PUBG Mobile 2: New State Kayıt Ol

 PUBG Mobile 2: New State Kayıt Ol
Okunuyor PUBG Mobile 2: New State Kayıt Ol

Yeni hayatta kalma oyunumuzun çıkmasına az bir süre kaldı. PUBG Mobile 2: New State Kayıt Ol ile hemen ön kaydınızı yaptırıp şimdiden yerinizi ayırtın. Bu tür çevrim içi oyunlar henüz ön kayıt dönemindeyken başvuru yapmanız oyunun kapalı beta aşamalarında oynamanızı sağlayacak ve oyun açıldığında kimsede olmayan eşyaların sahibi olmanızı sağlayacaktır. Oyun içi parayla dahi alamayacağınız kostümler, silah görünümleri sadece oyun paylaşılmadan kayıt ol ile ön kayıt yaptırmış oyunculara verilir.

PUBG Mobile 2 Kayıt Ol (New State – ÖN KAYIT)

PUBG Mobile 2 diye bilinen PUBG: New State için Kayıt Ol imkanı şuanda aktif haldedir. Yapacağınız ön kayıt sayesinde oyun kapalı beta dönemindeyken deneyimleme fırsatı ve oyun başladığında kimsede olmayacak özel hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

PUBG Mobile 2 Kayıt Ol (New State - ÖN KAYIT)
PUBG Mobile 2 Kayıt Ol (New State – ÖN KAYIT)

Tek yapmanız gereken Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınızın uygulama mağazalarından yukarıdaki ” PUBG Mobile 2 – New State Kayıt Ol” butonuna basmaktır. Ardından açılacak olan sayfada “Ön Kayıt” dedikten sonra bekleme süreciniz başlayacak. Oyun eğer kapalı beta aşamasına gelirse oyuna giriş yapma hakkınız doğacak ve oyun açıldığında ön kaydınızdan dolayı hediyeler kazanacaksınız.

İlginizi Çekebilir;


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın