PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma (2023)

 PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma (2023)
Okunuyor PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma (2023)

PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma (2023) için işine yarayacağını düşündüğümüz tüm önemli bilgilere yer ayırdık. Hem sorunuzun cevabını en basit ve en net haliyle öğrenebilecek hem de konunun getirdiği kafanızdaki tüm soru işaretlerini buradan giderebileceksiniz. İçeriği böyle hazırlamamız önemli bir kitleyi dertten kurtarabildiği gibi 2023 yılı için de en kapsamlı içeriği oluşturmamıza sebep olmuştur.

PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma işlemlerinin nasıl yapıldığını merak edenler için 2023 yılları için güncel olarak anlatıyoruz. Sevmediğiniz arkadaşları silin. Çevrim içi oyunlarda yakın çevremizde oynadığımız bir tanıdığımız olmasa bile oyundaki oyuncularla tanışıp onlarla yakın arkadaş olabiliyoruz. Tabi ki milyonların oynadığı bir oyunda tanışabileceğimiz o kadar insan varken bazen yanlış insanlarla da tanışabiliyoruz. Bir oyuncuyu sonradan yaptığı hareketler veya davranışları ile soğumaya başladığımızda artık onu görmek istemeyiz. Bu gibi durumlarda PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma gibi özellikleri kullanmamız gerekiyor. Bilmeyenler için nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma Nasıl Yapılır?

Aşağıda sizlere maddeler halinde anlattığımız PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma adımlarını uygulamanız gerekmektedir. Eksik veya yanlış uygulama sonrasında işlem başarısız olacaktır. Güncel oyunda arkadaş listenizdeki oyuncuları bu şekilde silebilirsiniz. PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma Nasıl Yapılır?;

  1. Oyuna giriş yapın,
  2. Sohbet özelliğini açın,
  3. Açılan pencerede Arkadaşlarım yerine gelin,
  4. Çıkarmak istediğiniz oyuncuya tıklayın,
  5. Sol tarafta bulunan üç çizgiye basın,
  6. Oyuncuyu engelle deyin.
PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki basit 6 adımı uygulayarak PUBG Mobile oyununda Arkadaş Çıkarma işlemlerini gerçekleştirmiş olursunuz. Engellediğiniz oyuncu hem arkadaş listenizden silinecek hem de sizinle iletişim kuramayacaktır.

PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma Nedenleri

PUBG Mobile Arkadaş Silme 2020
PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma

PUBG Mobile Arkadaş Çıkarma için bir çok neden olabiliyor. Bunların genelinde yeni bir arkadaş eklemek için arkadaş listesi dolan oyuncular listesindeki konuşmadığı arkadaşlarını silip yer açıyor ve yeni insanlar ekliyorlar. Yine aynı sebeplerden dolayı oyun içerisinde görmek istemediğiniz arkadaşlarınızı listenizden çıkartarak kendinizden uzak tutabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın