PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? (Resimli)

 PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? (Resimli)
Okunuyor PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? (Resimli)

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? sorusunu soranlar için hem haritayı hem çıktığı bölgeyi gösteriyoruz. Resimli anlatımla aracı rahatlıkla bulabileceksiniz. Oyuncular oyuna yeni eklenen altın rengindeki özel arabaya binebilmeyi çok istiyorlar. Yeni güncellemeyle oyuna eklenen Altın Mirado Nerede? anlatıyoruz.

PUBG Mobile, mobil oyun platformunda hayatta kalma oyunları arasında en popüler oyunların başında geliyor. Oyuna gelen güncellemelerle birlikte oyuncuları keyiflendirecek şeylerin sayısı sürekli artıyor. Oyunda profesyonel oyuncu olabilmek için bu tarz önemli gelişmeleri takip etmeniz gerekmekte. Fakat oyuna eklenen bu yeni arabanın diğer arabalardan pek bir farklı yok. Yinede denemek ve öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki rehberimizi inceleyin. Oyuncular tarafından bize sıkça sorulan PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? sorusunu en açık haliyle anlatıyoruz.

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede?

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? aşağıda resimli bir şekilde adım adım anlattığımız gibi uygulayarak araca rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

1- Mirimar Haritasında Maça Girin

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 1
PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 1

Altın Mirado isimli yeni araba yalnızca Mirimar haritasında bulunuyor. Bunun için mirimar haritasında bir maça girmeniz gerekmekte.

2- Hacienda del Patron Bölgesine Atlayın

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 2
PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 2

Mirimar haritasında maça girdikten sonra uçaktan Hacienda del Patron bölgesine atlamanız gerekiyor. Araba orada bulunan garajda.

3- Haci’nin Garajı

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 3
PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? 3

Bölgeye indiğiniz zaman etrafta başı bol dolaşmayın, bölgeye sizin gibi inen oyuncular tarafından öldürülebilirsiniz. Hemen garajın olduğu bölüme gidip arabayı alın.

PUBG Mobile Altın Mirado Nerede? sorusunu 3 adımda rahatlıkla anlamanız gerekiyor. Merak edilen soruları ve oyunculara tavsiyeleri haberin devamında öğreneceksiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Altın Mirado Nere Çıkıyor?

PUBG Mobile Altın Mirado Ne işe Yarar?

PUBG Mobile Altın Mirado, yalnızca mirimar haritasının Hacienda del Patron bölgesinde çıkan altın renkli bir arabadır. Araba diğer arabalardan bir farkı yok. Onu özel yapan tek 1 tane olması ve özel renginin olması.

Bölgeye çok fazla oyuncu indiği için araca sahip olmak rakip oyuncularda bir korku yaratabilir. Bu bölgeden sağ çıkan ve arabaya sahip bir oyuncunun oyun bilgisi ve yeteneği ortalamanın üzerinde sayılıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın