat etmeniz gerekenlerden bahsetmek istiyoruz.

PUBG Mobile bildiğiniz gibi çevrim içi bir hayatta kalma oyunu. Oyunu daha gerçekçi ve rekabetçi hale getirebilmek için yapılmaması gereken bazı kural dışı hareketleri oyuncuların taktirine bırakmaları gerekiyor.

PUBG Liyakat Puanı: Yükseltmek Zor Değil
PUBG Liyakat Puanı: Yükseltmek Zor Değil

Örneğin; Takım arkadaşını öldürmek. Çoğu çevrim içi savaş ve hayatta kalma oyununda düşman takım oyuncuları haricinde takım arkadaşlarınızı öldüremezsiniz. Fakat bu durum hem oyuncuların oyuna olan bağlılığını sarsıyor. PUBG Mobile takım oyunlarında oyuncuların çok daha dikkatli hareket etmeleri adına takım arkadaşlarına zarar vermeyi olası kılıyor. Ve bir hayatta kalma oyununda ekibinizdeki bir oyuncuyu öldürerek güven kaybedeceğinizi anlıyorsunuz. Bunun için takım arkadaşlarınıza öldürmemeye ve hasar vermemeye çalışın.

Aynı zamanda oyun içerisinde yasak olan ve illegal sayılan şeyleri yapmakta yasak. PUBG Mobile oyunu içerisindeki rekabet ortamını zedelemeden eşit bir şekilde oyunu oynamanız gerekmekte. Aksi taktirde liyakat puanınız düşecektir. Oyuncuların pek umursamadığı Küfür, Hakaret ve maçtan çıkma gibi etkenler’de puan kaybetmenize yol açar.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Düşürecek Etkenler (ÖZET)

PUBG Liyakat Puanı Yükseltmek istiyorsanız önce bu puanı ne gibi davranışların düşüreceğini öğrenmeniz gerekiyor. Aşağıda puanınızın düşmesini sağlayacak davranışları sıralıyoruz.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Düşürecek Etkenler
PUBG Mobile Liyakat Puanı Düşürecek Etkenler
  • Takım arkadaşına hasar vermek,
  • Takım arkadaşını öldürmek,
  • Maçın ortasında oyundan çıkmak,
  • Takım Arkadaşına, Rakibe küfür veya hakaret etmek,
  • Oyundaki eşitliği bozacak hile kullanımları,
  • Oyuncuları haksız yere sürekli şikayet etmek,
  • Maçlarda kasıtlı kötü oynama,

Yukarıda deneme ve yanılma yoluyla bulduğumuz liyakat puanı düşüren 7 maddeyi sizlere anlattık. Puanı düşüren 20’den fazla etken olduğu düşünülüyor.

PUBG Liyakat Puanı Yükseltmek için Bunları Yapın

PUBG Liyakat Puanı Yükseltmek istiyorsanız sizlere önereceğimiz davranışları sergileyebilirsiniz. Bu sayede düşürdüğünüz puanınızı tekrar yükseltebilirsiniz. PUBG Mobile oyuncuları oyun içerisindeki başarılarını korumak, geliştirmek ve davranışları ile güçlendirmeleri gerekmektedir. Bu sayede liyakat puanınız çok rahat yükselecek.

PUBG Liyakat Puanı Yükseltmek

PUBG Mobile oyununda girdiğiniz maçlarda performansınızı arttırın ve son hayatta kalan oyuncu olmak için uğraşın. Oyun performansınızın yükselmesi liyakat puanını’da yükseltecek. Oyun içerisinde hakaret, küfür gibi kural dışı hiç bir hareket sergilemeyin. Bunları yapmayan oyuncular sistem tarafından güvenli ve yararlı oyuncu olarak sayılıyor. Bu sayede liyakat puanınız tekrar yükselecektir.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme gibi bir durum söz konusu değildir. Yaptığınız kural dışı davranışları yapmayı bırakmak kaybettiğiniz puanları tekrar almanızı sağlar.

Örneğin: Oyunda çok hakaret ediyorsunuz ve liyakat puanınız düştü. O zaman hakaret etmeyi bırakmanız gerekecek.

Veya; oyunda sürekli hareketsiz kalıyor ve yarıda çıkıyorsunuz, bundan dolayı puan kaybettiniz. Oyunlarda AFK kalmayıp başarı göstermeniz gerekiyor. Böylelikle tekrar puanlarınız yükselecek.

PUBG Liyakat Puanı bir anda yükselmez. Biraz zamana bırakıp yaptığımız uyarılara dikkat ederek oynamanız halinde yükselecektir.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme Hakkında Sorulan Sorular

PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme ile ilgili oyuncuların sordukları bir çok soru var. Bizde bu başlık altında yukarıda anlattığımız konular haricinde sorulan soruları cevaplayacağız. Eğer sizinde sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. PUBG Mobile ile ilgili yaptığımız haberlerimizi inceleyebilir ve tüm gelişmeler’den anında haberdar olabilirsiniz.

PUBG Liyakat Puanı Nedir?

PUBG Liyakat Puanı, oyun tarafından tüm oyunculara tanınan bir sistematik puandır. Bu puan oyuncuların oyun içi davranışlarını değerlendirir. Oyun kurallarına aykırı olan ve sınırı geçen oyuncular bu puanlama sayesinde rahatlıkla tespit edilip oyundan ihraç edilebilir.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme Hilesi Var mı?

PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme Hilesi adı altında 2020 yılında yurt dışı kaynaklardan yayılan bazı dosyalar bulunmaktadır. Fakat oyuncuların güvenliği adına biz bu tür dosyaları sizler için daha önce inceledik. Oyunda böyle bir hile bulunmamaktadır. Böyle bir hilenin olduğunu iddia edenler oyuncuları kandırıp onları dolandırmayı hedefler. Aynı zamanda bu tarz hile dosyaları içerisine gizlenen zararlı yazılımlar sizlere ciddi zararlar verebilir.

PUBG Liyakat Puanımı Nasıl Öğrenirim?

PUBG Liyakat Puanınızı bilmiyorsanız bunu öğrenmek çok kolay. Aşağıdaki adımları uygulayarak puanınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  • PUBG Mobile oyununa giriş yapın ve bilgi butonuna tıklayın,
  • Karşınıza çıkan bilgiler arasında “Liyakat” başlığı altındaki sayı puanınız’dır.

PUBG Mobile Liyakat Puanı ile İlgili Diğer Haberlerimiz

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme gibi konularla ilgili daha önce’de sizlere haberler yazmıştık. Bu haberimizi okuyup inceleyerek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Konuyla ilgili yeni ve güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Hepsi ve daha fazlası için takipte kalın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın