PUBG Mobile 11. Sezon Ne Zaman?

PUBG Mobile 11. Sezon Ne Zaman?

PUBG Mobile 11. Sezon ne zaman? sorusunu soran oyun sevenler için başlangıç tarihini açıklıyoruz. PUBG Mobile 11. sezon ne zaman başlıyor? veya gelecek? soruları dahil olmak üzere yeni sezona ait her sorunuz cevap bulacak.

PUBG Mobile 10 sezon bitiş tarihini daha önce sizlere açıklamıştık. Yeni yıl ile birlikte 11 sezondan oyuncuların beklentileri oldukça arttı. Mobil oyun piyasasının gelişmesi ve ünlü hayatta kalma oyunu PUBG Mobile oyununa rakip oyunların çoğalmasıyla birlikte yapılan her güncelleme oyuncuları fazlasıyla sevindirecek cinsten oluyor.

PUBG Mobile ekibi 11 sezon ile ilgili bir fragman yayınladılar, bu videoyu izlemeden önce hiç tahmin edemeyeceğimiz kostümler, silahlar ve yeni araçlar dahil bir çok yeniliğin ipuçları verilmiş. Milyonlarca oyuncusu olan oyun böyle bir adım atarsa her oyuncuda yeni sezonun gelişini merakla bekler.

PUBG Mobile 11 sezon ne zaman başlıyor? sorusunu sıklıkla soran oyuncular için bir içerik hazırlamak istedik. Yerli kaynaklardan hazırlanan içeriklerin yetersizliğinden dolayı bizden istekte bulunmuştunuz. Bizde sizler için PUBG Mobile 11 sezon ne zaman gelecek? sorunuzu yanıtladık.

PUBG Mobile 11. Sezon Fragmanı

PUBG Mobile 11. sezon ne zaman diye sorulardan önce yukarıdaki yeni sezona ait görüntüleri izlemediyseniz izlemenizi öneriyoruz.

PUBG Mobile 11. Sezon ne zaman başlıyor? ve Ne zaman gelecek?

PUBG Mobile 11. Sezon ne zaman başlıyor? ve Ne zaman gelecek?
PUBG Mobile 11. Sezon ne zaman başlıyor? ve Ne zaman gelecek?

PUBG Mobile 11 Sezon Ne Zaman Başlıyor? ve Ne Zaman Gelecek? iki soru her ne kadar farklı yazılıyor olsa’da anlamlarının aynı olmasından dolayı tek bir cevap ikisine’de yetiyor.

0.16.5 Güncellemesiyle birlikte şuan içerisinde bulunduğumuz sezon sona ermiş olacak. PUBG Mobile 10 Sezon ne zaman bittiğini bilmeyen oyuncular için bunu daha önceki yazılarımızda açıklamıştık. Merak edenler PUBG Mobile 10. Sezon Bitiş Tarihi yazımızı okuyabilirler.

10 sezonun bitmesinden bir süre sonra PUBG Mobile 11. sezon ne zaman? sorunuz sona erecek, çünkü yeni sezona girmiş olacağız. Kıp kırmızı geçecek yeni sezon için çok az bir süre kaldı.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.