PUBG Mobile 14 Sezon Royale Pass RP Ödülleri

 PUBG Mobile 14 Sezon Royale Pass RP Ödülleri
Okunuyor PUBG Mobile 14 Sezon Royale Pass RP Ödülleri

PUBG Mobile 14. Sezon Royale Pass (RP) Ödülleri hakkında merak edilen soruları yanıtlıyoruz. Tüm rütbelerde kazanacağınız ödüllerin listesini hazırladık. 2020 yılında mobil oyun platformuna olan ilginin artması ile birlikte hayatta kalma oyunlarının en popüler ve lider temsilcisi PUBG Mobile oyununa’da ilgi hiç olmadığı kadar arttı.

Hem yeni oyuncular hemde eski oyunlar PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri ile ilgili merak içerisindeler. Bizde yerli kaynaklarda olmayan fakat Türkiye’deki oyuncuların merak ettikleri tüm soruları cevaplamaya çalışıyoruz. Yeni sezonda kazanabileceğiniz tüm kıyafet ve silah kostümlerini görselleri ile aşağıda açıkladık.

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri aşağıda listelenmiştir. Sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda 14. sezon ile birlikte değişecek ve güncellenecek olan Royale Pass Ödüllerini güncel olarak aşağıda görmeye devam edeceksiniz.

Yeni M416 Kaplaması

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri - Yeni M416 Kaplaması
PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri – Yeni M416 Kaplaması

Yeni M416 Kaplaması, çoğu oyuncunun dikkatini çeken ve silaha ait kaplamalar arasında en çok ön plana çıkacağı tahmin edilen bir ödül. PUBG Mobile 14. Sezon RP Ödülleri arasında 90. Sırada yer alması bekleniyor.

Yeni Araç Kaplamaları

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri - Yeni Araç Kaplamaları
PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri – Yeni Araç Kaplamaları

PUBG Mobile 14 Sezonu ile birlikte verilecek Royale Pass Ödülleri arasında yepyeni araba kaplamaları’da yer alıyor. Zırhlı ve agresif görünümleri ile oyunun atmosferine uygun kaplamalar.

Yeni İtfaiye Çanta Tasarımları

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri - Yeni Çanta Tasarımları
PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri – Yeni Çanta Tasarımları

İtfaiyeci çanta tasarımları aynı zamanda yepyeni kostümlerinde habercisi gibi duruyor. 14 Sezon’da PUBG Mobile oyununda bir’de İtfaiye ile ilgili özel kostümler ve silah tasarımlarının gelebileceğini düşünüyoruz. Aynı zamanda bu çantalar 80. Sırada sizleri bekliyor olacak.

Yeni Kask Tasarımları

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri - Yeni Kask Tasarımları
PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri – Yeni Kask Tasarımları

40. Sırada alınacak olan yeni kask tasarımları PUBG Mobile 14 Sezon Royale Pass Ödüllerinin ne kadar güzel olacağının bir göstergesi. Pembe ile süslenmiş ve üzerinde tek boynuz ile oldukça tatlı bir tasarım.

Yeni Uçak Kaplaması

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri - Yeni Uçak Kaplaması
PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri – Yeni Uçak Kaplaması

Agresif ve sert görünüme sahip olan yeni uçak tasarımı düşmanlara korku dostlara güven verecek. Yeni uçak kaplaması 14. sezon ödülleri arasında 60. sırada yer almaktadır.

Yeni Tava Kaplaması

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri - Yeni Tava Kaplaması
PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri – Yeni Tava Kaplaması

PUBG Mobile oyununda vazgeçilmez bir aksesuar olan tava aynı zamanda büyük bir öneme’de sahip. Yeni Tava Kaplaması üzerindeki desenler ve mavi, sarı renk uyumu ile çok ilgi çekiyor. RP Ödülleri arasında 20. sırada sizleri beklemektedir.

Yeni S1897 (Av Tüfeği) Kaplaması

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri - Yeni Av Tüfeği Kaplaması
PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri – Yeni Av Tüfeği Kaplaması

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri arasında 50. Sırada bulunan Yeni S1897 (Av Tüfeği) Kaplaması yukarıda paylaştığımız tava kaplaması ile uyumlu bir kaplama. Bu kaplama türüne sahip kostümler ve farklı silah kaplamalarının’da gelebileceği düşünülmektedir.

Yeni Kıyafet Kostümleri

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri - Yeni Kıyafet Kostümleri
PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri – Yeni Kıyafet Kostümleri

Bir birine uyumlu bir kıyafet seti her zaman oyuncuların tercihleri arasında yer almıştır. 14. Sezon’da bizleri bekleyen bazı kostümleri yukarıda gördünüz. Efsanevi ve Destansı kostümlere hazırlıklı olun.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Skin Hilesi 2020

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödüllerini Göreceğiniz Fragman

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri tahminlerinin yürütüldüğü ve daha iyi anlamanızı sağlayacak fragmanı aşağıda paylaştık.

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri

PUBG Mobile 14 Sezon RP Ödülleri ile ilgili sormak istediğiniz soruları ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın