PUBG Mobile Arkadaş Silme Rehberi (2023)

PUBG Mobile Arkadaş Silme Rehberi (2023) için işine yarayacağını düşündüğümüz tüm önemli bilgilere yer ayırdık. Hem sorunuzun cevabını en basit ve en net haliyle öğrenebilecek hem de konunun getirdiği kafanızdaki tüm soru işaretlerini buradan giderebileceksiniz. İçeriği böyle hazırlamamız önemli bir kitleyi dertten kurtarabildiği gibi 2023 yılı için de en kapsamlı içeriği oluşturmamıza sebep olmuştur.

PUBG Mobile Arkadaş Silme işlemlerinin nasıl yapıldığını merak edenler için 2023 yılları için güncel olarak anlatıyoruz. Sevmediğiniz arkadaşları silin. Çevrim içi oyunlarda yakın çevremizde oynadığımız bir tanıdığımız olmasa bile oyundaki oyuncularla tanışıp onlarla yakın arkadaş olabiliyoruz. Tabi ki milyonların oynadığı bir oyunda tanışabileceğimiz o kadar insan varken bazen yanlış insanlarla da tanışabiliyoruz. Bir oyuncuyu sonradan yaptığı hareketler veya davranışları ile soğumaya başladığımızda artık onu görmek istemeyiz. Bu gibi durumlarda PUBG Mobile Arkadaş Silme gibi özellikleri kullanmamız gerekiyor. Bilmeyenler için nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

Aşağıda sizlere maddeler halinde anlattığımız PUBG Mobile Arkadaş Silme adımlarını uygulamanız gerekmektedir. Eksik veya yanlış uygulama sonrasında işlem başarısız olacaktır. Güncel oyunda arkadaş listenizdeki oyuncuları bu şekilde silebilirsiniz. PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?;

Reklam Alanı
  1. Oyuna giriş yapın,
  2. Sohbet özelliğini açın,
  3. Açılan pencerede Arkadaşlarım yerine gelin,
  4. Silmek istediğiniz oyuncuya tıklayın,
  5. Sol tarafta bulunan üç çizgiye basın,
  6. Oyuncuyu engelle deyin.
PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki basit 6 adımı uygulayarak PUBG Mobile oyununda Arkadaş Silme işlemlerini gerçekleştirmiş olursunuz. Engellediğiniz oyuncu hem arkadaş listenizden silinecek hem de sizinle iletişim kuramayacaktır.

PUBG Mobile Arkadaş Silme Nedenleri

PUBG Mobile Arkadaş Silme 2020
PUBG Mobile Arkadaş Silme

PUBG Mobile Arkadaş Silme için bir çok neden olabiliyor. Bunların genelinde yeni bir arkadaş eklemek için arkadaş listesi dolan oyuncular listesindeki konuşmadığı arkadaşlarını silip yer açıyor ve yeni insanlar ekliyorlar. Yine aynı sebeplerden dolayı oyun içerisinde görmek istemediğiniz arkadaşlarınızı listenizden çıkartarak kendinizden uzak tutabilirsiniz.

Reklam Alanı
0
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.