PUBG Mobile 2.2 Liyakat Yükseltme İşlemi (2022)

 PUBG Mobile 2.2 Liyakat Yükseltme İşlemi (2022)
Okunuyor PUBG Mobile 2.2 Liyakat Yükseltme İşlemi (2022)

PUBG Mobile 2.2 Liyakat Yükseltme için 2022 yılında hile arayanlar için bu konuyu araştırdık ve inceledik. Haberin detaylarında çok önemli bilgiler yer alıyor. Oyunda ki prestijinizi belirleyen bu puanı nasıl yükselir? sorusunu da cevaplayacağız. Aynı zamanda son dönemde oyuncuların aradığı hile hakkında da araştırmalarımızın sonuçlarını açıklayacağız.

PUBG Mobile 2.2 Liyakat Puanı, oyuncuların yükseltmek istedikleri önemli bir özellik. Fakat bunun için bu puanı düşürecek olan hile ile yükseltmeyi hedefliyorlar. Konuyla ilgili yaptığımız araştırma haricinde oyuncuların işine yarayacak bilgileri’de paylaşacağız.

PUBG Mobile 2.2 Liyakat Yükseltme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile 2.2 Liyakat Yükseltme için resmi adreste bazı önemli bilgiler verilmiş. Bunları bilmeyenler için aşağıda sizlere açıklamaya çalışacağız. Eğer sizde hesabınızdaki liyakat puanını yükseltmek istiyorsanız aşağıda verdiğimiz maddeleri ciddiye alabilirsiniz.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme
PUBG Mobile 2.2 Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile 2.2 Liyakat Yükseltmeyi Sağlayan Unsurlar:

  • Girdiğiniz Maçta 51 ve 100. sıra aralığında bitirirseniz: 1 Puan
  • Girdiğiniz Maçta 10 ve 50. sıra aralığında bitirirseniz: 2 Puan
  • Girdiğiniz Maçta ilk 10 içinde bitirirseniz: 3 Puan

Günde en fazla 100 puan biriktirebilirsiniz, bu sayede bir günde en fazla %200 BP ulaşılabilir.

Liyakat Puanınız 60 ile 90 puan aralığındaysa BP ve EXP kazancınız %30 oranında düşecektir.

Liyakat Puanınız 60’dan azsa BP ve EXP kazancınız %50 oranında düşecektir. Bu durumda sadece Solo maçlarda oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme için girdiğiniz maçlarda olabildiğince iyi oynamaya çalışın. Bu özellik oyunda bilerek besleme yapan ve kötüye kullanan oyuncuları tespit edip cezalandırmak amacıyla yapılmıştır. Kötü oyuncuların iyi oyuncularla karşılaşmaması ve kendi derecesindeki oyuncularla oynayabilmeleri için gereken bir sistem.

İlginizi Çekebilir: PUBG Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile Liyakat Puanı Nedir?

PUBG Mobile Liyakat Puanı, oyun içerisinde davranışlarınız ve oynadığınız maçlardaki performansınız ile verilen puandır. Bu puanlar ile oyun sizi mükafat vermeye veya çeşitli cezalar ile oyuncuları hizaya çekmek içindir.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Liyakat Puanı, oyundaki rakiplerinizin belirlenmesini sağlar. Her oyuncu kendi kademesindeki oyuncularla karşılaştırılır. Dereceli maçlar haricinde atılan maçlarda bu puanların önemi oldukça büyüktür. Liyakat Puanı 60 ve altında olan oyuncular takım maçlarına giremez ve yalnızca solo maçlara girebilirler.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme Hilesi

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme Hilesi, 2022 yılında oyuncuların çok fazla aradıkları bir illegal sistemdir. Bunun için çeşitli kaynaklarda bazı bilgiler paylaşıldığını tespit ettik. Özellikle yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan hile dosyalarında zararlı yazılımlar içermektedir. Bunun için hile adında herhangi bir dosya indirmeyin ve güvenmeyin.

Hile dosyalarının içerisinde yer alan zararlı yazılımlar banka hesap bilgileriniz başta olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizi çalmak üzerine tasarlanmıştır. PUBG Mobile Liyakat Yükseltme Hilesi veya herhangi farklı bir hileye güvenmeyin.

https://www.youtube.com/watch?v=tjtDu9bl6GY
PUBG Mobile Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme ile ilgili yararlı olabileceğini düşündüğümüz videoyu paylaşıyoruz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
227 okunma
okunma8632
0 yorum