PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Yapma (Telefon)

PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Yapma (Telefon)

PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Yapma işleminin nasıl telefon üzerinden olduğunu anlatıyoruz. Arasında boşluk bırakılan isimler ile muhteşem görünüm kazanın. Son zamanlarda özellikle Asya sunucuları üzerinde bu tarz isimler çok yaygınlaşmaya başladı.

Artık Türkiye sunucunda’da isimlerinde ilginç şekiller ve boşluk bırakılmış nickleri görüyoruz. Takipçilerimiz bu tarz isimlerin nasıl yapıldığını bizlere sordu ve bizde sizler için araştırdık. Rehber olarak hazırladığımız yazımızda PUBG Mobile Boşluklu Nick ile ilgili her ayrıntıyı öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Boşluklu Nick

PUBG Mobile Boşluklu Nick, oyunda herkes tarafından görülen isimleri daha şekilli ve dikkat çeker hale getirir. Herhangi bir uygulama veya emulator gibi cihazlara gerek kalmadan nasıl yapabileceğinizi sizlere aşağıda anlatıyoruz. PUBG Mobile oyununa para yatırıp kostüm ve eşya almaktan daha fazla dikkat çekmek istiyorsanız boşluklu nick gibi kimsede olmayacak şeyler yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Boşluklu Nick
PUBG Mobile Boşluklu Nick

Daha önce hazırladığımız şekilli nick yazımızdaki sembolleri kullanarak kendinize özgü bir isim hazırlayın ve sonra’da sizlere öğrettiğimiz gibi nickiniz’de boşluklar bırakarak daha havalı hale getirin. Bu özellik oyunda yasak değildir ve herhangi bir ceza almazsınız.

PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Telefonda Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick yapmak isteyenler için bu işlemin telefonda nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Telefonda veya bilgisayar üzerinden her harf olmayabiliyor, bunun için size aşağıda verdiğimiz adımları uygulayın. PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Yapmak İçin;

  • PUBG Mobile Oyununda İsim Değiştirin,
  • Değiştireceğiniz ismi yazarken boşluk bırakmak istediğiniz yere “Ī” harfini yazın.
  • İsmi değiştirin ve oyunda boşluklu bir isme sahip olun

Örneğin: Siber Star ismini yapmak istiyorum, bunun için oyunda SiberĪStar ismini koymam gerekiyor.

PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Telefonda Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Telefonda Nasıl Yapılır?

Oyunda isim koyarken kullanılan Ī harfi oyun tarafından algılanmadığı için boşluk olarak gözükmektedir. Bundan yararlanarak PUBG Mobile oyununda arada boşluk bırakılmış nick yapabiliyoruz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Şekilli Nick

PUBG Mobile Nedir?

PUBG mobile (ya da İngilizce ismiyle PUBG Mobile), PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli mücadeleci First Person Shooter oyunun mobil versiyonu. Oyun, bir adaya uçakla bırakılan 100 oyuncunun arasında birinci olmayı hedeflemekte.

PUBG Mobile Nedir?
PUBG Mobile Nedir?

Oyuncular, takımlar halinde ya da bireysel olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya çalışıyor. PUBG, şimdilik bilgisayar ve mobil sürümüne sahip. Oyun konsolları için de yakın zamanda piyasaya sürüleceği, gelen haberler arasında. 

Oyuncular, PUBG ve PUBG Mobil oyunlarında ustalaşıp zirveye erişebilmek için pek çok yöntem deneyerek kıyasıya mücadele ediyor. Bu sıradışı ve sıcak çatışma alanının dışındayken de tüm oyuncular, PUBG mobile ile ilgili internette araştırma yaparak, hileleri ve oyunla ilgili ipuçlarını öğrenmeye çalışıyor.

PUBG Mobile

PUBG’nin mobil sürümüyle ilgili öğrenilmesi gereken şeyler, yalnızca oyunda nasıl hareket edilmesi değil, aksine oyunu en verimli hangi şekilde ve nasıl oynayabileceğiniz. Bu nedenle, oyunu çıkartan Tencent isimli şirket, gerek oyun deneyimini iyileştirmek, gerekse de ürün çeşitliliğini artırabilmek için oyunculara pek çok seçenek sunuyor. Öncelikle bunlardan bahsedelim.

PUBG Mobile Arada Boşluklu Nick Yapma (Telefon) yazımız güncellenmeye devam edecek.

60
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. N İ Y A Z dedi ki:

    N İ Y A Z