PUBG Mobile Altın Mirado Hakkında Tüm Bilgiler

 PUBG Mobile Altın Mirado Hakkında Tüm Bilgiler
Okunuyor PUBG Mobile Altın Mirado Hakkında Tüm Bilgiler

PUBG Mobile Altın Mirado hakkında merak edilen tüm bilgileri burada bulacaksınız. Oyuncuların en çok sordukları soruların cevaplarına haberimizde yer veriyoruz. Altın sarısı rengindeki bu özel arabayı merak edenler ve oyunda kullanmak isteyenler çok fazla. Her ne kadar farklı bir araç tasarımına sahip olmasa’da altın rengi ve haritada 1 tane olması ile tüm ilgileri üzerine çekiyor.

PUBG Altın Mirado ile ilgili sorulan tüm soruları bu başlık altında cevaplamaya çalıştık. Sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Altın Mirado Nedir?

PUBG Mobile Altın Mirado, mirimar haritasına eklenen altın sarısı rengindeki klasik bir arabadır. Bu araba haritada yalnızca 1 tane olarak sabit bir yerde bulunmaktadır.

PUBG Mobile Altın Mirado Nedir?
PUBG Mobile Altın Mirado Nedir?

Diğer araçlar gibi haritanın şansa bölgelerinde çıkan ve sayısı fazla bir araç değildir. Oyundaki diğer 4 tekerli taşıtlarla aynı hıza sabit fakat tasarımı ve rengi ile ön plana çıkan bir arabadır. Aynı zamanda arabanın bulunduğu yer hep aynı kalmaktadır.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Altın Mirado Nerede?

PUBG Altın Mirado Yeri

PUBG Altın Mirado Yeri, aşağıda görsellerde belirttiğimiz gibi rahatlıkla bulabilirsiniz.

PUBG Mobile, Mirimar haritasında Hacienda del Patron bölgesine inerek patronun evinin garajında altın mirado arabasını bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 2
PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 2
PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 3
PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 3

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Altın Mirado Nere Çıkıyor? Garaj

PUBG Altın Mirado Araba

PUBG Altın Mirado Arabasını merak edenler için neye benzediğini yakından gösterecek görseli aşağıda paylaştık.

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 1

PUBG Mobile Altın Mirado Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Altın Mirado, oyuna eklenen özel renge ve tasarıma sahip klasik bir arabadır. Hızı ve zırhı diğer benzeri araçlarla aynıdır ve ekstra özel bir özelliği bulunmamaktadır.

Altın Mirado arabasını özel yapan rengi ve haritada 1 tane olarak bulunması. Araç sabit yerde çıktığı için arabaya sahip olmak isteyenler oyunun erken safhalarında araç için savaşabiliyorlar.

PUBG Altın Mirado Hangi Haritada?

PUBG Altın Mirado, Mirimar haritasının’de yer alan bir araçtır. Araç her oyunda 1 adet bulunur ve sabit bir noktada çıkar. Yukarıda resimlerle anlattığımız gibi Hacienda del Patron bölgesinde araca sahip olabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın