PUBG Mobile Boşluk Bırakma Harfi (2022)

 PUBG Mobile Boşluk Bırakma Harfi (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Boşluk Bırakma Harfi (2022)

PUBG Mobile Boşluk Bırakma Harfi sayesinde isminizin arasına boşluk bırakabileceksiniz. 2022 yılında Nick oluştururken boşluk bırakmak klavye ile olmuyor, fakat sizinle paylaştığımız bu özel harf sayesinde isimlerinizin arasına dilediğiniz gibi boşluk bırakabileceksiniz.

PUBG Mobile Boşluk Bırakma Harfi için sizlere nasıl yapabileceğinizi anlattığımız gibi bir de hiç uğraşmadan kısa yoldan nasıl kopyalayabileceğinizi de açıklıyoruz. İsim koyarken araya boşluk bırakmak için kullanabileceğiniz özel harf sizlerle. Aşağıda verdiğimiz boşluk bırakma harfi isim koyarken oyun içerisinde görünmez harf olarak geçecektir. Tüm detaylar güncel şekilde aşağıda paylaşıldı. Eğer anlamadığınız veya sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

PUBG Mobile boşluk bırakma harfi oyun içerisinde özellikle isim koyarken space yani boşluk tuşunun çalışmamasından dolayı tercih edilen özel bir harftir. Çoğu oyun isim koyarken yazıların arasına boşluk konulmasına izin verir. Fakat PUBG Mobile oyuncuların isim koyarken aralarına boşluk bırakmasına müsaade etmemektedir. Yabancı oyuncular tarafından keşfedilen özel bir harf sayesinde oyun içerisinde isim koyarken boşluk bırakabiliyoruz.

PUBG Mobile Boşluk Bırakma Harfi Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Boşluk Bırakma Harfi sayesinde oyundaki ismimiz (Örnek: SiberStar) iken bu özel harf sayesinde (Siber Star) olarak değiştirebiliyoruz. Göze güzel gelen ve çoğu oyuncunun bilmemesinden dolayı havalı duran bir yapıya sahip. Oyun her ne kadar boşluk bırakılmasına izin vermese de, isim yazarken boşluk bırakmak istediğimiz alana bu özel karakteri yazmamız yeterli olacaktır.

PUBG Mobile Boşluk Bırakma Harfi Nasıl Kullanılır?

Aşağıda verdiğimiz bağlantıdan boşluk bırakma harfini kopyalayın. Daha sonrasında oyun içerisinde isim değiştirme alanına gelin. Boşluk bırakmak istediğiniz alana verdiğimiz harfi koyun. Daha sonrasında isim değişikliğini yaptığınızda harfi koyduğunuz alanın boşluk olduğunu göreceksiniz.

  • Örnek Boşluk Bırakacak İsim: Siber Ħ Star
  • Gözüken isim: Siber Star
PUBG Boşluklu Nick Yazma ile İsim Oluşturma
UBG Mobile Boşluk Bırakma Harfi

PUBG Mobile Görünmez Harf

PUBG Mobile Görünmez Harf sayesinde oluşturacağınız isimler “K A T İ L” gibi bir çok farklı isim tasarımına olanak sağlar. Oyun içerisinde karakter ve silah kostümlerinden daha fazla havalı gösterecek bir özellik.

Kostümler her oyuncuda olabilir fakat koyacağınız isim yalnızca size özgü olacaktır. Aynı zamanda oyundaki isimleriniz sizin diğer oyuncular tarafından hatırlanmanızı ve popüler bir oyuncu olmanızı sağlayacak. Tüm bunları PUBG Mobile Görünmez Harf sayesinde yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Yapma (Telefon)

PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick yapmak isteyenler için bu işlemin telefonda nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Telefonda veya bilgisayar üzerinden her harf olmayabiliyor, bunun için size aşağıda verdiğimiz adımları uygulayın. PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Yapmak İçin;

  • PUBG Mobile Oyununda İsim Değiştirin,
  • Değiştireceğiniz ismi yazarken boşluk bırakmak istediğiniz yere “Ī” harfini yazın.
  • İsmi değiştirin ve oyunda boşluklu bir isme sahip olun

Örneğin: Siber Star ismini yapmak istiyorum, bunun için oyunda SiberĪStar ismini koymam gerekiyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın