PUBG Mobile Cadılar Bayramı Modu – 0.15 Güncellemesi

PUBG Mobile Cadılar Bayramı Modu – 0.15 Güncellemesi

PUBG Mobile Cadılar Bayramı Modu daha önce sızdırılan 0.15.0 güncelleme notlarından ipuçları almayı başarmıştık. PUBG Mobile güncellemesi açıklandı cadılar bayramı modu ile oyuna yeni eklenecek şeyleri duyunca çok heyecanlanacaksınız. Bu güncelleme ile birlikte oyuna yepyeni iki farklı mod eklenecek. Cadılar bayramı temalı ve yük modu olarak çok farklı bir atmosfer bizleri bekliyor.

PUBG Mobile oyuncuları için hazırlanan bu kadar özellik geliştiricilerin oyuncularına verdiği kıymetin bir göstergesi olarak sayıyorum. Diğer oyunlar gibi bir kaç kostüm ve hediye ile geçiştirmek yerine benzeri mobil oyunlara ders olacak nitelikte güncellemeler ile her zaman liderliğini koruyacak gibi görünüyor.

Cadılar Bayramı Modu aslında bir etkinlik kıvamında geçecek oyuncuların hırslarından çok zevk almaları ve eğlenmelerini hedefleyen özelliklerin yanı sıra oyunda kalıcı olacak bazı şeylerde 0.15.0 güncellemesi ile oyuna eklenecek.

PUBG Mobile Cadılar Bayramı Modu

PUBG Mobile Cadılar Bayramı Modu güncellemeyle birlikte geliyor fakat zaten bu güncellemenin önemini ve tüm özellikleri yine bu mod sayesinde getiriyor.

0.15.0 güncellemesinde PUBG Mobile Cadılar Bayramı ile gelecek yeni özellikleri aşağıdan okuyabilirsiniz.

Takım Arkadaşını Canlandır: Oyunda ölen arkadaşlarınızın kimlik kartlarını yanınıza alıp İletişim Kulesine gittiğiniz zaman takım arkadaşınız canlanmış olacak.

Yeni Ağır Silahlar:

RPG-7
M3E1-A
M79 Bombası Fırlatıcı
MGL Bombası Fırlatıcı
M134 Minigun

PUBG Helikopter Modu: Haritanın çok ıssız köşelerinde gizlenen helikopterler ile savaşmak düşmanlarınızı korkutacak.

Hava Silah Sandıkları: Bu sandıklar 3 dakika aralıklarla bulunabilecek içlerinde genellikle helikopter gibi hava araçlarını düşürmek için kullanılan silahlar yer alacak.

Araç Tamir Kitleri: Oyun içerisinde araçların tekerleri ve genel sağlık durumlarını düzeltmenizi sağlayacak.

Hava Saldırıları Çağırma özelliği hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor.

Patlayan Yakıt Varilleri: Bu variller stratejik savaş önemi çok büyük çünkü etkili patlamalar ile düşmanlarınızı savaşmadan yok edebilirsiniz.

Zırhlı Araç: BRDM-2 adındaki bu zırhlı araba her haritada olacak. Özellikleri: Su geçirmez, lastikleri dahil araç komple zırhlı, aldığınız hasarı ciddi derecelerde azaltacak.

Grafiti: Haritada gördüğünüz herhangi boş bir nesne üzerine grafiti şekilleri bırakarak imzanızı atabileceksiniz.

PUBG Mobile Cadılar Bayramı ile bizleri çok büyük sürpriz hediyeler bekliyor.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.