PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı Kodu (2022)

 PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı Kodu (2022)
Okunuyor PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı Kodu (2022)

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı Kodu ile Jiroskopsuz bir şekilde hem telefon hem de tabletlerde profesyonel ayara geçebilirsiniz. Nasıl yapabileceğinizi en güncel sürüme göre sizlere aktarmaya devam edeceğiz. PUBG Mobile oyununa gelecek güncellemelerle “3 Parmak Ayarı” için verilen kodlarda bir değişiklik yapılırsa sizler için tüm kod güncellenip sunulacaktır.

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı arayanlar için 2022 yılında işinize yarayacak en profesyonel düzenlemeyi veriyoruz. Bu sayede daha rahat oyun deneyimi yaşayın. Android veya İOS işletim sistemli akıllı cihazlarınızda oyunu oynarken telefonunuza olan hakimiyetinizi arttırmanız gerekiyor. Bunun içinde oyunun bize izin verdiği düzenlemelerden yararlanacağız. Hassasiyet ayarları ve oyun içindeki kısa yol tuşlarının düzenlenmesini nasıl yapacağınızı anlatacağız. Verdiğimiz düzen PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı olarak adlandırılıyor. Yani oyunu oynarken 3 parmak ile tüm kontrolleri yapmanızı sağlayacak.

Profesyonel oyuncular gibi eşsiz bir oyuncu olabilmeniz için oyunu oynarken en iyi verimi almanız gerekiyor. Bunun için hem hızlı hemde pratik bir düzene ihtiyacınız olacak. Nasıl alışılırsa öyle gider düzenlerinden kurtulmanız için büyük bir fırsat sunuyoruz.

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı, oyun içerisinde yapacağınız dokunma düzenleriyle karakterinizi en iyi şekilde kontrol etmenizi sağlar. 3 Parmağınız ile karakteriniz ve karakteri yönlendiren tuşların kontrolünü sağlamak profesyonel oyuncuların’da tercih ettiği bir düzendir. Bu sayede oyundan daha fazla verim alabilirsiniz.

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarları:

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı
PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı

Yukarıda verdiğimiz düzenlemeyi uygulayarak oyuna olan hakimiyetinizi güçlendirebilirsiniz. Başlarda her ne kadar alışmakta zorluk çekseniz’de maçlar oynadıkça daha fazla alışacaksınız.

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarları kullanan oyuncular başlarda alışma zorlukları yaşayabiliyorlar. Fakat alışma sürecinden sonra oyundan daha iyi olduklarını’da söylüyorlar. Yani gerçekten oyunu iyi oynamak istiyorsanız bu ayarlar işinize fazlasıyla yarayacak.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları (2022) Özel

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı yapabilmek için oyuna giriş yaptıktan sonra lobideyken aşağıda Ayarlar kısmına giriş yapın. Sonrasında sol tarafta çıkan menüden Kontroller yazısına tıklayıp orta menünün en solundaki seçeneğin Özelleştir butonuna tıklayın.

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı Nedir?

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı, oyunda karakterimizi ve oyun içerisindeki kontrol mekanizmalarını 3 parmağımızı kullanarak yönete bilmemizi sağlayan kontrol ayarıdır.

3 Parmak Ayarı genellikle profesyonel oyuncular tarafından tercih edilir. Alışılması zor olabilir fakat alışıldıktan sonra performansı ciddi derecelerde yükselttiği görülür.

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı ile ilgili yeni düzenlemeler güncel olarak eklenmeye devam edecek. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın